Jump to content
GIGN Forum

9. Klases Ieskaites Darbs Sportaa


Miedzinjsh[War3-Pro-Player]
 Share

Recommended Posts

lol! Ieskaite sportā sastāv no teorētiskās daļas, kur pārsvarā ir jautājumi par sporta veidiem (laukuma izmēriem, spēlētājiem uz laukuma, etc.) un praktiskās daļas, kuru parasti noliek otrā pusgada laikā - stundās.

Bija tāda grāmatiņa, kur visa infa ir, bet to sūda sportu noliku pat neatveros to grāmatiņu (man laikam, ka viņa nemaz nebija).

Cik atceros, tad tāda bija ieskaite sportā.

Link to comment
Share on other sites

lol! Ieskaite sportā sastāv no teorētiskās daļas, kur pārsvarā ir jautājumi par sporta veidiem (laukuma izmēriem, spēlētājiem uz laukuma, etc.) un praktiskās daļas, kuru parasti noliek otrā pusgada laikā - stundās.

Bija tāda grāmatiņa, kur visa infa ir, bet to sūda sportu noliku pat neatveros to grāmatiņu (man laikam, ka viņa nemaz nebija).

Cik atceros, tad tāda bija ieskaite sportā.

es domaju kur pasham jataisa stafete

Link to comment
Share on other sites

Eu nu bet dzeki, vai shii maajas lapa ir 1188?

No offense, bet saak likties, kad gign.lv ir vieta kur mekleet examenus, ielas adreses, referaatus, jaunas draudzenes, cik es ienaaku, taa vienmeer kaadam kaut ko jau vajag blink.gif

Ir tak citas lapas, kas saistiitas ar shaadiem tipa jautajumiem smile.gif

Tas ir tapat, kaa pazvanit 1188 un paprasiit, a kaa lai es savaa jaunaja cs kartee ielieku ak-47, 3jaa pagriezienaa, skatoties no ct bazes pa celam ejot caur a2 biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

dļa osobo tupih idiotov, kotorie nemogut stafet pridumat.

Stafetes gaita :

Katrs izlec 10 reizes ar lecamauklu, tad apguļas uz sola ar vēderu uz leju, tad velkās tikai ar roku palīdzību līdz sola galam. Paņem basketbola bumbu, iemet grozā un skrien atpakaļ uz kolonnas beigām un nodod stafeti. uzzīmēt to pats.

Link to comment
Share on other sites

lol kad man bij ieskaite sportaa pirms taas iekaites uchuks kautkaadus jaut. taapat visiem uzdeva un da best bija jautaajums: peec kaa jaorienteejas ja esi apmaldiijies mezhaa, un pati labaakaa atbilde bija no paraleelklases viena dzeka: peec slieku pirdieniem biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

blee nuugji tu laikam esi flegma kad nevari kk stafeti izdomaat vai vingrinaajumus!

ES VARU IEDANKOTTT!!! biggrin.gif basketbols rulllsss XD.gif

4uwis turpina attaisnot manas cerības. atceries macho, tu teici, ka lielāku idiotu neesi pa mikrofonu dzirdējis? man ir tikai prieks, ka 4uwis māk arī rakstīt un pat ir uzracis gign forumu!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...