Jump to content
GIGN Forum

Web


el3ment
 Share

Recommended Posts

Nu sāksim ar to ka es uztaisiiju sev itkaa maajaslapu no mostwanted pamaaciibas.

visam vajadzeeja iet un wiss arii iet, bet ir viens bet es meegjinaaju i-netaa atrast sev templeitus, taču kad meegjinu tos ielaadeet maajaslapaa man raada kkadu erroru!!

An error has occurred, unable to un-archive the file PCLZIP extract error: 'PCLZIP_ERR_MISSING_FILE (-4)'

un shitaads

Fatal error: Call to a member function on a non-object in c:\appserv\www\e107_admin\footer.php on line 71

ko tie errori noziimee un kaa man ielikt templeitus forshus??

varbutt kaads labs cilveeks vareetu iedod savu protams es tur visu paarveidotu nu uzraxtus bet tas pa pm

Edited by el3ment
Link to comment
Share on other sites

To ko es tev iedevu extrakte uz desktop...

aizej uz C:\wamp\www\e107_themes...

ieliec to exrakteeto folderi tur ieksaa...

un tad spied seit

taalaak "Admin Area"

un ''Theme Manager'' taalak izvelies savu skinu un spied gan ''Set As Admin Theme" un ''Set As Syte Theme''

Un tas arii viss...

PS. ja veel neparaadaas piespied Refresh pogu!!! 10cms.gif

Edited by KaktuSss...
Link to comment
Share on other sites

Nu jaa tagad wiss ir atrisinaats ko es prasiiju!!

bet tagad neliels luugums kas kko sajeeedz no photoshopa

wai juus luudzu nevareetu uztaisiit baneri kam virsuu buutu piemeeram uzraxts dgl kaa arii kaadu smuku backgroundu!! nu jus jaw pash labaaks zinaasit kaa izskatiities smukaak!! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

To ko es tev iedevu extrakte uz desktop...

aizej uz C:\wamp\www\e107_themes...

ieliec to exrakteeto folderi tur ieksaa...

un tad spied seit

taalaak "Admin Area"

un ''Theme Manager'' taalak izvelies savu skinu un spied gan ''Set As Admin Theme" un ''Set As Syte Theme''

Un tas arii viss...

PS. ja veel neparaadaas piespied Refresh pogu!!! 10cms.gif

Bet ja saitu hostee kaa to daru es tad lai uploadotu taapat vnk ir jaaiesleedz Pubglic Upload. Tad jaaiet uz mapi e107admin un fails filetypes_.php jaapaarsauc par filetypes.php un atverot so failu var ierakstiit kaadus formaatus veelies lai driikst uploadot uz majas lapas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...