Jump to content
GIGN Forum

Buster-cheats


jerrico
 Share

Recommended Posts

omg kur var būt tāds lohs , kautgan ar tādu angļu valodu viņš neko nepanāks + vidrīzāk viņam ir kādi 12 gadi ! Tik žēl, ka tajā forumā nevar uzzināt ip varētu pastīties ar kādu niku viņš gignā spēlējis!

Link to comment
Share on other sites

it never rily kud be me. i never do wuld nothing bad to GIGN!

smile.gif

šaubos, vai kādam tur ūberčītuveidošanas papam īpaši gribēsies veidot busterhacku. tādi mirst jauni un nevainīgi smile.gif

+ PRO INGLIŠ papa snejks nekad nespēs viņam aizsūtīt bustera aprakstu pareizā angļu valodā.

Link to comment
Share on other sites

Sīkais daunīc! Vai vai lielais ļaunais worms uzlika uz mana mīļākā 4ītojamā servera anti čītu! upset.gif Ko taga darīt? confused.gif

Nu worm , nēesi tak tik ļauns , ļauj viņam paspēlēt GIGN'ā 5min lai pēcāk norautu banu un varētu nākt visiem bojāt garīgo ar savu "Njuubish" uzbāzšanos!

P.S. Gribētu zināt kāds viņam GIGN'ā niks! evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

i need like HACKS only WH with that i can play without BUSTER - shis man patiik

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

čist, vajag, lai worms ar kkādu fake niku ieposto tur, fake bustera "darbību", lai viņi pamēģuina to fake bŪsteru uzhakot.

laikam viņiem nekkas nesanāks, jo nolasīt tādu angļu val nau viegli man patika tā x3 reply

you need to send me information thatis in plain english
Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sīkais daunīc! Vai vai lielais ļaunais worms uzlika uz mana mīļākā 4ītojamā servera anti čītu! upset.gif Ko taga darīt? confused.gif

Nu worm , nēesi tak tik ļauns , ļauj viņam paspēlēt GIGN'ā 5min lai pēcāk norautu banu un varētu nākt visiem bojāt garīgo ar savu "Njuubish" uzbāzšanos!

P.S. Gribētu zināt kāds viņam GIGN'ā niks! evil6.gif

laba ideja...un arii forumaa vareetu par vinjiem pasmieties... ko tie tur raksta... evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...