Jump to content
GIGN Forum

Mh....


MMX
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Nicks : MMX! ( IR reģistrēts )

Vecums : 17

Nodarbošanas : Mācos , ik pa laikam uzspeleju cs!

Tiesības :

slap

slay

say

adminchat

Stati : Pagaidām stundas maz , bet pirms statu refresh bija diezgan daudz! btw - uz servera speeleju vairaak ka gadu!

Edited by MMX
Link to comment
Share on other sites

kaa jau dazhos citos topikos mineets - ne aktivitaate forumaa, ne aktivitaate serverii. smile.gif

hm... man persongi šeit foruma nav ko daariit! unsure.gif Vnk .. liekus postus taisiit? :/

Serveri spēleju kad ir laiks! jo macības nevar atlikt!

Link to comment
Share on other sites

tikai nevajag saakt viens otru ar apvainojumiem apveltiit smile.gif buchers ir forshs geks, un protams vinjsh tagad arii kopumaa aakstaas. mmx arii vispaar ir sakariigs geks. tad kad es ieraudziiju topiku ar pirmo poustu, domaaju, ka kaapeec ne.

mmx btw kur tu maacies?

Link to comment
Share on other sites

o pirmo reiz peec sen seniem laikiem uzrakstishu shinii sadaljaa un pateikshu ka esmu pret smile.gif

tapec ka vinjsh man vienreiz saaaka kaut ko dirst virsuu (un jaasaka ka vinji dirsieni taadi apmeram 14 gadiigaa stilaa bija) par to ka es vinjam aizraadiju ka vinjsh neiet defuuset bombu un pats vinjsh citiem brauca augumaa ka vinji pashi to nedara smile.gif vot taa nu man liekas ka bija kaut kaads taads gadiijums.

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

mmx btw kur tu maacies?

droshvien skolaa...

btw, shis subjekts ir biezhi pieraadiijis sava nenobriedushaa praataa nestabilitaati! btw, vinam shausmiigi patiik zhurkot baazee un ja tiek aizraadiits, tad protams tiek uzmesta luupa un kkas dzeeliigs atcirst, takaa domaaju droshi var dot taas slap tiesiibas, varees pats sevi slapot pa baazi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

droshvien skolaa...

hahaha! man patiik slowika humorinjsh - taads paviegls un pozitiivs. Kaut visi gign komuunas biedri buutu ar tik labu humorizjuutu

p.s. taa kaa man jaapasaka arii kaukas par teemu, lai shis nebuutu spams, tad saku nee, balstoties uz liecinieku izklaastiito

Link to comment
Share on other sites

Sveiks EDD!

Mācos Rīgas 46. Vidus Skola 11. a Klase smile.gif

Pa forumiem staigaat nepatīk , jo zinu ka piereģistrējos šeit tikai nesen!

Un redzu ka daudzi te raksta gudras lietas!

Vienkārši domāju ka varētu pajautāt par admina tiesībam!

Lab bb , Es Macīties!

Link to comment
Share on other sites

Sveiks EDD!

Mācos Rīgas 46. Vidus Skola 11. a Klase smile.gif

Pa forumiem staigaat nepatīk , jo zinu ka piereģistrējos šeit tikai nesen!

Un redzu ka daudzi te raksta gudras lietas!

Vienkārši domāju ka varētu pajautāt par admina tiesībam!

Lab bb , Es Macīties!

Atvainojos par spamu, bet taa skola ir smiliez.de_2428.gif un lielaakaa dalja kas tur maacaas ir totaali cirviji, reaali neliidzsvaroti cilveek, kuriem tikai kaut ko pasaki un tev jau 30 teksti pretiii... Tas ir nomanis redzeetaa un dzirdeetaa par to skolu..

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...