Jump to content
GIGN Forum

Vai Chezterz Kopē?


Traffic
 Share

Recommended Posts

Runa ir par Chezterz. Kad 1. reizi ieraudzīju tavu sigu, kur bija kaķēns no šreka likās, ka kaut kur redzēts, bet nu niks jau bija. Pēc brīža tiešām uzgāju pilnīgi tādu pašu sigu gfx-dream, tikai protams autori bija atšķirīgi un chezterz'a nicks bija tieši virsū domāju īstā autora nickam tā, ka to nevar pamanīt. Tagad jau jauns sigs ar to vāveri no Leduslaikmeta un jau atkal 100% tāds pats, un atkal viņa niks tieši virsū tajā vietā, kur īstā autora niks bijis. Kauns nav? Cilvēks nevar būt viens un tas pats, jo kaķēna sigu ir taisījis dzeks no gfx-dream foruma ar nicku lorency, bet Leduslaikmeta sigs pieder whityu. Kaķa sigs, kas bija pirmīt.: user posted image

Un whityu sigs : spiest te!

Zaglis! smiliez.de_1437.gifranting.gif36.gif

Un te kjipa Chestera sigs:

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Runa ir par Chezterz. Kad 1. reizi ieraudzīju tavu sigu, kur bija kaķēns no šreka likās, ka kaut kur redzēts, bet nu niks jau bija. Pēc brīža tiešām uzgāju pilnīgi tādu pašu sigu gfx-dream, tikai protams autori bija atšķirīgi un chezterz'a nicks bija tieši virsū domāju īstā autora nickam tā, ka to nevar pamanīt. Tagad jau jauns sigs ar to vāveri no Leduslaikmeta un jau atkal 100% tāds pats, un atkal viņa niks tieši virsū tajā vietā, kur īstā autora niks bijis. Kauns nav? Cilvēks nevar būt viens un tas pats, jo kaķēna sigu ir taisījis dzeks no gfx-dream foruma ar nicku lorency, bet Leduslaikmeta sigs pieder whityu. Kaķa sigs, kas bija pirmīt.: user posted image

Un whityu sigs : spiest te!

Zaglis! smiliez.de_1437.gifranting.gif36.gif

Un te kjipa Chestera sigs:

user posted image

tautas policija

Link to comment
Share on other sites

shito faktu senj jau biju pamaniijis. bet, ja paskatamies uz to cita skatu punkta, tad autoram tas ir kompliments, ka kaads izveelas vinja darbu ! smile.gif

Ja es buutu kaada darba autors kuru vinjsh buutu ielicis, es nebuutu prieciigs, bet ja kkur buutu © autors (shajaa gadiijumaa es), tad buutu gandariits.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...