Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu kapi, man shkjiet, tev veel tuvaak par benchika maajaam thumbsup.gif

patiesiiba vieni kapi man ir ~ paar ielai! bet taaka man ziemas riebjas, tad izveelos pavadiit peec iespeejas vairaak laika telpaas, taak kapi decembrii atkriit (vismaz prieksh manis)

Link to comment
Share on other sites

Kādām cenām ? smile.gif

A! Tu laikam nezini pasus pasus jaunumus! wink.gif Karoce, vietu mums atteica pirtsmadaras, tapec tagad ar steigu jamekle cita vieta!

Variants ir tusins pie bencika ari, bet vins nesaka, cik par to naudas grib. Un ta ka visi maksa par pirti, tad mes ari meklejam pirti tagad. Es meginasu kaut ko atrast purvciema un plavniekos! Tomer tuvak!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Karoche taa, Naziic nezin vai buuus, jo tjipa kaads vinja draugs, kurs rii bushot uz tusu, vinja senciem esot pateicis, kad baigaa dzershana esot, tapec par vinju veel nav skaidriibas wink.gif

Satiku Kirurgu shodien, dabuuju 10 ls, tikai nesaprashanaas rezultataa vins nabags 1 h staveja pie Barona centra, tapec luudzu ar naudas parskaitiijumu naudinju labaak buutu dot smile.gif

Beefy par savu maaju prasu 50 ls, shii nauda paljube nepaliks man, bet tiks iztereeta shmigai nakamajaam dienaam, jo pasaakums turpinasies lidz 7dienas vakaram.

Un zinjo kas tev ar taam tavaam pirteem notiek, jo shiten te kas man ir tur nav variantu sad.gif

p.s.Dzeki nemiizh viss notiks, viss notiks, un pizdi nevajadzees dot NEVAJADZES.

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Karoche taa, Naziic nezin vai buuus, jo tjipa kaads vinja draugs, kurs rii bushot uz tusu, vinja senciem esot pateicis, kad baigaa dzershana esot, tapec par vinju veel nav skaidriibas? wink.gif

Satiku Kirurgu shodien, dabuuju 10 ls, tikai nesaprashanaas rezultataa vins nabags 1 h staveja pie Barona centra, tapec luudzu ar naudas parskaitiijumu naudinju labaak buutu dot smile.gif

Beefy par savu maaju prasu 50 ls, shii nauda paljube nepaliks man, bet tiks iztereeta shmigai nakamajaam dienaam, jo pasaakums turpinasies lidz 7dienas vakaram.

Un zinjo kas tev ar taam tavaam pirteem notiek, jo shiten te kas man ir tur nav variantu sad.gif

p.s.Dzeki nemiizh viss notiks, viss notiks, un pizdi nevajadzees dot NEVAJADZES.

bet nu privatmaja - es ta saprotu? atsuti linku.. laugh.gif vai vismaz pastasti so to par savu privatmaju, lai visi varam baigi izlemt! smile.gif

Moska beigas nolemsim tuseet tikai pie tevis un samazinat tusina biletites cenu no 10Ls uz 5Ls! Bet tas ir TIKAI VIENS NO VARIANTIEM!

EDIT: Elementara matematika - ja pirts madaraaas 3Ls no 10Ls bija cena par tusinu, tad pie bencika tas ir tikai 1Ls. Un varu deret, ka ja labi runasim, nokaulesim benciku uz 40Ls! tongue.gif

EDIT EDIT: nu neapvainojaties uz benciku - isteniba pec tusina var but izdarit daudz lielaks damage privatmajai, ka tikai 40Ls. OKI - mana gadijuma pec 30+ cilvekiem tikai tika sapists laminats mazliet virtuve un pievemtas trepes ka ari izsistas paris spuldzites un pazaudeta cd atskanotaja pults, BET - ir iespejami ari daudz sliktaki scenariji, ka izsists paketnieks vai ka tamlidzigi... :/

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

bet nu privatmaja - es ta saprotu? atsuti linku.. laugh.gif vai vismaz pastasti so to par savu privatmaju, lai visi varam baigi izlemt! smile.gif

Moska beigas nolemsim tuseet tikai pie tevis un samazinat tusina biletites cenu no 10Ls uz 5Ls! Bet tas ir TIKAI VIENS NO VARIANTIEM!

Beefy

Tas butu labaakais variants smile.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Beefy mle ko tu vari te manu maaju apcelt sad.gifbiggrin.gif

Normala maja 2staavi liels daarzs ar lielu garaazhu, un pirts eeku aizmuguree(nepabeigta)

Pagaidaam nav focuks pa rokai tapeec bildes arii nav sad.gif

Varbuut kaads zin kur atrodaas 64 vsk, nu karoche tur pat netaalu uz Ieriku ielas pusi ir taads privato maaju rajons, un vineaa no taam majaaam dziivoju es smile.gif

Dream man dzivo paari ielai, vins varbuut varees par manu maaju kaut ko labu pateikt smile.gif

Varbuut kaads no adminiem var iedot vismaz man tiesibas posteet topic - pasakuma dalibnieki, jo vins redz ir aizverts, un nevaru pielikt maksataajus sad.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Vieta vienkarsi super un tavu maju es neapdirshu! smile.gif

Patiesiba mani tikai maz zinatkare, vai nebus pasakumu ierobezojoshi faktori - ka piemeram - vecaki vai kaimini, kuriem nepatik sklaja muzika? Nu - tu saproti, uz ko es temeju? Ka ari - cik ir gulamistabas viesiem! smile.gif

Bet savadak - tas ir super kuuls variants un es pat varetu panemt vairak tumbas, ja reiz nemaz nav taalu jaaved!

BTW - bencik - zini to valeo strinu iela polikliniku - mes tur ari esam tusejusi! Tur ir pirts un diezgan sudigs baseins (sekls) un kaut kada tusinja telpa vai ka ta! Karoce - ko doma par iesildisanos tur un talak jau pie bencika vai ka ta?

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Vieta vienkarsi super un tavu maju es neapdirshu! smile.gif

Patiesiba mani tikai maz zinatkare, vai nebus pasakumu ierobezojoshi faktori - ka piemeram - vecaki vai kaimini, kuriem nepatik sklaja muzika? Nu - tu saproti, uz ko es temeju? Ka ari - cik ir gulamistabas viesiem! smile.gif

Bet savadak - tas ir super kuuls variants un es pat varetu panemt vairak tumbas, ja reiz nemaz nav taalu jaaved!

BTW - bencik - zini to valeo strinu iela polikliniku - mes tur ari esam tusejusi! Tur ir pirts un diezgan sudigs baseins (sekls) un kaut kada tusinja telpa vai ka ta! Karoce - ko doma par iesildisanos tur un talak jau pie bencika vai ka ta?

Beefy

Beefy dziivoju ar muteriiti un bratuku, bratuks tuseesies ar mums, bet muteriitej es jau pateicu, a nu ka prom uz 3 dienaam biggrin.gif

Protams muzika nevarees buut tik skalja cik grib, bet jeega shaados tusinjos klausiities muziku tik skali, kad nevar parunaat... man galvenais lai kaut kas skan un neskan tikai no magnetola ''Daugava'', bet kaut vai 2.1 sisteemas smile.gif

Nah gulamizstabas, man ir maaja nevis hata biggrin.gif

Kur girbees tur gulees uz zemes saguldiishu, gultas majaa ir triis un no kuram uz 2 varees guleet:)

Tie kas ar mashiinu var droshi braukt, autinju ir kur iedziit(kaadas 8 mashinas man var iedziit) vaarti buus aizleegti visu laiku, tikai atsleegshu lai kaadu ielaistu thumbsup.gif

Var jau pie maniim iesildiities un visi baraa uz Valeo, 10 min gaajiens tikai, bet paljube pei maniim 16-17 arii party notiks, ta ka tie kas ieradiisies uz sho varees arii to apmekleet smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Beefy mle ko tu vari te manu maaju apcelt sad.gifbiggrin.gif

Normala maja 2staavi liels daarzs ar lielu garaazhu, un pirts eeku aizmuguree(nepabeigta)

Pagaidaam nav focuks pa rokai tapeec bildes arii nav sad.gif

Varbuut kaads zin kur atrodaas 64 vsk, nu karoche tur pat netaalu uz Ieriku ielas pusi ir taads privato maaju rajons, un vineaa no taam majaaam dziivoju es smile.gif

Dream man dzivo paari ielai, vins varbuut varees par manu maaju kaut ko labu pateikt smile.gif

Varbuut kaads no adminiem var iedot vismaz man tiesibas posteet topic - pasakuma dalibnieki, jo vins redz ir aizverts, un nevaru pielikt maksataajus sad.gif

tas man dikti tuvu biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...