Jump to content
GIGN Forum

Prosto Ban No Dizzy


-=EmtY=-
 Share

Recommended Posts

XD.gifsad.gif Tatad 17.07.2005 sveetdienaa tika nobanots mans draugs ReLaX vis notika luuk taa:

Administraators ar nicku [uberPRO]dizzy nobanoja relax par to ka: ReLaX Gizmo notureeja par 4iiteri dizzy reakcija kad relax to pateica bija shaada Admin_aizveries tm.fly*-=ReLaX=- protams relax jau neko nevareja pateikt dizzy par vinju iereca zaban.gifzaban.gifdry.gif tad dizzy uzlika vinam x_Llama neko talak sekoja kad Llama pazuda relax isteicaas ka vinam vis esot pie .... kad dabujis redz kaads acces uz gigna un pie kompja jutas kruts taads ....! smiliez.de_2551.gif un vis sekoja dizzy bans pectam vel par relax iereeca shock1.gifevilmad.gifevilmad.gifevilmad.gif dizzy tu esi smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2477.gifdevil.gif Es buutu prieciigz ja kaads varetu nonemt banu jo manas domas ka bans ir likt nevajadzigaa gadijumaa dizzy pacs ir vainiigz ! smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif varbuut vel parunaat ar dizzy ceru uz atbalstu ar cienju Lu[C]iann smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

XD.gifsad.gif Tatad 17.07.2005 sveetdienaa tika nobanots mans draugs ReLaX vis notika luuk taa:

Administraators ar nicku [uberPRO]dizzy nobanoja relax par to ka: ReLaX Gizmo notureeja par 4iiteri dizzy reakcija kad relax to pateica bija shaada Admin_aizveries tm.fly*-=ReLaX=- protams relax jau neko nevareja pateikt dizzy par vinju iereca zaban.gifzaban.gifdry.gif tad dizzy uzlika vinam x_Llama neko talak sekoja kad Llama pazuda relax isteicaas ka vinam vis esot pie .... kad dabujis redz kaads acces uz gigna un pie kompja jutas kruts taads ....! smiliez.de_2551.gif un vis sekoja dizzy bans pectam vel par relax iereeca shock1.gifevilmad.gifevilmad.gifevilmad.gif dizzy tu esi smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2477.gifdevil.gif Es buutu prieciigz ja kaads varetu nonemt banu jo manas domas ka bans ir likt nevajadzigaa gadijumaa dizzy pacs ir vainiigz ! smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif varbuut vel parunaat ar dizzy ceru uz atbalstu ar cienju Lu[C]iann smiliez.de_2524.gif

nu 4ista tas dizzy ir stulbs..... es veel to visu redzeeju!!! psc.... taad petux tas dizzy!!!

Link to comment
Share on other sites

oi, bet man nagi niez shito pashu luciannu banot laukaa. tas pidins vislaik tik baazee seezh un cik reizes nav pa T noseedeejis liidz raunda beigaam...

nja, kas attiecas uz topiku... jeega no vinja 0.

Link to comment
Share on other sites

XD.gifsad.gif Tatad 17.07.2005 sveetdienaa tika nobanots mans draugs ReLaX vis notika luuk taa:

Administraators ar nicku [uberPRO]dizzy nobanoja relax par to ka: ReLaX Gizmo notureeja par 4iiteri dizzy reakcija kad relax to pateica bija shaada Admin_aizveries tm.fly*-=ReLaX=- protams relax jau neko nevareja pateikt dizzy par vinju iereca zaban.gifzaban.gifdry.gif tad dizzy uzlika vinam x_Llama neko talak sekoja kad Llama pazuda relax isteicaas ka vinam vis esot pie .... kad dabujis redz kaads acces uz gigna un pie kompja jutas kruts taads ....! smiliez.de_2551.gif un vis sekoja dizzy bans pectam vel par relax iereeca shock1.gifevilmad.gifevilmad.gifevilmad.gif dizzy tu esi smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2477.gifdevil.gif Es buutu prieciigz ja kaads varetu nonemt banu jo manas domas ka bans ir likt nevajadzigaa gadijumaa dizzy pacs ir vainiigz ! smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif varbuut vel parunaat ar dizzy ceru uz atbalstu ar cienju Lu[C]iann smiliez.de_2524.gif

ko tu uztraucies par savu draugu spēlē tālāk , btw ko vinš pats nenāk sūdzēties ?

Link to comment
Share on other sites

oi, bet man nagi niez shito pashu luciannu banot laukaa. tas pidins vislaik tik baazee seezh un cik reizes nav pa T noseedeejis liidz raunda beigaam...

nja, kas attiecas uz topiku... jeega no vinja 0.

EDD piedod ,bet ta gaddaas vainu tapeecs ka man kautko raxta mIRC vai nu skype iespejams ari tapecs ka preteeja komanda ir iespedusi Galigi muus bazeee upset.gifunsure.gif Un topiks nav 0 veerts tapecs ka tas nav pareizi banoot un uz Gizmo vins vispar neko nedirsa tikai tapecs ka dizzy vinam lika Llama un aizveries evilmad.gif Ja un dizzy ir tiesham baigi lepns palicis ! smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifzaban.gif Piekriitu kirsh*

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif AA tipa ahuena spriest pec mana vecuma es varu deret nebutu zinajusi cik man gadu neko tadu nebutu teikushi! 12.gif

Kur ir kautkas par tavu vecumu teikts ? un es isteniibaa nezinu cik tev ir gadu , varu tikai mineet... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

emty, jo vecaaks tu esi, jo nozhelojamaaks. ar taadu iq kaa tev es noshautos ja man buutu virs 12 gadiem.

topiks = shit.gif

jaasleedz ciet un lai sis gudrinieks veel padomaa par eksistencialo dilemmu, kapec macho nebanos dizzy laukaa un ko krish domaaja ar savu tekstu. pilniigs chau.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...