Jump to content
GIGN Forum

Mans Movie :)


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

ojā. es jau gribēju rakstīt "un tā arī neviens šajā topikā neierakstīja", bet tad ieraudzīju šo mūviju. Super. Man personīgi nekad nav ienācis prātā ielikt pa vienam fragam mūvikā. Titri arī iespārda pa roach! aj. najs!

Link to comment
Share on other sites

lawl, dazhaas vietaas bija -3, kopeejais skats - diezgan smetjiigi fragi pie diezgan smetjiiga treka. btw, sakumaa sexiigi sinhronizeeta muuzika ar ciparu skaitiishanos uz atpakalaju un veel sakumaa tas specefekts skrienot no ct baazes ar awp un peekshnji teleporteejoties jau augshaa pa trepeem smile.gif

beigas arii diezgan negaidiitas, kad peekshnji "pa roach" beidz skaneet un saakas taa popsa, es ash sabijos smile.gif

P.S. kas tie pa melnajiem shitiem un kubikainajaam asiniim, kaa to uzlikt?

Link to comment
Share on other sites

P.S. kas tie pa melnajiem shitiem un kubikainajaam asiniim, kaa to uzlikt?

Consolee jaieraksta viena komanda.. Ja gribi zinat kada ta ir tad paprasi pa PM Nosutisu smile.gif

P.S. Ja jums shis movie parak neiet pie sirds, tad pagaidat manu nakamo.. Bus ar labu kvalitati + garaks movie, vairak specafektu un viss ka vajag bus salikts biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Garāks un ar labāku kvalitāti? Tas viennozīmīgi būs lielāks.

Sorry bet man šķita ka tev jau šo bija problēmas sākumā nohostēt, vai ne? Kur tad tu liksi vēl lielāku?

Nu nebūs nemaz tik ļoti liels biggrin.gif Šis 2min garš un 16 cik tur mb.. Ja uztaisisu 4,5min tad vairak pa 62mb nebūs.. Man ar šo mūviju nebija nekādu problēmu tikai beigās, kad biju pabeidzis bija neliela problēma ar movie lielumu.. No sākuma bija 109 Mb.. tagad bišk pačakarējos un dabūju gatavus 16,7mb smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu sanak kritizet bet laitu nakamreiz zinaatu ka labaak

kvalitati liec norm pie kajas ka atraak var noka4aat bet muvie nav baudaams

intro un end vareji lai vairaak sapluust ar pashu muviju nevis cap lap 2 min darbs

un liec labus fragus kurus tiesaam var skatiities un izbaidiit

neliec tik garus un tik daudz free lukus

domaju ja tu esi iesacejs tad norm nu kads 1-2 nu moska veel 3 muvijs tew sitas

Link to comment
Share on other sites

par intro - Ljoti patik Who.Me? Productions. Laba kraasu izveele burtiem. Tad saakaas laika atskaite. Forshi kad laika atskaite bija ritmaa, bet kad laika atskaite beidzaas un domaaju arii ritmaa saaksies fragi, bet nee maldiijos. Fragi saakaas nedaudz veelaak.

fragpart - bija normaals kills ar awp caur sienu (buutu iespaidiigaak ja buutu bijis hs), bet tie mazie, pa vienam killam, suXOuOjaUau.

outro - nu LJOTI patika kad beidzaas fragpart, nebija it nemazaakaa pauziite kad uzreiz saakas outro.

Par dziesmaam varu teikt, ka taa papa rouch dziesma patika (buus jaanovelk)

P.S. ja rakstu outro nepareizi tad pasakat.

P.P.S. Man garsho PELMENJI!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...