Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

baigi juus te uz nerviem speleejat smile.gif te vienu briidi jau gandriiz metaat pie malas visu pirti, bet tomeer beigaas sanaaca smile.gif GL turpmaakajos darbos

15'ajaa noveerteesim smile.gif

nevis mēs metam pie malas, bet mums liek mest pie malas gandrīz.. (piem benāra vecāki biggrin.gif )

tā bija šodienas lielākā žopa.. bet viss nokārtojās.. un darbi turinās..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nevis mēs metam pie malas, bet mums liek mest pie malas gandrīz.. (piem benāra vecāki biggrin.gif )

tā bija šodienas lielākā žopa.. bet viss nokārtojās.. un darbi turinās..

Ja soliju, kad notiks tad notiks, kaut vai es tad iziireeshu 2 korpusu no 1 slimniicas un dzersim medicinisko spirtu biggrin.gif

P.s. cerams, jums nav nekas pretiim skaloties aukstaa uudenii, jo siltais vel nebuus 18.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja soliju, kad notiks tad notiks, kaut vai es tad iziireeshu 2 korpusu no 1 slimniicas un dzersim medicinisko spirtu biggrin.gif

P.s. cerams, jums nav nekas pretiim skaloties aukstaa uudenii, jo siltais vel nebuus 18.gif

katram jaanjem termoss ar silto uudeni liidzi!

Link to comment
Share on other sites

Isti dzeki mazgajas citu dzeku alus smarozojosajas siltajas... CURAS! wink.gif

Beefy

njaa kas nu kuram smile.gif

ps protams perfekti nebuus bet buus oki doki saliidzinot ar to kas tur bija saakumaa smile.gif

termoss arii labs variants bet nu ganjav ka visi izviks arii ar auksto uudeni smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoche taa -

Sakums varetu but ap plkst. 21:00

Saakaam ierasties, iemetam utt.

Lidzi neko nemt nevajag, jo nauda mums ir par kuru visu nopirkt, varbuut vienigi panemat dvielus, ja iesiet pirtii, jo zin kaa bus tikai augsts uudens no trubas biggrin.gif

Jimmy vakar bija piekapis apskatiit veikumu, izshavaam pa paris aliniem un shie ar deadalive pastradaaja, kamer es pa airport raavos, aa mader arii bija biggrin.gif Paldies vinjiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoche taa -

Sakums varetu but ap plkst. 21:00

Saakaam ierasties, iemetam utt.

Lidzi neko nemt nevajag, jo nauda mums ir par kuru visu nopirkt, varbuut vienigi panemat dvielus, ja iesiet pirtii, jo zin kaa bus tikai augsts uudens no trubas biggrin.gif

Jimmy vakar bija piekapis apskatiit veikumu, izshavaam pa paris aliniem un shie ar deadalive pastradaaja, kamer es pa airport raavos, aa mader arii bija biggrin.gif Paldies vinjiem smile.gif

Pstradajam labi pirts buus gatava tik galva baigi sap pec darba smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoche taa -

Sakums varetu but ap plkst. 21:00

Saakaam ierasties, iemetam utt.

Lidzi neko nemt nevajag, jo nauda mums ir par kuru visu nopirkt, varbuut vienigi panemat dvielus, ja iesiet pirtii, jo zin kaa bus tikai augsts uudens no trubas biggrin.gif

Jimmy vakar bija piekapis apskatiit veikumu, izshavaam pa paris aliniem un shie ar deadalive pastradaaja, kamer es pa airport raavos, aa mader arii bija biggrin.gif Paldies vinjiem smile.gif

kas buus ja ieradiisimies aatraak? nedziis prom?

Link to comment
Share on other sites

Taatad atklaats jautaajums ir par shiem tipinjiem????

EDD ?

Plikais? +1 cilveks

deadly ?

Lance?

naziic

Hofo

Pinky

Snoobi

r&r

Barclay 3var pakert liidzi

Ownage

hyperboy

Oddish

Fuji

Hugo?

Maksaajushi nav, un neko nav zinojushi....

Es pienemu, kad nebuus?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...