Jump to content
GIGN Forum

Pirmais Bans


worm
 Share

Recommended Posts

Kur ir garantija ka busters nesūta skreenus un neizseko manām aktivitātēm netā, vai vel trakāk, tad kad es eju iternetabankā?  smile.gif

a kas tev viņu liek ieslēgt kad tu ej taja internet bankā ?

edit:

Kāmi

es arī nosakuma nesapratu kas tur jaredz, pirmaja skrīnā rāda JimBugu un domāju kāds sakars ar kaut kadu |:|lil Wow|:| vai kātur... pēc tam tik pieleca ka tas |:|LIL WOW`s|:| skatījies Jimbugu un tad skrīns tika uzņēmts...

Edited by elans
Link to comment
Share on other sites

5

wolfblade, tev ar skrīnšotu nevar piefiksēt paroli, jo tā ir zvaigznītēs. Pat ja tiek uzņemts skrīnšots kad tu ff skaties paroles ibankai, tāpat ir vēl jāzina kodi no kodu kartes. Nav tas viss tik vienkārši. Turklāt es arī nezinu kurš malacis spēlējot cs paralēli krāmējas pa ibanku...

Link to comment
Share on other sites

Turklāt es arī nezinu kurš malacis spēlējot cs paralēli krāmējas pa ibanku...

es wink.gif

Pa teemu runaajot, es domaaju, ka par aatru tika paraadiits, ko dara tas busters! Varbuut buutu iespeeja piekjer kaadu sen zinaamu fruktu, bet tagad diez vai tas izdosies sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Taakaa es sho LIL WOW paziistu dziivee, tad es vinjam uzrakstiju draugos nelielu tekstinju, ka vins ir slikts ciuvecinjs, ka izmantoja 4iitus. Atbildee vinjns man atbildeeja sho :

ar kaadu wh??? kur tu to dzirdeeji! UN PASAKI EDD WAI WIENALGA KAM NO GIGN JO PSC ES SHORIIT PEEKSHNJI IENAAKU GIGN.LV UN PARAADA KA MAN BANAANS!!! UN KA NOBANOJIS IR WORM BET ES PAT NEKAD NEESMU BIJIS GUGN SERVERII KAD TUR IR BIJIS WORM (WNK NAU SAGADIIJIES)

UN KA KJIPA ESMU SPEELEESI AR 4IITIEM KAUTGAN TAS NEBIJU ES JO KAADS IR AR MANU NIKU 4IITOJIS!!

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: worm

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: |:|LiL WoW|:|

BAN] Iemesls banam: Banned by admin

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 20 stundam 40 minutem 26 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: Tev ir banaans, vairak informacijas konsolee

Kicked :Tev ir banaans, vairak informacij

Link to comment
Share on other sites

devil.gif mmm reaals??? laugh.gif

cik vinam gadu biggrin.gif ka ar wh spelee ne nu vaAR BUUT ta piem no mana veca server man bija niks RiGGeR //DoomGoriLLa

pirmoreizi iegaju inmortal serverii skatos top15 a tur mans niks 1 vieta ar 168 -28 skajtu

un ta pat drosvien kaads ir ar vina niku spelejis mosh ne mosh kluba saglabajas mosh nez 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...