Jump to content
GIGN Forum

Iso Faili :(


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Ir vieglaks variants.Noka4aa Nero tur kko saspaidi tiri piri tad uz ta iso faila spied labo peles pogu un izvelies image drive un viss iet!

Kā man besī n00b kas neko nevar normāli paskaidrot lai varētu rasties kāda apskaidrība cilvēkam kam ir problēma. Tā tagad paskaidrošu Novelc D-Tools vai Nero image drive (Nāk līdzi NERO 7 Premium).Nokačā savu (piem. Adobe Photoshop.iso) kad zakačka ir beigusies palaid Nero image drive (skaidroju par nero tapē ka tur vieglāk) ,parādās logs kur ir parādīts Options. Zemāk redzams First drive (F:) vai kāds cits burts. Zem tā ir Enable drive, ieliekam ķeksi. Augšā parādās AUSS smile.gif blakus options. Ieejam. Tālāk ir redzams Image bik zemāk logs kam blakus ir poga ar daudzpunkti (tā ir browse poga) tur mēs iespraužam mūsu Adobe photoshop.iso. Zem līnijas pēc 3 sec vajadzētu parādīties tekstam ''The image was mounted''. Tālāk ejam My computer. Tur ir mūsu virtuālais disks (F:) vai kāds cits , ar Adobe iekšā. Tālākā instalācija ir līdzīga tai kad piemēram mēs instalējam cs no diska vai ko citu. Prieks palīdzēt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ai psc...kr4 ka var cilveks nepist kko par D-Tools tas ir vnk violent1.gif , mdaa neko negribas paskaidrot bet es iesaku jaunako D-Tools 4.06 tas palaizh visu megini sho man ari agrak dazhas citas D-Tools versijas visu nelasija un p.s kad gribi kko instalet (ISO) izvelies All Files *_*

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...