Jump to content
GIGN Forum

Bustera Bugreports


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu peec dabas esmu mieriigs cilveeks, bet man tas Busters axe.gif

Pati lielakaa probleema taada, kad met araa visu laiku no cs, teiksim taa lai vispar palaistu cs man jadara taa...

Nokachaaju no jauna busteri, no gign.lv, extract to Cs folder, palaizhu half-life, custom game Counter-strike.... Taa nu ir vieniga iespeja tik Cs biggrin.gif

Un teiksim ar kaadu 5 piegajienu mani neizmet no gign, un varu paspeleet....

Esmu meginajis visu parliku 2reiz cs, busteri esmu jau nokachaajis man liekaas kadas 20 reizes.

Pats jaunakais prikols ir taads, kad ar busteri eju cs man cs prasa cd-key(ta nu varu restart system un meginat velreiz).

P.s. Paspeleet var, bet garastavoklis ir sachakareets kamer tiec iekshaa sad.gif

Link to comment
Share on other sites

jaapps.. pirms stundas vel stradaja, bet tagad ari met ara un saka, ka nav bustera. Ka lai es zinu, vai tas tapec, ka vinam kada palaista programa nepatik, vai lika tikla konfiguracija vai vel kur vaina?

worm!, ta tu speletajus no servaka aizbaidisi! smile.gif vareji jau vispirms kadu debug buster versiju visiem iedot, kas nemet ara no servera.

worm! varbut pataisi busteri par open source vai daljeju open source, lai cilveki var pielabot to mantu! :/

beefy

Link to comment
Share on other sites

jaapps.. pirms stundas vel stradaja, bet tagad ari met ara un saka, ka nav bustera. Ka lai es zinu, vai tas tapec, ka vinam kada palaista programa nepatik, vai lika tikla konfiguracija vai vel kur vaina?

worm!, ta tu speletajus no servaka aizbaidisi! smile.gif vareji jau vispirms kadu debug buster versiju visiem iedot, kas nemet ara no servera.

worm! varbut pataisi busteri par open source vai daljeju open source, lai cilveki var pielabot to mantu! :/

beefy

Shodien iegaju servakaa ar to pashu busteri,kas man lidz shim kalpojis vismaz godigi,nemetot laukaa!A shodien vinjama uznaca slimiba,ka mani 2reiz izmeta laukaa!Ah jaa un kas bija noticis,ka vienu bridi servakaa tusejaas tikai 3cilveki?Man acis bija kubaa,neko tadu ieprieksh nebiju redzejis!Ah jaa un anti virus man visu laiku sledzas atkal laukaa!Moshk kads paskaidros!

Windows XP

GeForce FX5200

128MB

512RAM!

Parejo nezinu!Ah jaa LCD monitors,bet stipri shaubos ka tas butu pie vainas!

Link to comment
Share on other sites

iespējams, ka debagošanai palīdzētu viens utils, kam es gan neatceros nosaukumu, bet tā funkcija bija visu windows procesu saraksta sagatavošana teksta failā.

Ja tie, kam busteris neiet, sagatavotu savu process listu un liktu šeit klāt bagreportam, tad domāju, ka tas varēu palīdzēt saprast kur ir problēma.

Vobšem, ja kāds zin kā to utilu sauc un kur nokačāt tad pasakat...

Link to comment
Share on other sites

jaapps.. pirms stundas vel stradaja, bet tagad ari met ara un saka, ka nav bustera. Ka lai es zinu, vai tas tapec, ka vinam kada palaista programa nepatik, vai lika tikla konfiguracija vai vel kur vaina?

worm!, ta tu speletajus no servaka aizbaidisi! smile.gif vareji jau vispirms kadu debug buster versiju visiem iedot, kas nemet ara no servera.

worm! varbut pataisi busteri par open source vai daljeju open source, lai cilveki var pielabot to mantu! :/

beefy

hahahah par shito es smeejos, jeega taisiit to antichiitu, ja peectam palaizh opensource? jeega tad nu nekaada nebuus, tas tikai paliidzees apiet busteri + citi serveri apriikos savus serverus ar vinju...

un kursh tad buutu taads labveelis, lai paliidzeetu labot? nedomaaju, ka paliidzeetu, driizaak tikai gribeetu dabuut sourci lai to editotu vai meegjinaatu apiet busteri

Link to comment
Share on other sites

jaa redzeeju, diemzhel logos nekaada informacija nebija sad.gif izskatas ka problema varetu but ar tcp soketiem, bet neesmu drosh unsure.gif

ok, kas tas par prikolu, ka bustera tcp pakam cheksumi nepareizi?

talak - krish, zem xp tas tuulis saucas tasklist. attiecigi, lai dabutu faila, jaraksta

run -> cmd -> tasklist > c:\kaka.txt un jaieliek kaka.txt foruma.

redboot - opensource var uztaisit ari droshu!

Proti - ekransavinu nemsana un viss parejais kreps ir opensource iznemot komunikaciju funkciju. Kad palaizas busteris, vins downloade no servera komunikacijas routini (dllu), kurhs

1) parbauda bustera tiribu, ka tas nav kaut kads kaktu busteris

2) nodrosina busteri ar shifretu komunikaciju funkciju. kaut ka ta! biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Nu taa karo4a, taa - Tew kompi jābuut WinRar un tas jaaielade kompi, un peec tam Busters, kuru ar WirRar paliidziibu ir Exkstrakteet... Un viss jaabuut OK, vismaz man taa bija uz abiem diviem kompjiem...biggrin.gif

P.S. Tas buster veel ir riktiigi jaataisi, jo daudzas reizes met araa kaut vai winns ir iesleegts.. sad.gif Nu karo4a rekur padomss...

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka viņš ar 1 un 2 apzīmē dabisko vajadzību nokārtošanu. Kad viņš čurāja tualetē, viņu izmeta ārā, bet tad kad kakāja, tad viss aizgāja smile.gif

Nu macho kas kuram tuvaks?! Es ar to velejos teikt spelejot gigna uznaca velme iedod paspelet draugam un gaju uz citu serveri, tad vienreiz izmeta console uzraxtot svc_bad, bet ejot atkartoti sadas problemas vairs nebija!

Link to comment
Share on other sites

Nu man kompis ir liidziigs redboota (ka tik nav pirkts kapitaalaa...)

AMD 64 3000+

1024mb RAM

nVidia GF 6600 256mb

800*600 opengl 16bit

Izmantoju kaspersko 6,0(neraada ka buutu viiruss or smtg)

CS 1,6 vilkts no baltgamiem

pachs v26 vilkts no baltgamiem

Win xp sp2(aizmirsu piemineet..)

Suudziiba? Iesleedzu kompi, palaizhu busteri eju cs(gigna) viss iet chiki piki, bet kad izeju aaraa no cs.. izsleedzu busteri(ar pogu izrubiit) un peec kaada laika atkal palaizhot buster, ieejot cs met visu laiku aaraa(saka ka nav bustera) Nu neko, restareetju kompi un viss atkal iet.. Cik atceros redboota teiktajaa ka fps briizhiem noraustaas.. Man ir tieshi tas pats! Visu laiku 99 un kaut kaadaa briidii nokriitaas diezgan, juutami lagi(1-3sec garumaa)

P.S. Pirmstam lagu vispaar nebija. Taa kaa toch zinu ka busteris vainiigs wink.gif

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Man panesaas gljuks, ka saaka mest aaraa no speeles, ka neesot bustera. Bet izmet nevis saakumaa, bet peec kaadaam 5min, kad jau nedaudz fradzinji iekraati. CSDM serveris. Liidz shim viss bija ok, shodien pirmo dienu saaka nikjoties peekshnji. FPS pagaidaam neraustaas, un labaak lai nemaz nesaak nono.gif

Win XP SP2, Tiny Personal Firewall 5. HL... Instaleec pirms gadiem 5iem, vairs nezinu no kurienes naacis, savulaik disku no Aarchija/macho panjeemu. CS 1.6 un visi upgraidi no gigna. Veel gan staav uzlikts pie reizes AmxModX ar jumping pljaginu, bet tas tikai, kad es pac hosteeju.

Gljuki paraadiijaas tikai shodien. Liidz shim viss gaaja jauki un forshi.

Link to comment
Share on other sites

pēdējās 20 min gigns ik pa 20-30 sek. izmet visus spēlētājus. tā kā pašlaik servā ir kādi 4 spēlētāji, tad varbūt vajadzētu busteru noņemt no gigna un testēt kādā testa serverī. kkā nevelk uz spēlēšanu, ja pēc 20 sek. visi lido ārā, jo it kā busteris nav ieslēgts.

nedomāju, ka kompim šajā gadījumā te ir liela loma, jo met ārā VISUS.

Link to comment
Share on other sites

Parinstalleju cs un ko shitais prikols tagad noziiime?

BUILD 2738 SERVER (0 CRC)

Server # 8

Host_Error: UserMsg: Not Present on Client

Citos serveros tieku iekshaa,lai gana tagad uzinstaleju 26patchu!Moshk delj bustera netieku iekshaa?Wopshem keine ahnung!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Parinstalleju cs un ko shitais prikols tagad noziiime?

BUILD 2738 SERVER (0 CRC)

Server # 8

Host_Error: UserMsg: Not Present on Client

Citos serveros tieku iekshaa,lai gana tagad uzinstaleju 26patchu!Moshk delj bustera netieku iekshaa?Wopshem keine ahnung!

good^man to laikam sarakstu var papildinat liidzigu shitadam?

Last 32 messages parsed.

27567 0018 svc_deltapacketentities

27570 0008 svc_time

27570 0013 svc_clientdata

27570 0018 svc_deltapacketentities

27573 0008 svc_time

27573 0013 svc_clientdata

27573 0018 svc_deltapacketentities

27575 0008 svc_time

27575 0013 svc_clientdata

27575 0018 svc_deltapacketentities

27579 0008 Money

27579 0014 Money

27579 0020 ScoreAttrib

27579 0023 ScoreAttrib

27579 0026 ScoreAttrib

27579 0029 ScoreAttrib

27579 0032 ScoreAttrib

27579 0035 ScoreAttrib

27579 0038 ScoreAttrib

27579 0041 ScoreAttrib

27579 0044 ScoreAttrib

27579 0047 ScoreAttrib

27579 0050 ScoreAttrib

27579 0053 ScoreAttrib

27579 0056 ScoreAttrib

27579 0059 RoundTime

27579 0062 svc_event_reliable

27579 0065 ScoreAttrib

27579 0068 CurWeapon

27579 0072 CurWeapon

27579 0076 svc_filetxferfailed

BAD: 87:svc_bad

Host_Error: CL_ParseServerMessage: Illegible server me

Link to comment
Share on other sites

p3 933mhz ( thumbsup.gif ), 384mb rāmis, gf4 videne, 128mb

winxp sp2

outpost firewall..

Palaižu busteri, spiežu uz cs ikonas un izmet jociņu - " Nav iespējams pieslēgties hl.exe, lūdzu pārstartējiet programmu"

P.S. iespējamais pavediens - cietnis sadalīts uz pusēm un vienā ir winda ar visām programmām?, bet otrajā - D - cs un pārējie mēsli..

edit: problem solved, apmierinam erroru spiežot uz cs ikonu velreiz thumbsup.gif

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

1. csdm paspelet nav iespejams

2. parastaja viss iet norm. mani ara nemet bet citus vnk izkicko

3. tas svc_bad vai ka tur nav del bustera jo man tas errors metas kadu labu laicinu pirms bustera uzstadisanas!

P.S. tiesam laba ideja palaist uz k-kada testa servera kur spele apmeram 16 pl un tur risinat problemu jo gign tgd pedejo dienu laika nenormali tukss!

Link to comment
Share on other sites

ar to buusteru ir taada laimes speele vai nu aizies vainu neaizies parasti ar kaadu 5.piegaajienu, itkaaa man nav ne kaspersky ne firewall

amd +3800

ram 1000

video 7300gt

windows xp profesional

service pack 2

antivirus nod32

cs16patch_full_v26.exe

Edited by Lukesh
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...