Jump to content
GIGN Forum

Mapping Competition


shine
 Share

Recommended Posts

Vajadzeetu uzriikot kaadu Map Competition(Mappinga konkursu). Pasham jau ar gribetos piedaliities pat ja sen jau nenodarbojos ar maposhanu. Noteikti ka piesaistiitu cilveekus. 2006. gadaa cilveekus kas mapotu bija gruuti atrast, bet tagad latvija ta4 ir daudz maperi! Tikai kas to visu vareetu uzriikot? Ar to visu ir baigais 4akars. Ja kadam nav slinkums un ir veeleeshanas - Tieshaam vareetu uzriikot kaut ko tadu :thumbsup: . Ja jau TWHL var, tad kapec mes nevaram? Ceru ka kaads tomer uzriikos ko liidziigu Mapping Competition.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

paraugs!

Piedalītes var jebkurš, kurš ir spējīgs uztaisīt normālu karti.

Laiks:

[2 mēneši, te protams būs beigu datums]

Noteikumi:

1. karte jāveido priekš CS 1.6, un tās tipam jābūt kādam no sekojošajiem

a. as - vip assasination

b. cs - hostage rescue

c. de - bomb/defuse

2. kartē jābūt vismaz 20 spawn pointiem

3. kartei jābūt paštaisītai

4. karte nedrīkst būt citas kartes pārtaisīšana(remake)

5. obligāti jābūt overview un misijas tekstam

6. kartē obligāti jābūt vismaz trim kamerām(tām kuras pirms piedžoinošanās rāda karti)

7. kartei jābūt veidotai konkursa laikā (karte kuru esi publicējis pirms konkursa neder)

8. nepublicē karti pirms laika, lai konkurenti neredz

9. jāiesniedz kartes_nosaukums.rar arhīvā, ar direktoriju struktūru, lai ērti atarhivēt

10. atsevišķi jāiesniedz 3 screenshoti un informācija par karti, pēc šī parauga

a. screenshotiem jābūt 800x600 izmēros

b. screenshotus nedrīkst vizuāli uzlabot ar photoshop vai citām grafikas programmām.

Vērtēšana:

vērtēs gign admini

tiks vērtēts:

1. izdoma

2. kartes plānojums - layout,

3. spēlējamība - r_speeds

4. dizains - texture work, poly work.

5. pluss ja būs izmantotas savas custom textūras

varbūt izveidosim arī publisko poll kur visi varēs balsot, bet tas daudz neko neizšķirs

Balvas

ah, šo sadaļu visi gaida, ne?

tātad ja tava karte uzvarēs un būs spēlējama, tā ļoti iespējams parādīsies gign serverī.

protams atbraucot uz kādu no gign pasākumiem būs iespēja saņemt gigniešu aplausus etc.

nu apmēram tāds koncepts. nevis konspekts sebi :P

Link to comment
Share on other sites

oh. nekad mūžā neesmu lietojis vārdu koncepts, un man joprojām liekas ka tāda vārda nav (manas iedomas) :P

Kāds vēl misijas teksts? :unsure:

Bet visi taisa viena tipa mapi, lai godīgāk?

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

es ar domāju ka vajag konkrētāk. nu tekstūras varētu būt protams pašu izvēle, bet piemeram diena, de- mape, 2as bomb vietas...

Mani apskaidroja gudrs cilvēks, tomer tew taisnība vincister, pa tiem konspektiem un konceptiem. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Nu es domaaju ka te pat vaajdzeetu uztaisiit un uzlikt kaadu postu Pinned - kur noteikumi un viss paareejais. Un noraadiits E-Mail uz kuru jaasuuta Mape. Un veertees kaadi 3 cilveeki kopaa.

Es domaaju ka vajadzeetu Viena tipa mapi - nevis katrs ko grib to taisa uztaisiis veel surf mapi XD. Example: FY mapi - nelielu - un Viss. Paskatietie TWHL.

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju ka vajadzeetu Viena tipa mapi - nevis katrs ko grib to taisa uztaisiis veel surf mapi XD. Example: FY mapi - nelielu - un Viss. Paskatietie TWHL.

Takš teica ka vertēs gign admini, un ganjau būs vairāk kā 3. :thumbsup:

Un ja būs Galvenajā lapā kāda reklāma, moš parādīsies vēl kādi maperi, kas šeit pat nesēž.

Vajag ko lielāku kā fy, vai arī katrs taisa 2 mapes,fy un vēl kādu lielu, un būtu labi ka visi viena tipa.

Jāgaida adminu galavārds. :lol:

Link to comment
Share on other sites

nu situācija ir tāda ka fy kartes parasti visiem besī, bet tās ir vienkārši uztaisīt jo jādomā tikai par gaļu.

vislabāk jau būtu taisīt de kartes

kapēc netika uztaisīts toreiz kad bija šī ideja - vienkārši mēs ar odiņu paskaitījām ka šeit ir kādi 5 cilvēki kuri reāli kaut ko varētu uztaisīt (mūs ieskaitot)

tapēc es gribētu zināt cik reāli tagad cilvēku ir kuri ir gatavi piedalīties, un reāli arī uztaisītu

Link to comment
Share on other sites

vislabāk jau būtu taisīt de kartes

kapēc netika uztaisīts toreiz kad bija šī ideja - vienkārši mēs ar odiņu paskaitījām ka šeit ir kādi 5 cilvēki kuri reāli kaut ko varētu uztaisīt (mūs ieskaitot)

tapēc es gribētu zināt cik reāli tagad cilvēku ir kuri ir gatavi piedalīties, un reāli arī uztaisītu

esmu gatavs :) laigan, ja būs 5 cilvēki es nepiedalīšos. :(

Link to comment
Share on other sites

palasi pēc kā vērtē skyforger.

bet ibio rio kā var vērtēt 2 līdzīgas, tomēr atšķirīgas lietas

e.g. ābols un bumbiers - vērtēsi cik sulīgs, cik laba krāsa, cik ciets? bet tā vai tā atšķirīgas lietas! tapēc viena veida kartes counter-strike, nekāds natural selection

Link to comment
Share on other sites

:D nu vajag kip balanss utt. ?

nē, viņa būs tikai smukumam. kartei noteikti jābūt as, cs vai de tipa, jo ja tā būs laba, tad varbūt tiks uzlikta uz gign servera, kur tiek spēlētas tikai normālas mapes.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...