Jump to content
GIGN Forum

The True Jukka!


jukka
 Share

Recommended Posts

slinkums rakstiit visu to garo penteri , vienkarshi pateikshu.

Es kesh , vairs nechiitoshu!

ja dareks banos - chiitoshu!

nopietni.

edit: aa jaa un sorry visiem kuriem sagaadaaju neertiibas , lielako ties samuray , macho un wormam , kuri bija spiesti ignoreet notiekosho. kaa arii speeleetaajiem , ne visiem bet lielakai dalai (tiem kuri nechiito).

ps: rakstiiju Suudzibu sadaljaa , jo viss kas ar mani ir saistiits , ir saistiis ar suudziibaam :)

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

Puisi , vilciens jau ir aizbraucis. Tas ko tu sastradaji nav dzeeshams, patreiz cilvekiem tu liecies debils , kuram bez jebkadas sirdsapzinjas varetu tev iedot pa seju delj shi visa.

Doma pirms dari , nevis dari un tad doma ;)

Varu galvot , ka bus vel cilveki , kas postos seit ar tadam pasam domam. Un vel iemacies muti pievaldit , un nespried par cilveku pec vinja nika runa iet par ectasy . Cilveks ir labs un pietiekami pieaudzis , lai vinjam nebutu jalasa maza nesaprasta tiinja teksti , ar kuriem parasti nemetajas apkart.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

jaa bet es jau piedoshanu negaidu es varu nomainit ID un spelet normali. es vienkarshi pasaku , ka neesmu ljauns :) un juus kuri te baigie izsiteeji grib justies ari nav taadi kaa izliekas :)

lielaka dalja tikai maak dirst un dirst un ne gala ne malas tai dirshanai. njemat piemeru no Hollow^Life , vins paludza mani nechitot , vakar. un es tiesham nechitoju kamer vins bija serverii. buutu vins uzdirsis butu ierubijis savus kodus. juus nemacaties no ljuudaam. :P

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

a kas tu taads esi lai man aizliegtu te speelet ?

un ko tu man izdariisi lai es nespeeleetu ? uzliksi banu ? atjeedzies. tu jau tochna man nenoteiksi speeleet te vai nee.

tu vel neesi sapratis ka ar savu dirshanu tu esi panacis tikai tukshu gignu pa naktiim un nedaudz vairak nobanoto IP ?

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

es īsti nesaprotu par ko tu cepies, tu čītoji, par to tevi nobanoja, kā jau teicu, to otru čali, kas spēlē ar niku varensox neviens neaiztiks.

un ja gribi spēlēt normāli, tad kāpēc tā nedari? uzliec niku ar kuru tevi neviens neatpazīs un spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Labi aun, iedomājies tādu situāciju :

Vīrieti notiesā un apsūdz strīdīgos apstākļos ( 50:50 par vainu )

Vīrietis izbēg no cietuma un kamēr ir izbēdzis vinš nogalina 10 cilvēkus.

Pēctam vīrietis atnāk pie policijas un saka, es vairs negalīnāšu cilvēkus ja jūs mani neliksiet cietumā.

Jautājums : Ko dara ar šādu cilvēku?

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

dzekinj, es tik 1x no4itoju, nemainiju ne nickus neko, un mani vairaak kaa gadu uz gign banoja un nicinaja! un tu velies pec shada prata cakareshanas meginajuma panakt lai tev piedod? [par ko tu sapnjo...

es domaju maybe ar worm vai macho vari sarunat lai oficiali tev piedod apr zinamu samaksu, ka dazi citi to dara!

Link to comment
Share on other sites

nu es neceru ka man piedos , es vienkarshi saku ka nechitoshu un tikai tapec , ka mani paluudza. protams ka serverii speeleeshu. kaa jau visur kaads vienmer paliek cieteejs un shoreiz tie buus barigas no spama sadaljas.

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

tava reputcija pie vienas vietas visiem, tu 4iitoji, un tu te mums draudi ka veel 4itosi ja tevi neliks mieraa... tas ir diezgan tizli!

+ no 4itiem gandriz ne1 tik vienkarsi neatradinas cik zinu... pat es kurs agrak citigi 4itoja un vienaa dienaa visam tam atmeta ar roku, ik pa kadiem 3 meneshiem ieeju kadaa kreisakaa serverii un teloju pro (speleju tikai ar wh)... :D

Link to comment
Share on other sites

:)

Es(kursh visu laiku bija varensox) te , gignaa esmu no gigna pirmsakumiem , domaa es tapat tagad sapisu savu reputaciju ? :)

Personigi es tevi atceros kad tu speeleji pirm kaut kaadiem 3 vai 4 gadiem! Tad tu likies tiiri sakariigs, bet ar visu sho ko tu esi sastraadaajis tu esi neatgriezeniski sabojaajis savu reputaaciju!

buutu pacenties normaali visu to lietu nokaartot...

Link to comment
Share on other sites

buutu pacenties normaali visu to lietu nokaartot...

jaa nu tieshi par to es runaaju. ka bija man normala reputacija daudzi mani pazina kaa norm chali. tagad tas protams ir kakjim zem astes , bet es tomeer ciiniijos ar visaam chetraam :) protams ka saakumaa es gribeeju visu pa labam bet nu tas nebija reali...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...