Jump to content
GIGN Forum

De_so-so


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Tagad beidzot pats arī esmu uztaisījis mapi. Nav mazā nav arī ļoti liela. Tāda viduvēja. Mape vairāk domāta kad mazāk spēlētāju kādā serverī (piemēram mana brāļa serverī) smile.gif protams interesantāk kad mapē spēlē 10x10 bet 8x8 arī nav ne vainas. ( 8x8 = max )

Lai mapē būtu interesantāk ieliku 4 neredzams trepes dažādās vietās... Ja godīgi šī ir mana otrā uztaisītā mape. Bet priekš otrās mapes sanāca diezgan labi. Labāks iznākums nekā domāju smile.gif

tātad sniegšu arī nelielu info par mapi:

Authot - Who.mE?

Max players - 8x8

Bomb plant/defuse

Weapons - All Weapons

Special Effects - None

Season - Summer

day/night - day

---------------

Download --> TE <--

wink.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Tātad jāatzīst ka visi kas te teica, teica pareizi - sūds. Sorry bet tā ir!

Karte ir visādi nesakarīga, e.g. es neredzu jēgu no "ventilācijas šahtas" kura nekur neved - tikai cauri un nonāk tur pat. Reāli neviens tak to neizmantos jo kamēr tu lien pa šahtu ātri nošaus tevi! Un citi sviesti ko slinkums uzskaitīt!

Nu te ir bildes ar to kas man "dūrās acīs"

errors.zip

Link to comment
Share on other sites

Textūra ir bilde ko tu iedod savam brusham(klucim) lai tas izskatītos pēc šitā vai tā. Half-life textūras glabā wad failos kurus var kruķīt ar Wally, bet tas tev nav svarīgi jo tāpat tu smuku textūru neuztaisīsi. Bet kā tu vari nezināt kas ir textūra ja tu visu laiku to izmanto un esi salicis kartē textūras???!!!

Tajā bildē es piesējos par to ka textūra nebija pabīdīta līdz brush malai - tāda tizla līnija redzama.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...