Jump to content
GIGN Forum

Par Krievu Valodu


uyinaators
 Share

Recommended Posts

kas par programmu bija jaaliek, lai windows atpaziiitu krievu burtus, piemeeram, speeles neraadiitu visaadus stuulbus kjeburus?

blji iisti neeatceros kaa to progu sauca, kaut kaads para win! varbuut kaads zin!

ps. probleema izskataas shaadi !

post-17-1160734689.jpg

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

pareizi atcereejies, tikai parawin rakstaas kopaa. es gan ar vinju neesmu darbojies, bet vajadzeeu buut vienkaarshi.

hmm....es jau vinju uzinsteleeju, bet nu nepaliidz sad.gif

Link to comment
Share on other sites

tas ir viegli ceru ka tev izdosies!!

start -> setting -> control panel -> regional and language options

augshaa ir 3 izveelnes panjem "advanced" un tad ieliec krievu valodu tur kur "language for non-unicode programs" speizham OK !!!

P.S kas tas pa geimu ?

Lajkam Geroi

Link to comment
Share on other sites

regjionaalie setingi...bla bla....jau sen ir skaidrs, ka tas nepaliidz! cik atceros tad shis gadiijums bija diez gan bezceriigs (ja ir uzinsteleeta tilde)

Vispaar es gribeetu mest izaicinaajumu un apgalvot, ka neviens nezin shiis probleemas attrisinaajumu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

regionalajiem settingiem bija japaliidz, zinu ka es vienreiz ar lidzigu problemu saskaaros... da kaut vai sexperimenta peec nomaini visur iespejamos LV uz RU ieksh tiem settingiem un rebuutojies...

da tas jau viss ir meegjinaats, es noteikti zinu, ka tur bija kaut kaada jeblja ar tildi, kas konfliktee un nepienjem reg.set, ja tur kriev.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...