Jump to content
GIGN Forum

White Sensation


Madn.Y
 Share

Recommended Posts

Mani briesmiigi aizraava Armin van Buuren-Sensation White 2005 (feat. Jan Vayne) Tapeec arii gribeeju,lai arii juus paklausaties sho briinishkiigo muuziku...

Sho briinumu kachaajam Te

Bija arī labākā kvalitātē, diemžēl tai filmai nekauņas intro nogriezuši sad.gif bet tikuntaa shis briinums ir baudaams smile.gif

Piebildiishu ka klipaa skan : DJ Armin Van Buuren - Serenity naughty.gif

Edited by Madn.Y
Link to comment
Share on other sites

Duuh, tas ir 2005 gada Sensation white. + vinjam ir 2 CD, abi divi ir labi. Btw ja es nemaldos shogad latvijaa buus Sensation white, bet protams nebuus jau tik kruts kaa originals amsterdamaa. Nakamgad ir doma shaut uz turieni - originals ir un paliek originals. Paguuglee par to latvijas SW.

Tas ko tu iemeti ir 2. CD, un tas labums saakas 46 minuutee -.- Eniivej gign foruma Tu tikai suudus uz galvas dabuusi par topicu.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

Duuh, tas ir 2005 gada Sensation white. + vinjam ir 2 CD, abi divi ir labi. Btw ja es nemaldos shogad latvijaa buus Sensation white, bet protams nebuus jau tik kruts kaa originals amsterdamaa. Nakamgad ir doma shaut uz turieni - originals ir un paliek originals. Paguuglee par to latvijas SW.

Tas ko tu iemeti ir 2. CD, un tas labums saakas 46 minuutee -.- Eniivej gign foruma Tu tikai suudus uz galvas dabuusi par topicu.

Nu bet...

Link to comment
Share on other sites

nu nokačāju, apstijos un izslēdzu!

1. Šausmīga skaņas kvalitāte

2. Tā ir elektroniskā mūzika

Eniivej gign foruma Tu tikai suudus uz galvas dabuusi par topicu.

sūdus uz galvas es netaisos likt, bet kas tas par muzāru varējāt pateikt

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...