Jump to content
GIGN Forum

Mērķis


McJazz
 Share

Recommended Posts

Elwy tu vispār zini kas ir norecoil ??? norecoil ir tāds čits kurš šauj tikai uz apli.

piemēram ar norecoil šaujot uz sienu ložu atstātas pedas izveidos tadu ka apli , bet bez norecoil tad ložu atstatas pedas bus tā ka haosā smiliez.de_2469.gif

P.S. piedodiet par offtopic smiliez.de_2523.gifsad.gifunsure.gif

Edited by McJazz
Link to comment
Share on other sites

juus laikam nesaprataat ko vinsh domaaa vieniigais ko es zinu ir ka no fps ir atkariigs cik aatri crosshair ieguus savu defaulto lielumu jo vairaak fps, jo aatraak crosshair ieguus tavu veelamo staavokli tici man tas tew nek daudz nedos

EDIT bija veel taada proga kur monitoram centraa mirgo sakans punkts nezinu kaa vinju tur cauca kr4 dermo

Edited by Lukesh
Link to comment
Share on other sites

es esmu spelejis ar norecoilu 4its tas ir jaa bet jega nowina man personigi sarezdijumus rada jo gritaak nosaut

tu esi pa pusei daunis, un tu jazz taads normaali pasisti saspaardiits daunis tev Lukesh jau pateica kas par lietu ko veel tu gribi izziist?

Link to comment
Share on other sites

Da nomaini pareizo krāsu, ar kādu var paspēlēt, un ja vajag tad translucent on/off

bļe padomā dzīvē tev arī nekad nebūs tā ka nepaliek neprecīzāk. Tam jau tas domāts, lait tu pats redzi cik precīzi šauj - ievēro pietupies un ir precīzāk etc.

Šauj īsām kārtām, lai varētu kontrolēt ieroci, vair arī spēlē unreālās spēles kur ir blasteri un static crosshairi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...