Jump to content
GIGN Forum

Kadu Radio Klausies


0xDEAD BEEF
 Share

Kadu radio tu klausies viss biezak  

67 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Parsvara European shit radio . ( par to ar nobalsoju)

Bet vienu brid darba klausijos skonto radio ,del tas akcija. nu tip-" mans milakais radio ir radio skonto" . Bija dazi labi kadri pa kuriem vareja pasmieties. Bet tas radio nesaista. jo skan diezgan veci hiti. ( mammas un senca graveji smile.gif )

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Parsvara European shit radio . ( par to ar nobalsoju)

Bet vienu brid darba klausijos skonto radio ,del tas akcija. nu tip-" mans milakais radio ir radio skonto" . Bija dazi labi kadri pa kuriem vareja pasmieties. Bet tas radio nesaista. jo skan diezgan veci hiti. ( mammas un senca graveji smile.gif )

Varbut dienaas, kad mes jau busim veci veci, tad pa skonto laidiis Prodigy un Chemical brothers! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Radio neklausos gandrīz nemaz. Nu klausos ja ir apnicis viss kas playera atmiņā. Un tad arī meklēju kur kaut kas labs parasti labs skan pa Skonto, StarFM, GoldFM CapitalFM. Ja negribas tādu mūziku, tad paklausos SWH Rock.

Noteikti neklausos p0k3 radio a.k.a. European Shit radio. Tur pārāk komerciāli, debila mūzika un reklāmas tāpat dafiga!

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur braucot izveelos european hit radio vai skonto wink.gif bet maajaas tomeer izveelos klausiities i-net radio (Radioseven - radioseven.se) pa retam arii paklausos european hit radio

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Klausījos EHR ilgi ilgi, šķiet, ka pat no pirmssākumiem, bet tagad vasarā sāku strādāt un pēc nedēļas kurā visu dienu EHR klausījos sapratu ka tas radio ir mēsls..

Apnika 10-15 dziesmas ko kruķī pa 15 reizēm dienā uz riņķi un klausos tagad skonto/star fm (star fm arī līdzīga situācija patiesībā, kā ehr..)

Un vakaros brīzhiem caur netu pastrīmoju Radio Naba - mūsu ierastā daba. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

BTW, man patik 4turdienu ritos klausities saeimas plenarsedes pa radio naba - tas ir cool! smile.gif

Un ka jau te viens rakstija - europeans shit radio ir vienkarsi suds kas malj uz rinki popus un rapu un vel kaut kadu sudu. Jasaka ka ir - Super FM bija daudz labaks par european shit radio... sovakar vispar pizdec.. kaut kaads reps bledj negjeru skaneja.. es vienkarsi veemu masina visu celju lidz majam - kas, vinu merkaudetorija tiesam ir negjeri un 14 gadigi ozola fani? LOL!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

sovakar vispar pizdec.. kaut kaads reps bledj negjeru skaneja.. es vienkarsi veemu masina visu celju lidz majam

es tev iesaku nopirkt jaunu raadzhinju, kuram var stacijas regleet

es klausos:

no 10-12 (ja esmu darbaa) swh rock klasiku

tad tur saak kaut kaads pidinjsh likt pussy muzonu un es piesleedzos neta raadzinjam braingell.com, kur var paklausiities normaalu metaalinju (gan riktiigu old school, gan kaut ko jaunaaku un smagaaku, gan arii pavisam jaunu shitu)

maajaas raadzhinju neklausos (ja nu vieniig kaut kas iipashs

mashiinaa klausos raadzinju tikai, ja braucu laika posmaa no jau mineetajiem 10-12 un no 20-24 (swh rock terzens liek normaalu muzoninju)

p.s. tad nu kopumaa sanaak swh rock un braingell.com

p.p.s. dazhreiz nezkaapeec pazud konekcija ar braingell, tad nu eju te un ierakstu mekleetaajaa taadus vaardus kaa "brutal death metal", "dark black metal", "trash vomit metal" u.c.

Link to comment
Share on other sites

ieksh auto paarsvaraa swh rock, man patiik tur starp 16.00 un 20.00 kaut kaadi grupu duelji iet, nezinu konkreeti cikos un vispaar tur labaakais muzons. ja sagribas kaut ko nomirinoshaaku, tad star fm vai skonto vai parasto swh- atkariibaa kur forshaaka dziesma tajaa briidii rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...