Jump to content
GIGN Forum

Lcd


GoRdEN
 Share

Recommended Posts

Vakar mamma nopirka LCD ekraanu pagajdaam shim vecajam datoram kurs tiks majniicst uz jaunu 20-24 decembrii!

1.jautaajums

Nesaprotu kaapeec LCD ir smagaaks nekaa mans vecajs klucis

itka ta4 lcd ir plakans mazins bet smagaaks par to veco KLUCIITI

kaads tam iskajdorjums??

iekshaa kkaadi uber dzelzhi sabaaasti vaj kkas taads?

Link to comment
Share on other sites

Vakar mamma nopirka LCD ekraanu pagajdaam shim vecajam datoram kurs tiks majniicst uz jaunu 20-24 decembrii!

1.jautaajums

Nesaprotu kaapeec LCD ir smagaaks nekaa mans vecajs klucis

itka ta4 lcd ir plakans mazins bet smagaaks par to veco KLUCIITI

kaads tam iskajdorjums??

iekshaa kkaadi uber dzelzhi sabaaasti vaj kkas taads?

tiesi ta! LCD kaja ir iebazts konkreets dzels gabals, lai tas kreps labi turetos uz galda! Tas ari viss1 wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Man arii ir LG lcd monitors, bet pavisam vieglins vins ir... unsure.gif

ar visu pristavku?

Man ir melns DeLL 17"

EDIT: Dell UltraSharp 1707FPV 17-inch Black Flat Panel LCD Monitor

ispaa ieej daudzo NET vejkalos internetaa nekur neatradiisi DeLL firmu 4.gif

post-6-1165506678.jpg

Edited by GoRdEN
Link to comment
Share on other sites

r&r tu lajkam esi bishk padauziits!

jopcik bumbiņ, kā tu zināji? es kak raz vakar treniņā tā smuki dabuju pa pauri, ka tagad uz pieres liels zilums (par laimi mati pietiekoši gari, ka neredz). es tevi pazīstu!?

Link to comment
Share on other sites

jopcik bumbiņ, kā tu zināji? es kak raz vakar treniņā tā smuki dabuju pa pauri, ka tagad uz pieres liels zilums (par laimi mati pietiekoši gari, ka neredz). es tevi pazīstu!?

vot taa cool2.gif

esmu paregis un zinaajju ka sadauziiisies

smiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Dec 7 2006, 19:03'] man ir benQ 19 col. Bet vienigaa problema ir tada ka cs piem. de_dust2 mape itka viss ir ljoti gaish, bet kad ieeju kadaa bishkji tumshakaa vietaa uzreiz nevar neko redzet nah taa?

Uzliec csā lielāku brightness vai monitoram gamma vai hz kā viņu sauca..LOL 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

' date='Dec 7 2006, 19:03'] man ir benQ 19 col. Bet vienigaa problema ir tada ka cs piem. de_dust2 mape itka viss ir ljoti gaish, bet kad ieeju kadaa bishkji tumshakaa vietaa uzreiz nevar neko redzet nah taa?

Normāliem LCD ir funkcija, kas momentā maina settingus 1. priekš word/internet browsošanas 2.priekš games/movies (attiecīgi tajā 1. ir mazāks kontrasts un gaišums, bet otrajā lielāks) šī funkcija ir lielākai daļai normālu LCD monitoru.

Link to comment
Share on other sites

Normāliem LCD ir funkcija, kas momentā maina settingus 1. priekš word/internet browsošanas 2.priekš games/movies (attiecīgi tajā 1. ir mazāks kontrasts un gaišums, bet otrajā lielāks) šī funkcija ir lielākai daļai normālu LCD monitoru.

man ir laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Normāliem LCD ir funkcija, kas momentā maina settingus 1. priekš word/internet browsošanas 2.priekš games/movies (attiecīgi tajā 1. ir mazāks kontrasts un gaišums, bet otrajā lielāks) šī funkcija ir lielākai daļai normālu LCD monitoru.

Man uz klu4a taa ir thumbsup.gif

aa lcd smagi smird vinjiem paraak jociigi raada takaa par lenu liekas un taas krasas kautkaadas jociigas.... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...