Jump to content
GIGN Forum

Probleema :(


_ZorrO_
 Share

Recommended Posts

Taa, man draugs keda^, sacakaraeja displey/option/advanced un tagad vinam kad sleedz iekssa kompi wiss ir kaartiiba, bet liidz tam briidim kaamer raksta pasword, tad vinnam ekrans prosta nestrada..., bet kad iewada passu un nospiezz ENTER kompis aizziet - noskan taa melodija biggrin.gif bet ar melnu ekraanu... sad.gif

Ko lai es daru?, luudzu HELP ME sad.gif

Vienk vinns ir man labs draugs, un tādiem ir jāpalīdz... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ......

1. Tu neesi gadiijuma ??? biggrin.gif

2. Parbaudiet vai kads stekeris nav izravies smile.gif man taa bija....

3. Varbuut kaut kaads vads ir smiliez.de_1608.gif

4. Varbuut ekrans nojuudzies.....vai nju kaut kas sadedzis.....

5...pedeejais vis gruutakais..... AIZNES uz REMONTU biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ewulis taws ieteikoms suks..., bet ir jau taa ka vinam tas windows un ka laadee raaadaas, bet peec tam vnk ekrns ir melns, bet pats kompis strada, jo mees ar klaviatuuru peeec tam vinnu izsleedzaam...biggrin.gif

Paldies Ali par ieteikumu pateikssu winam...

Edited by _ZorrO_
Link to comment
Share on other sites

Da tur ir rezolūcija vai kaut kāds refresh rate uzlikts ko nevelk monitors, līdz logon screenam windows to neņem vērā, bet jūzera settingus ņem vērā kad ielogojies - resp. kad viņš ieiet viņam vienīgajam rāda nepareizi.

risinājums, palaid safe mode un pārliec rezolūciju un/vai refresh rate. Jo principā neko citu caur to vietu nevarētu nopist(protams ja viņš nav admins un nenokauj draiveri vai HZ ko vēl)

Link to comment
Share on other sites

Da tur ir rezolūcija vai kaut kāds refresh rate uzlikts ko nevelk monitors, līdz logon screenam windows to neņem vērā, bet jūzera settingus ņem vērā kad ielogojies - resp. kad viņš ieiet viņam vienīgajam rāda nepareizi.

risinājums, palaid safe mode un pārliec rezolūciju un/vai refresh rate. Jo principā neko citu caur to vietu nevarētu nopist(protams ja viņš nav admins un nenokauj draiveri vai HZ ko vēl)

Nestrādās. Tu pārliksi refresh rate tikai safe mode, bet standarta mode paliks tas pats. Esmu saskāries ar šādu problēmu. Pieslēdzu kompi pie monitora, kas velk augstus refresh rate`us un uzliku zemākus, tad viss bija ok, bet ja nav tādas iespējas, tad mēģini safe mode pārinstalēt video draiverus vai arī novelc Refresh Force.

Link to comment
Share on other sites

problema tada cakarejos pievideokartes un atsledzu kautkadu sudu pec tam prasija lai ppienemtu jaunos uzstadijumus jums japarestarte PC uzspiedu ok un tagad vis ekrans melns. Es meeginaju spiest delete kad sledz ieksa pc un tur mekleju, bet neko neatradu. nu kr4 meginasu ar to f8 cerams sanaks, bet windowsu parinstelet negribu jo sapi*** cdrom un lai parakstitu windows japerk vel jauns cdrom x___x

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...