Jump to content
GIGN Forum

..


Pinky
 Share

Recommended Posts

dust2, seezhu, gaidu kexu, vinsh paskrien man garaam, es pakalj vinjam un ar nazi nogriezhu. kameer skreeju pakalj, vinsh noshaava krishu, sekoja xrock no krisha puses, un peec tam kick. netaisniiba !

Link to comment
Share on other sites

muti, pidinj. par ko tu mani nosauci a?

ka tev patiik eju skatos 1 pidinsh sedz A2. KAatad tikko aizgriezos taa jau no A2 uz mani sauj pretinieks. Protams Pinky kas sedza to vietu gribeeja vinju nogriezt tapeec luuk arii man bija jamirst.

a izmetu es tevi par smukiem vaardiem, par kuriem tu protams savaa postaa neiemineejies.

vienu vardu sakot- ej ka tu dirst

Link to comment
Share on other sites

idiot, tu mani nosauci par pidarasu, es tevi par seeklinieku. vienkaarshi atbildeeju.

a vainiigs esi tu, jo man nav tevi jaasedz vai tev jaapaliidz, es speeleeju par sevi - pub, baby !

Link to comment
Share on other sites

lol, ķipa tu drīksti darīt kā tu gribi, bet krishs ne? Mr. Loģika.

un smadzene tev patīkami podā nolaista. Krish gan ir nešpetni iedomīgs. Padomā tik, uzlaida tevi gaisā tāpēc ka tev pafragot ar nazi uz krisha nāves rēķina gribējās, kāda netaisnība. Man liekas es par šitādu prikolu kādu esmu izkikojis. Eu, un zini kāpēc? Pub, baby.

p.s.

vairāk te ar nekas nav vajadzīgs. lol.

p.p.s.

es, protams, nesaku, ka pats kādam pakaļ ar nazi neesmu skrējis, bet *smaida* kurš gan *plati smaida* mani *maniakāli smaida* IZKIKOS? MUAHAHAHAHAHAHAHAH AAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH BWAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

p.p.p.s

happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...