Ko jūs? 2 rolton zupiņas + krējums un cīsiņi = 0.75ls un esi normāli piestūmies!
Bet skolas laikā biži eju uz mātes veikalu, tur paņemu 4picas, hamburgeru, pīrāgus un padzerties. Esmu normāli piestūmies, ka savas 4h pēc tam negribās ēst. Bet tas ir ~ 4ls! bet ja eju pa savu naudu ēst, tad aizeju uz būlciņu veikalu iepērku cīsiņus mīklā kādus 4 un kādas 4 siera bulkas, tad esmu piestūmies tā pat, bet tur tas izmaksā apmēram 2 ls, bet paēdis esmu uz 1h, jo tur viņas visas tās būlkas ir tā piestumtas ar gaisu, ka no maizes tur nekas nav! Spriediet paši kur labāk ēst.