Jump to content
GIGN Forum

Achtung


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

WoW PvP vienkārši sūkā. Tas der kaut cik tikai PvE. (kas ir velviens mīnuss, manā uztverē)

Un nevajag ja. Grafika čista sux.

hydro, nu kaut cik jau par to zinu, bet neesmu spēlējis īpaši daudz gan.

feelya - un kuri tad būtu tie pakaļdarinājumi ? blink.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Davaj nākat šeit par alianci... http://battlenet.ru notiek BattleGroundi, visi Spelli rukā, Questi rukā, Mail (pasts) pat rukā ap 1000 players Online, tagad esot nopirkuši jaunu serveri un palielnājuši "slotus" uz apmeram 1150... thumbsup.gif

Edit: Ja kāds nezin kā igrāt tad papras manu wink.gif

Taa kaa es to speeli tikai gribu ieproveet netaisos maksaat naudu, tapec kur var nokachaat kaut ko kas iet par velti?

Zinu, kad noobish jautaajums, bet Wow neko nerubiiju

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

OOOOooOOOoo elans, cik labi ka ir taadi ka Tu (uzsveeru uz >T<) kas var pastastit par WoW tiem kas kautko nezin.

klausies es gribeeju zinat kaa vareeja dabuut Ahn'Quiraj Legendary mountu, luudzu pasaki :*(

vai ari izstaasti man warriora lomu WoW.

paldies jau ieprieksh

bencik:

vienkaarsh piemeers salidzinajuma bezmaksas wow un legaalo

Spelejot bezmaksas iedomajies ka tu dziivo pamesta stroika kur smird un bomzhi kasa kuli. Vai ari spelejot Legaalo, tu dziivo kkada es nez, kr4 pro, tur kur ir viss ko tu gribi.

Edited by fr0zen
Link to comment
Share on other sites

P.S Zajibali man tie grifi, vinji leeni lido taalaas distances 31.gif Kamer mana gnome ar grifu lidinaas - es naaku gigna foruma verbalo caureju izmo4iit.

Ja tu gribi sasniegt savu galamērķi ātrāk, tad izlogojies un ielogojies pa jaunu, un tu uzreiz parādīsies tajā vietā, kur lidoji.

LOL kāds sakars alliancei ar noobiem? Atceros ka pwow spēlēju, tad tur pie hordes bija lielākā daļa, un viņa mūs pwnoja, tapēc man patīk iet pie vājākiem, lai ar TP izpownotu tos pidiņus.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu gribi sasniegt savu galamērķi ātrāk, tad izlogojies un ielogojies pa jaunu, un tu uzreiz parādīsies tajā vietā, kur lidoji.

officialaja nee...

lidojuma laika nevar izlogoties, vienigi alt+ctrl+del...ielogosies atpakalj, saksi lidot no tspashas vietas kur diskonnektejies.

Link to comment
Share on other sites

Tātad - 1) Esmu emo/gots YO thumbsup.gif

2) Minoritāte - ROFLCOPTER LOLOLOL MEGALOL GIGALOL TERALOL XD.gif Čali, tu NEKAD neesi spēlējis wow un tev ir gatavs viedoklis par PvP un PvE !?!?!?

3) Lidojuma laikā var gan izlogoties, esmu to darījis vairākkārt wink.gif Nu vismaz exit game toč.

4) Gludais - nesalīdzini PWoW ar oficiālo biggrin.gif Konkrētajā mazrigosā, kā jau minēju, 4/5 spēlētāju spēlē par alianci. Tas pilnīgi noteikti nozīmē, ka aliance ir vājāka XD.gif

Un jā, DRAGONMAW HORDE GAIDA JŪS!!!

Link to comment
Share on other sites

4) Gludais - nesalīdzini PWoW ar oficiālo biggrin.gif Konkrētajā mazrigosā, kā jau minēju, 4/5 spēlētāju spēlē par alianci. Tas pilnīgi noteikti nozīmē, ka aliance ir vājāka XD.gif

Un jā, DRAGONMAW HORDE GAIDA JŪS!!!

Nu es jau neko nesaku par mazrigos. Bet es saku, ka es eju pie vajākiem!

Link to comment
Share on other sites

Konkrētajā mazrigosā, kā jau minēju, 4/5 spēlētāju spēlē par alianci. Tas pilnīgi noteikti nozīmē, ka aliance ir vājāka

no kurienes šādi dati ?

Link to comment
Share on other sites

Minoritāte - ROFLCOPTER LOLOLOL MEGALOL GIGALOL TERALOL XD.gif Čali, tu NEKAD neesi spēlējis wow un tev ir gatavs viedoklis par PvP un PvE !?!?!?

At first plix die.

Second. Nekad nav bijis pašam savs čars tajā cartoony spēlē, bet esmu pa turieni vizinājies kādu laiku.

Un jā. Nezinu kā to pateikt īsti latviski, bet WoW actually are for fuckin' carebears who can't PvP shit. Stulbākais ir tas, ka tu pat nevaru nevienu tāpat vien novākt, wtf ? ( maybe to citos serveros noņem or something, bet nu tur, kur mazliet pasēdēju tā bija )

starpcitu lieku 10 latus, ka man uzliks velvienu vārnu bezjēgā. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

At first plix die.

Second. Nekad nav bijis pašam savs čars tajā cartoony spēlē, bet esmu pa turieni vizinājies kādu laiku.

Un jā. Nezinu kā to pateikt īsti latviski, bet WoW actually are for fuckin' carebears who can't PvP shit. Stulbākais ir tas, ka tu pat nevaru nevienu tāpat vien novākt, wtf ? ( maybe to citos serveros noņem or something, bet nu tur, kur mazliet pasēdēju tā bija )

starpcitu lieku 10 latus, ka man uzliks velvienu vārnu bezjēgā. smile.gif

Nevar tāpat vien novākt? LOL, nevajag spēlēt n00bu serveros, kuri nav domāti priekš PvP. PvP serveros vari novākt VISUS un VISUR.

Link to comment
Share on other sites

ak tad pakāsi smile.gif nu tad esi tik mīļs un atrodi  dry.gif

kautkas šāds http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php (google uzraka)

tur laikam nav mazrigos, bet ir malygos cool2.gif ( tajā sarakstā nav, bet kad uzspiež uz kāda realm tur būs tāds windows, kur izvēlētie realm un tur arī būs mazrigos)

cik es tajā sarakstā uzmetu aci... C'thun ir balansēta horde ar alianci

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka pakāsu tā saita adresi, bet bija tāda lapa, kurā varēja apskatīt visu oficiālo realmu statistiku? Ja nemaldos, iekš netlames uzraku. Pirms kādām 2 nedēļām vēl skatījos.

www.warcraftrealms.com

3) Lidojuma laikā var gan izlogoties, esmu to darījis vairākkārt? Nu vismaz exit game toč.

Veicu megjinajumus 1.12 patcha un tagad tomer to var dariit, pirms 1.12 man uzradijas sarkans tekst ar >You cannot preform this action<

p.s. nezinu kaa uz mazrigosa, bet Burning Bladaa Horde battlegrondos vislaik pwno alianci. Stuulbie shamani saliek savus totemus un nevar nevienu hordu nosist

aciimredzot veel neesi pieredzeejis guild premade, jaa Guild premade, nevis vienakrshi premade. Tur mes *kaa aliance* zaudejaam 2 no 20. (lvl 60)

Edited by fr0zen
Link to comment
Share on other sites

Un jā, hydro. Neesmu officiālajā pat kāju spēris. Neither in any other WoW servers. <c> minoritaate

peec paaris postiem...

Second. Nekad nav bijis pašam savs čars tajā cartoony spēlē, bet esmu pa turieni

vizinājies kādu laiku. <c> minoritaate

man vieniigajam te liekas kaut kas diivains ?

Link to comment
Share on other sites

OK JA KĀDAM TE VAJAG SPECIĀLU PASKAIDROJUMU AR PRECĪZU LIETU PASKAIDROJUMU VAR ATNĀKT PRIVĀTI !

Man nav bijis neviens čars uz WoW, NEKAD. Esmu spēlējis pie drauga ar viņa čaru KĀDU LAIKU !

sharigan man nevajag tavu atļauju izpaužot savas domas. Negribi nelasi !

Es vnk pateicu savas domas par maybe pašam sava chara uztaisīšanu maybe nē, bet redzi fb bija jāpielito sava garā zalupa, lai uzdirstu. Then now.. who flamed first ?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

cool2.gif Stulbs daunis cool2.gif

Vienkārši nevajag dirst par PVP sistēmu, ja nezini tās sīkumus smile.gif Mēs visi spēlējam serveros, kuros pretinieku frakciju var sist VISUR un VIENMĒR, tas, ka tavs draugs spēlē kautkādā n00biskā PVE / RPPVE ( XD.gifXD.gifXD.gif ) serverī, nenozīmē, ka wow PVP sistēma ir galīgi garām, vienkārši tie serveri nav tam domāti. That's it. Un nesaki, ka man nebija par ko FLEIMOT (lol, cik stulbs vārds).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...