Jump to content
GIGN Forum

Borat


Traffic
 Share

Recommended Posts

Kāds var lūdzu pateikt kurš ir īstais borats iekš dc? Nosaukumu un lielumu. Noka4āju jau divus ~700mb lielus video un abi nebija borats. Viens bija par kkādu Krievijas krīzi vai ko, nezinu, bet otrs bija ali g šovs, kur tikai nedaudz kkas bija no borata. aa un tikai eng valodā.

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gif NEZINI???

taads tilz losis kas iskeemo Kazahstanu bet patiesiiba ir filmejies kkur blakus valstii kkaada ciemaa! noskaties muvijus

"tilz" losis esi tu, ka spēj tik debīli "iskeemot" latviešu valodu. Un jo mazāk tu te forumā kaut ko rakstīsi, jo labāk.

Link to comment
Share on other sites

Rīgā centrā Forum Cienemas "KINO" Nesen noskatījos borata filmu kur viņš brauc iemācīties tās amerikāņu kultūras.. man filma ne īpaši patika. Kautgan bija dažas rēcīgas vietas smile.gif Vēl ir viena lieta, kas man baigi patika filmas beigās - kazakhstānas himna biggrin.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Kāds var lūdzu pateikt kurš ir īstais borats iekš dc? Nosaukumu un lielumu. Noka4āju jau divus ~700mb lielus video un abi nebija borats. Viens bija par kkādu Krievijas krīzi vai ko, nezinu, bet otrs bija ali g šovs, kur tikai nedaudz kkas bija no borata. aa un tikai eng valodā.

Pašlaik internetā klejo tikai screeneri drausmīgā kvalitātē, tā kā nekādas baudas skatīties viņu tev nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Te un viena no Borata filmam ir: Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Es ar tieši šādu pašu nosaukumu noka4āju no dc, bet tur bija tā krievijas krīzes video. Tam video vēl augšā stāv vecā ltv1 emblēma.

Link to comment
Share on other sites

Es ar tieši šādu pašu nosaukumu noka4āju no dc, bet tur bija tā krievijas krīzes video. Tam video vēl augšā stāv vecā ltv1 emblēma.

varbūt ir laiks tā kā padomāt ko dod torrenti?

es dc izmantoju tikai lai paretam kādu mūziku novilktu.

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gif NEZINI???

taads tilz losis kas iskeemo Kazahstanu bet patiesiiba ir filmejies kkur blakus valstii kkaada ciemaa! noskaties muvijus

Diemžēl man tevi jāapbēdina, jo Rumānija nav blakus ne Kazahstānai, ne ASV, ne Lielbritānijai.

Link to comment
Share on other sites

no bithacka tas muuvijs ar kvalitaati neizceelas, bet borataa vairak ir jaaklausas nevis jaaredz. ar labu kvalitaati bithack'aa bija tornets ( http://bithack.lv/details.php?id=18299 ), bet tur vinjsh staasta par filmu un ir redzemas filmas labaakaas epizodes + dazas, kas netika ieliktas filmaa, bet tika uznjemtas.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...