Jump to content
GIGN Forum

Sos


raider`
 Share

Recommended Posts

Sveiciens!

Tatad tik tikko izdzesu kkadu vecu windows draiveri un uzinastaleeju kkadu windows 44.03 draiveri. Bet tad kompim kkadi lagi paraadijaas. Uzbindoju magjisko "ctrl+alt+delete" un redzu ka pc noslogots pa vesaliem 100% un vainigs kkads "SVCHOST.exe" (skat. bildi)

plz help. danke.

post-17-1162388297.jpg

Link to comment
Share on other sites

Diezgan standarta texts, izdzēsu kkādu ... uzinstalēju kkādu...tagad kkas neiet...plz help

Nafig tu vispār kaut ko aiztiec ja nesaproti? Ko tev vajag tur aiztikt?

Tu zini kas ir draiveris? Tu zini kādu draiveri tu izdzēsi? Tu zini ko tu uzinstalēji?

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

44.04 Nvidia video kartes draivers

man liekas tu vnk nepareizi to lietu esi dairiijis

1. Скачайте DriverCleaner (скачать), эта программа удалит все старые файлы NVIDIA.

2. Драйвера версии 44.03 (скачать).

3. Перезагрузитесь и нажимайте F8 чтобы загрузиться в безопасном режиме.

4. Зайдите в add/remove programs и удалите старые драйвера NVIDIA.

5. Перезагрузитесь и нажимайте F8 чтобы загрузиться в безопасном режиме.

6. Запустите Driver Cleaner, выберите NVIDIA в меню и нажмите clean.

7. Перезагрузитесь и нажимайте F8 чтобы загрузиться в безопасном режиме.

8. Установите драйвера NVIDIA и перезагрузитесь.

9. Вы закончили.

dari kaa arxtiits visu pa soljiem, ja tad veel rij tik dauz proci tad liec atpakalj veco draiveri

Link to comment
Share on other sites

Aizej uz Start>All Programs>Accessories>System Tools>System Restore un patin laiku atpakal

(protams ja tev ir ieslegta 6aada opcija!!!)

Ja nav tad ej uz Mycomputer ikonu un spied ar labo peles taustinu(>) un izveelies properties>Talak ej uz system restore un izvelc keksi no-Turn off system restore

Un tas arii vis sai dienai...velies uzzinat k-ko jaunu...beidz veeleeties laugh.gif

Un nav ko dariities tur kur tu neko nesaproti!!! KO tu dariitu ja nebuutu gign.lv forums?

Edited by KaktuSss...
Link to comment
Share on other sites

Sveiciens!

Tatad tik tikko izdzesu kkadu vecu windows draiveri un uzinastaleeju kkadu windows 44.03 draiveri. Bet tad kompim kkadi lagi paraadijaas. Uzbindoju magjisko "ctrl+alt+delete" un redzu ka pc noslogots pa vesaliem 100% un vainigs kkads "SVCHOST.exe" (skat. bildi)

plz help. danke.

nevajag dzēst "kkādus draiverus". Ja tu nezini kas tieši nestrādā, tad iekš device managera apskaties, kur ir "?". Un tā draiverus arī instalē pa jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Diezgan standarta texts, izdzēsu kkādu ... uzinstalēju kkādu...tagad kkas neiet...plz help

Nafig tu vispār kaut ko aiztiec ja nesaproti? Ko tev vajag tur aiztikt?

Tu zini kas ir draiveris? Tu zini kādu draiveri tu izdzēsi? Tu zini ko tu uzinstalēji?

nepalaid muti, chali. Es zinu, ka tas ir nVidia, ka uzinstaleeju nVidiadraiveri un izdzesu es arii nVidia draiveri, tikai citu.

Un problema nebija taa, ka man kkas nestraadaaja, vnk taa vaidzeja.

Edited by raider`
Link to comment
Share on other sites

aha tikai ja tu zinātu vairāk tad tā nahaļava nedzēstu,

un muti es te nepalaižu - pilns te ar tādiem kā tu: kko izdzēsu kkas parādījās etc. tā ka nevajag!

Un problema nebija taa, ka man kkas nestraadaaja, vnk taa vaidzeja.

??? Ko vajadzēja?

kr4 varoni man vairs no tevim neko nevaig

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...