Jump to content
GIGN Forum

Mmmins Bans No Max


jerrico
 Share

Recommended Posts

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: `MaX`

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: mmmins

BAN] Iemesls banam: PIETIEK!!!

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 8 stundam 32 minutem 30 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

kas taa par lietu? mmmmina siikais brachka forumaa banu atraava tapeec nevar pats nekaa ieraxtiit, ljoti labi man paziistams cilveeks, kaut gan zinu ka vinjsh speelee un esmu kopaa speeleejis demku noskatiijos, un tici VAI nee NEKAA NEREAALA NEIERAUDZIIJU... BANU NONJEEMU varat man apr to galvu griezt nost bet jau saak tracinaat nepatiesi bani

demo

bana iemesles vispaar YO CHECK IT OUT!

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

a tu apskaties ieprieksheejaas demkas, kaa vinjsh speeleeja dd2 un pareejas mapes - un tad saac man kko baazt aciis! Un kas tev nepatiik bana iemeslaa??? Un neba tu mani maaciisi par kkaadiem nepatiesiem baniem!

PS. Varbuut saaksi visiem njemt nost banus?! Tads saac ar t1xQ, utt... smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Man loti labi zinaama situacija sad.gif Un Jericco tev ir viss tieshakais sakars ar sho situaaciju cik atceros tu arii manu bratuku nobanoji, un es galvoju, kad nekaa nebija, jo pats izstaabaa biju un ik pa laikam apskatiijos ko shis pie pc dara. Nebiju es vienigais, kas domaja ka nebija chiiti cool2.gif Tagad taa ir pagatne, un kas bijis, bijis, bet rekaa pasham atpakal atnaaca dry.gif

P.s. No offense, just fun smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Nee bans seit ir 1mais vienk sanaakusi ir taada situaacija kad pa naktiim beidzaas darbs un gribaas iegriezt un gignaa pa naktiim tautas netruukst... Ceru kad nesanaaks vairs taada nelaaga situaacija kaa tagad!Visu cienju gign administraacija.

P.S Brachka noraava banu par to kad uzrakstiija nepamatotu REC tas taa normaali ?

Link to comment
Share on other sites

cik ta tev un tavam brachkam un tev ir uzlikti tie nepatiesie bani, ka saak jau tracinaat?

P.S. ja nav nosleepums...

slow hands nejau man bans bet mmm

MaX nestreso, lajkam jau tev tomeer anv pietiekami praata lai saprastu kursh chiito un kursh ne

Bencik, preksh kam tu vispaar cel augsha akkaaas vecas lietas? priecajaies ka tu veel gignaa speeleet vari, ja veel atceries filminju kuru es uztaisiiju par to norecoil tur viss skaidri un gaishi bija paraadiits

mmm - mmmins

Link to comment
Share on other sites

slow hands nejau man bans bet mmm

MaX nestreso, lajkam jau tev tomeer anv pietiekami praata lai saprastu kursh chiito un kursh ne

Bencik, preksh kam tu vispaar cel augsha akkaaas vecas lietas? priecajaies ka tu veel gignaa speeleet vari, ja veel atceries filminju kuru es uztaisiiju par to norecoil tur viss skaidri un gaishi bija paraadiits

mmm - mmmins

Jerrico celju augsha tikai tapeec, kad situacijas identiskas, un pasham interesanti paskatities uz notiekosho, jo esmu bijis tava loma smile.gif

Peace thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Baigi daudz galvas sapes izraisa visas tas bralu un radu bushanas, bet lieta jau tada, ka ip ir viens un butibaa ar to arii jautajums ir izlegts. Un vispar, tad rodas jautajumus Jery ko chiti dara Tavaa kompii !!!???(Neapsudzu)Tas ir arii jautajums citiem playeriem kuriem brali mil kapat cs no tava pc. Vienigais risinajums ar duri nobanot brali no kompja.

Link to comment
Share on other sites

Jerrico celju augsha tikai tapeec, kad situacijas identiskas, un pasham interesanti paskatities uz notiekosho, jo esmu bijis tava loma smile.gif

Peace thumbsup.gif

vispaar Bencik liidziigs shajaa situaacijaa nav pilniigi nekas lajkam aabi ar Mahmedu vispaar nesaprataat topica noziimi. Nobanots esmu nejau es bet mmmins aka mmm. Mahmed un veel stulbaaku jautajaumu no tevis nevareetu sagaidiit kaadaa sakaraa tu vispaar to prasi? Bencik tu vai tasv braalis vai maate vai aks man vienalga bet speeleeja ar chiitiem to tu neapgaaziisi jo tas bija filimnjaa redzams, bet mmm ir nobanots par to ka admins domaajis ka vinjsh chiito kaut gan taa nav + tur anv nekaada norecoila una rii filimnkjas vinajm nav, un bans ir forumaa ko vinja braalis dabuujis, bet csaa dabuujis pats itkaa apr chiitoshanu. pielecea?

Link to comment
Share on other sites

vispaar Bencik liidziigs shajaa situaacijaa nav pilniigi nekas lajkam aabi ar Mahmedu vispaar nesaprataat topica noziimi. Nobanots esmu nejau es bet mmmins aka mmm. Mahmed un veel stulbaaku jautajaumu no tevis nevareetu sagaidiit kaadaa sakaraa tu vispaar to prasi? Bencik tu vai tasv braalis vai maate vai aks man vienalga bet speeleeja ar chiitiem to tu neapgaaziisi jo tas bija filimnjaa redzams, bet mmm ir nobanots par to ka admins domaajis ka vinjsh chiito kaut gan taa nav + tur anv nekaada norecoila una rii filimnkjas vinajm nav, un bans ir forumaa ko vinja braalis dabuujis, bet csaa dabuujis pats itkaa apr chiitoshanu. pielecea?

Jerrico mees viens otru nesaprataam, es te saaku rakstiit jo ierecu par to, kad pats esi tadaa situacijaa, kadaa biju es. Un tici man ari vienalga vai taja bridii speleja tavs bralis, maate vai trusiits, un vienalga bija chiti vai nee, es tev nekur neparmetu, kad vot nafig tu neemi banu vinjam bija chiiti biggrin.gif

Vnk ierecu par situaciju, a tu sceenas taisi, un topic man sen jau pieleca. Ta ka man vienalga par Mmm chitoshanu, tad arii nenemos vinu sodiit, lai to dara citi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

MaX nestreso, lajkam jau tev tomeer anv pietiekami praata lai saprastu kursh chiito un kursh ne

LoL, kuraa vietaa tu manaa textaa saskatiiji kaut vienu stresa piliiti?! Chaliit, tev pasham ar nerviem kkas nav kaartiibaa, ja tik stresaini visu uztver! Ej padzer kaadas nervu zaales un atslaabsti, jo taadiem tirlinjiem kaa tu, ar tik vaju nervu sistemu un glupu domaashanu, te nav ko dariit! Un runaajot par praata speejaam - nav jaabuut iipashi apveltiitam, lai saprastu, ka tavs IQ = 0, jo tik tizlus textus kaa "lajkam jau tev tomeer anv pietiekami praata lai saprastu kursh chiito un kursh ne", var izdomaat tikai pilniigs daunis! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

pag es nesaprotu par ko tu man tagad brauc virsuu? man pret teviim kaa pret cilveeku nav nekas, ja tev pret mani ir kaut kas tad taa arii pasaki. Es iipashi internetaa - virtuaali nedomaaju par gramatiku vai par pareizi veidotiem teikumiem un vaardiem, es vienkaarshi saku, ar nerviem man viss ir kaartiiba, bet peec taviem textiem gan var just ka tev asinis jau sakaapushas. Tu pats noskaties taas demkas, ja tev tur liekas kaut kas aizdomiigs tad noskaties kaadu Gizmo vai cepuk demku un tad saliidzini.

peace neebrauc tik traki virsuu tas ir tikai cs pietam virtuaali thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...