Jump to content
GIGN Forum

+++


Mahmeds
 Share

Recommended Posts

Gribeju lugt pieplusot manam tiesibam xslap.

Pedejaa laikaa biezi vien sanak patrenkat cs pa naktim un agraa ritaa.

Ne katru nakti un ne katru ritu, bet diezgan regulari. Un ik pa reizei arii sanak, ka neviens cits main admins ar nav par rokai?, lai iztramdiitu baisos base kepmerus un parastos kemperus kaut vai tos pashus ff. Un ar savam pashlaik esosham tiesibam taa isti nevaru vinjiem neko padarit. Tadejadi ar xslap varetu sho problemu gana labi atrisinat. Gan slapjot , gan noslapojot lidz navei ff.

paldies par uzmanibu.

Link to comment
Share on other sites

nu piedodiet man bet man gribetos biki izjaukt jusu pozitivisima kampanju...

domajoshs darzenis vai nedomajoshs, bet nu pats vinsh vislaik nereali zhurko un biezhi vien ari ar botgunu! par csdm vispar nerunajot... ka piedzimst ta iesezhas tuvakaj sturi un nekustas lidz nomirst (kas gan reti kad ir ilgi)

neko sliktu nesaku, cilveki ir dazhadi, katrs izvelas ka speele, bet nu nedomaju ka tadam ipashi vajadzetu slapu!

Link to comment
Share on other sites

ooo Bucher redz cik tu labi visu zini par mani! Zinu, ka Tev ir kaut kads zobs pret mani tik nezinu kapec. Kuraa bridi es esmu csdm sedejis un spelejis?.Cik man atminja nevilj, tad vispar tika ar Tevi esmu spelejis kopaa csdm 1x i to parsvaraa ar emku skraidju apkart un ja Tu nevari samierinaties ar to, ka Tevi shauj nost, tad piedo man savaldi nervus nevis izfantazee te visadus stastinjus.Un kada atshkjiriba botguns vai nebot guns tas nav nekas aizliegtais ierocis taa kas bija debils arguments no tavas puses.Tu laikam kaut ko jauc. Un es nekrisoju pirmkart, bet speleju vairak no aizsardzibas pozicijam. Un vispar Bucher Tev vajadzetu kaut kadu muzigo gagu uzlikt serverii, jo tad kad tu paver valjaa savu dailrunigo muti, tad tikai var dzirdet visadas riebeklibas un apvainojumus pret citiem speletajiem.

Link to comment
Share on other sites

ar to ko es ta runaju ta ir jarunaa un vinjiem patik smile.gif

man nekads zobs uz tevi nav

nu tas ir jauki ka tu spele no aizsardzibas pozicijam, diezgan laba taktika!

Nu labi, ja ta bij 1 reize tad ok smile.gif vnk es nespeeju iedomaties ka kads kursh csdmaa aztecaa vislaik udeni sezh un sezh un vispar nekustas butu admins ar slapu smile.gif

Nu serveri esmu pamanijis ka kaut cik jau sakarigs esi un skatos citi tev ari uzticas un no ritiem un naktis (ja tad tu spele) ir kretinejoshi kad skraida neregjistreetie profi un nekas man preti nebutu ja tev butu tas slap! Es esmu par

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...