Jump to content
GIGN Forum

Anekdotes


jonass
 Share

Recommended Posts

Divas govis sarunājas.

- Vai tu baidies no govju trakuma slimības?

- Nē, es esmu zirgs.

Tēvs ar dēlu pastaigājas pa zooloģisko dārzu. Pieiet pie zebras. Dēls saka:

- Tēt,re kur izkrāsots zirgs!

Tēvs atbild:

- Nē dēliņ,izkrāsots zirgs ir tava māte, bet šī ir zebra.

Jāj ar zirgu kovbojs.Priekšā atrdodas sēta, viņš saka:"Es kovbojs, es pārlekšu".Pārlec arī...Jāj tālāk, tad preikšā atrodas upe, kovbojs atkal saka:"Es kovbojs, es pārlēkšu".Pārlec arī..Jāj tālāk, nu priekšā ir aiza, kovbojs saka "Es kovbojs, es pārlēkšu". Zirgs apstājās un saka:"TU KOVBOJS, TU ARĪ LEC!!!"

Triis bomzi sader, kursh ilgaak noseedees lopu kuutii.

Pirmais ieiet, peec 2 stundaam skrien aaraa bljaudams:

-Gaisu, gaisu!!!

Otrais ieiet, peec 4 stundaam skrien aaraa

blaudams:

-Gaisu, gaisu!!!

Treshais ieiet, peec 8 stundaam zirgs skrien aaraa blaudams:

-Gaisu, gaisu!!!!!!

ginesa rekors amerika. laulats paris nestridas jau 70 gadus. sabrauc zurnalisti un jauta kundzei ,ka jums ta sanaca tik ilgi nestrideties.kundze- nu ziniet kad man bija 18 dzo atjaja pie manis uz ranco uz balta zirga. panema mani sev blakus un mes jajam kopa pa lauku, tad zirgs paklupa .dzo teica-viens. tad jajam talak gar upi. zirgs atkal paklupa. dzo teica-divi. tad jajam talak pa mezu. zirgs paklupa treso reizi. dzo pateica-tris un nosava zirgu. un es vinam pajautaju kapec tu nosavi zirgu. un dzo teica-viens....

Blondīne uzlēca zirgā, un zirgs to aiznesa. Nabaga blondīne sāka slīdēt no sedliem, kliedza, mati plīvoja vējā, bet zirgs nedomāja apstāties. Un tulīt jau likās, ka viņa nogāzīsies zemē... Un vispār, tā arī viņa būtu aigājusi bojā, ja dispečers neapstādinātu karuseli.

Link to comment
Share on other sites

Jaunie studenti aizbraukuši praksē uz fermu. Saimnieks saka, ka viņiem ir jāapsēklo ķēve, kamēr viņš aizbrauks uz tirgu. Atbrauc skatās, zirgs beigts, a ķēve mierīgi tur pat blakus gremo zāli. Prasa čaļiem kas par lietu un šie atbild, kamēr noguldījuši ķēvi uz muguras, papletuši viņai kājas un gribējuši pierunāt zirgu, šis aiz smiekliem nobeidzies.

P.S.

Blondīne uzlēca zirgā, un zirgs to aiznesa. Nabaga blondīne sāka slīdēt no sedliem, kliedza, mati plīvoja vējā, bet zirgs nedomāja apstāties. Un tulīt jau likās, ka viņa nogāzīsies zemē... Un vispār, tā arī viņa būtu aigājusi bojā, ja dispečers neapstādinātu karuseli.

:D

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...