Jump to content
GIGN Forum

Antivirus !


Guest pEchka
 Share

Recommended Posts

skaties sito topiku

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...50&hl=antivirus

kaspersky var nokert viss drumaako drazu, bet tas buus loti juutams uz tava datora atrdarbibas! tiesam nopietni - kompis saks vilkties.

vari izmantot online antivirusu - housecall.trendmicro.com

pandasoftware ari ir online scans. labums tads, ka nekas nav jainstale.

free avg - bezmakasas antivirus!

Viss krutaak buuutu, ja tu uzliktu gateway solutuion, ka piemeram winproxy (uz gateway protams), jo wp ker http, pop3, smpt, nnpt, ftp protokolos virusus un var izveleties pat av venodru.. (beefy reklame savu kompaniju 4.gifD). piedevam wp ker ne tikai virusus, bet ari pasarga tevi no spywares, malwares, adwares un vinam ir loti speciigs antispam filtrs pop3 protokolam, ka arii speciigs webfilters, lai tavs tetis nevaretu broweset zinju lapas un debiilus portaalus! smile.gif

skaties www.bluecoat.com www.winproxy.com www.ositis.com

bet ja jau esi inficets, tad labak palaid tos online scanus.

Cheers,

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Neklausi biifa bridinajumus par kasperskija bremzi, pat ja taa - vinsh ir taa veerts. Vienkarshi turi kasparu cietnii un reizi nedelja parskene. Neviens jau neliek visu laiku vinju turet atvertu. Es tapat arii dziivee daru - sakraaju suudus istabaa, un tad metu visus viena reize ara biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Neklausi biifa bridinajumus par kasperskija bremzi, pat ja taa - vinsh ir taa veerts. Vienkarshi turi kasparu cietnii un reizi nedelja parskene. Neviens jau neliek visu laiku vinju turet atvertu. Es tapat arii dziivee daru - sakraaju suudus istabaa, un tad metu visus viena reize ara biggrin.gif

Es tev saku - kaspersky ir debiils. vinsh vel uzaisa kaut kadsu savus indeksa failus un jo vins ilgak ir uzinstales, jo kompis ir bremziigaaks. Man pirms mensa likas, ka es nomirsu, jo kompis ta vilkas, ka vinekarsi hujari pa klavieri ar kulakiem.. nu neizturami.. .logu vera valja minnuuuti. un tad es uninstaleju kaspersky... WOLAA! biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Es tev saku - kaspersky ir debiils. vinsh vel uzaisa kaut kadsu savus indeksa failus un jo vins ilgak ir uzinstales, jo kompis ir bremziigaaks. Man pirms mensa likas, ka es nomirsu, jo kompis ta vilkas, ka vinekarsi hujari pa klavieri ar kulakiem.. nu neizturami.. .logu vera valja minnuuuti. un tad es uninstaleju kaspersky... WOLAA! biggrin.gif

Beefy

Piekriitu, kad Kaspersky eed komja resursu, bet Ox, nevajag instaleet Kaspersky, ja nav jaudiigs kompis, tas ir pirmais ko es cilveiem saku, kuri grib buut kruti un Kaspersky likt virsu. Man personigi vins kompi nebremzee un es vinju vispaar nejutu.

Pats tagad dzivoju ar Norton viena iemesla deelj.

Windows nokaras un paarliku windu. Ta ka biju dabuujis Norton paprikolam domaaju ieinstaleeshu. Kaspersky uninstaleju, bet ka jau tu teici aiz vinja veel paliek pilna dirsa failu. Karoche nemeginat likt pec Kaspersky Norton vai otradaak, jo kompis vnk nojudzaas un es velreiz dabuju sistemu parlikt. Tagad dzivoju ar Norton un jutos loti labi, bet varbuut atkal uzlikshu velaak Kaspersky.

Rezume - Kaspersky un Norton loti labi antivirusi, tachu domati jaudigiem datoriem, un abi divi man liekas ir vientik labi.

Srry par smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Iesakat Ludzu kadu labu antivirusu un ja var iemetat uzreiz tiesho linku.?!

Paldies jau ieprieksh! smile.gif

Panem un nokachaa dc, vai utorrent antivirusu un lieta dariita.

Runajot par online antivirusiem, tie reaali suck, tas ir pieradiits, tapec labaak vien nokachaa kaut vecos labos Kaspersky un Norton. Cd key nav problema dabut neta, un tev buus antivirus uz kaadu gadu.

Te buus lapa kur varesi atrast Kaspersky cd-key http://www.seriall.com/k/1.html

Norton cd-key,Activation Code http://www.seriall.com/n/12.html

Link to comment
Share on other sites

Man agrāk bija norton's, bija labs tikai baigi bremzēja kompi! Pirms pāris mēnešiem man pārinstalēja PC un uzlika kautkādu Symantec Antivirus un teica ka viņš esot tik pat labs kā nortons tikai kompi varteikt vispār nebremzējot! Dizains nu tākā kautkādam oldskūl antivīrusam, bet manuprāt darbojas viņš labi! thumbsup.gif

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

Man agrāk bija norton's, bija labs tikai baigi bremzēja kompi! Pirms pāris mēnešiem man pārinstalēja PC un uzlika kautkādu Symantec Antivirus un teica ka viņš esot tik pat labs kā nortons tikai kompi varteikt vispār nebremzējot! Dizains nu tākā kautkādam oldskūl antivīrusam, bet manuprāt darbojas viņš labi! thumbsup.gif

Vai tad tas nav tas pats Nortons ?

Link to comment
Share on other sites

ir loti daudzi labi antivirusi,nevaig spelet cs bet pameklet google antivirusu testus un salidzinat,es no dc (tagad no trackeriem-droshaak) kacaju vinus un paslaik lietoju bit defender pagaidam vel nav bijushu sudzibu par sho antivirusu ne man ne veld aziem pazinaam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...