Jump to content
GIGN Forum

Ownage >:/


Guest Guest_Sarge
 Share

Recommended Posts

Guest Guest_Sarge

Nu tad taa! Ownage izdomaaja, ka jauzliek man bans (varonis laugh.gif ) Vins iedomaajaas ka ir karalis, jo nepatika HS mode, par kuru nobalsoja tauta. Es protams uzliku HS modi, bet Ownage pieprasija, lai to nonjem. Es nesapratu un neredzeeju kaut 1 iemeslu, lai to dariitu. Un ja nu TIESHAAM taa riebjas HS mode tad var arii pats nonjemt, nevis meeginat pieraadit savas karalja dotiibas ar baniem, kickiem utt

Neesmu apmierinaats ar vinja darbiibu mad.gif

Nu ko pas vari teikt Ownage smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

pag pag pag.... oficiaalaa versija ir taada ka tu uzliki voti par hs modi...

tauta nevis nobalsoja bet nenobalsoja.....

tu uzliki

ownage prasiija lai tu nonjem..... tu uzliki miiksto...(ownage nemaaceeja nonjemt) shis teica veel nezciktur taas reizes (un vinju jau vaidzeetu klausiit ja jau reiz vinsh ir GIGN ... tad sekoja kiks..... tu ienaaci atpakalj un teici kauko liidziigu " ownage veelviens taads gaajiens un ..." ... taalaak viss ir miglaa tiits bet tas beidzaas ar banu tev (kas vareetu buut sameeraa attieciigi ja jau reiz tu tur spiiteejies nez cik - atveesinaaja tevi)

+ koments no noveerotaaja no malas ka tu liec taas kartes kas tev patiikot....

+ veel banu iebaazi GIGN memberim beigaas.... kas nu galiigi neder....

taa ka ja ar kaada darbiibu ir jaabuut neapmierinatam tad taa ir tava...

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_Sarge

Pa pa pa !!

Pirmkaart tauta nobalsoja PAR ar 0,6 (vajadzeeja 0,5)

Otrkaart ownage veelaak arii pats nonjeema hs modi takaa nevajag...

Treshkaart ja jau admini ir vajadziigi lai kontroleetu speeles gaitu, tad Hs modi man nevajadzeeja nonjemt, jo vote bija par tongue.gif

Tad es vinjam arii iebaazu banu peec tam kad vins mani izkickoja un izbanoja, bez nekaadiem paskaidrojumiem

Un arri pec tam kad ieradaas apakalj atkal man banu uzlika Taa neko unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_Sarge
(: 18:56:42 smile.gif <ownage> bija vote uz Hs modu taa neizgaaja, un tad Sarge uzlika to pashrociigi

kaads no jums melo...

Nu a Ownage pats apskatijaas votes rezultaatus ?

Es redzeeju atbildi jaa ra koificientu 0.60

P.S. Lai worms ieceko arhiivaa

Link to comment
Share on other sites

Jaa, visu to ciininju starp adminiem vakar redzeeju, teikshu godiigi Sargem ir taisniiba, jo mees visi speeleetaaji prasiijaam vinjam, lai vinjsh uzliek tu HS modi, vinjsh veel uzlika votes vai tieshaam vajag HS. Kad mees to akcepteejaam vinjsh uzlika HS viss bija normaali, bet tad ...... (ai, nu turpinaajumu juus apmeeram zinaat)

xe xe

Link to comment
Share on other sites

Nu teoreetiski jau viss buutu labi vieniigais - par klientu veelmju ieveeroshanu - ja uz GIGN tieshaam valdiitu demokraatija un vara buutu vairaakuma rokaas, no pirmdienas liidz ceturtdienai mees speeleetu vienu karti - fy_iceworld - un protams ar HS modi, savukaart no ceturdienas liidz sveetdienai - poolday ar knife modi...Vieniigaa probleema - vai tas vairs buutu CS serveris...IMHO playeri ir vienkaarshi jaapiespiezh speeleet normaalu CS`u normaalaas kartees - uz doto briidi mapcycle ir diezgan nozheelojams - aztec, dust2, inferno, iceworld, ik pa laikam paraadaas italy... - par taadaam karteem kaa tundra, train, piranesi, dust, nuke, vertigo, cbble, office ir vienkaarshi aizmirsts - atziistu arii man patiik de_aztec bet peedeejaa laikaa es tomeer izvairos likt aztec, censhos likt kaadu no karteem kas uz GIGN paraadaas retaak- koliidz uz servera tiek uzlikta kaada no shiim karteem 60% speeleetaaju saak kliegt, piemeeram Sarge parasti uzreiz taisa am neskatoties ka timelefts varbuut ir 30 min...Sorry bet nu no kaa cilveekiem sagribaas speeleet ar HS mode - no absoluutas aprobezhotiibas, neveeleeshanaas speeleet CS`u taa kaa tas ir paredzeets - CS ir tomeer nav vienkaarshs FPS ar multiplayer deathmatch iespeejaam, daudziem tas nepatiik, aciimredzot taadeel tik loti patiik speeleet taadas kartes kaa piemeeram iceworld - kur tu vari pacelt no zemes ieroci un vienkaarhsi skriet virsuu - taa lai 4 sekundes peec raunda saakuma tu jau buutu nomiris/dabuujis pirmo fragu un peec 30 sekundeem jau saaktos naakamais raunds - "Chtob ne paritsa a to tam huinja kakaja ta poluchajetsa, nado oruzhija pokupatj, potom esho po karte vraga iskatj, davai luchshe na iceworlde pomesimsa". Var jau teikt, ka Iceworld un HS mode trenee reakciju, aimu, mozhka es protams maldos, bet man nez kaapeec tomeer naak praataa taada dzirdeeta lieta ka CS ir komandas speele un ka ne jau taapat vien puse speeleetaaju ir tavaa kraasaa un vinus shaut nedriikst ( fragi nemas nost, no servera gadaas ka lido aaraa) savukaart paareejie speeleetaaji ir jaashauj

Link to comment
Share on other sites

labs lasamgabals. visu cienju. gribeshu redzet gign frageru atbildes uz sho postu.

pilnigi piekritu par player'u piespieshanu spelet normalas kartes ar normaliem cs settingiem. vel balsoju par iceworld, poolday un vispar citu karshu, kuras sakas ar fy_ awp_ vai velns sazin ka (galvenais ka standarta de_, cs_ un as_ paliek) iznjemshanu no maplista. tas netikai piespiedis normali spelet, bet atbrivos ne neskaitamiem msg "uzliekat iceworld utt" kurus kombine parasti ar tik ljoti pazistamu trisburtu savienojumu p-l-z. ak ja un nonjemt tiesibas likt modes ne GIGN memberiem. protams paliek risks ka daudzi gribes GIGN iestaties, bet teikshu godigi - bans ir laba lieta.

peace

(corrected a silly mistake)

Link to comment
Share on other sites

Surrounder tu gribi teikt, ka mees veelamies speeleet ar HS savas aprobezhotiibas deelj? Gribi teikt, ka tie, kas vispaar uz servera uzlika HS mode ir aprobezhoti loxi? ohmy.gifhuh.gif

Par taam karteem es tev piekriitu, bet pa laikam arii ta4 var uzspeeleet kaadu mazo karti...(tas arii noder)

Nu ja tas taa kaa buutu viss<>

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Visu ko gribeeju pateikt, es pateicu,sorry bet jautaat "vai tas kas uzlika HS modi ir aprobezhots lohs tavupraat" jau ir spams...Pasaki kaadu normaalu pretargumentu - nevis vienkaarshi iznem no mana posta vienu teikumu...

Link to comment
Share on other sites

atradi iisto dzheku kam to prasiit... smile.gif

paskatoties uz vinja avataru viss jau ir skaidrs....

no shii visa murga izsecinaama ir tikai viena lieta - GIGN memberi ir jaaklausa un ja kaads to nedara uz cs.gign.lv tad taas jau ir vinja probleemas. Uzdirst tam ko grib tauta (kas uz doto momentu ir 13-14-gadiigo barinsh ar savaam knife un hs moodeem un siikajaam karteem)...

Nemaakat speeleet normaalaas kartees... pashi vainiiigi...

Link to comment
Share on other sites

1 ownage ir [GIGN]

2 cs.gign.lv ir [GIGN] serveris

3 Zini kapeec veeleeshanaas var piedaliities tikai no 18 gadiem ?

p.s. Ja neziniet atbildi uz 3 jautaajumu, neprasiet man, atbilde juus smagi saruugtinaas....

smiliez.de_1164.gif

Link to comment
Share on other sites

Jin, macho visu cienju!

peec HS moda uzlikshanas konkreetajaa situaacijaa apmeeram 60-70% no serverii esoshajiem speeleetaajiem bija ljoti izbriiniiti un neapmierinaati ar serverii notiekosho! Ja pienemam ka vote izgaaja (bet es tam nepiekriitu) cauri tad jebkuraa gadiijumaa vajadzeetu pastiities kas notiek serverii. Biezhi vien notiek taa, ka cilveeki sabalso netiishaam... .

P.S.

"1 ownage ir [GIGN]

2 cs.gign.lv ir [GIGN] serveris"

"no shii visa murga izsecinaama ir tikai viena lieta - GIGN memberi ir jaaklausa un ja kaads to nedara uz cs.gign.lv tad taas jau ir vinja probleemas."

...

Link to comment
Share on other sites

me piekriit surrounder'am, ka vaig arii normaalas kartes, piem, man ljoti pietruuxt muuljaas de_ kartes - dust1, train, kaa arii cs_office ljoooti sen nau redzeets... ph34r.gif

Pieziime muusu daargajiem adminiem: luudzu nelieciet votes raunda saakumaa, kad tauta iepeerkas, jo iepeerkoties sanaak nospiest vienu vai otru atbildi pasham nezinot, kas paar jautaajumu... huh.gif

Par rr: ljoti izplatiita versija par rr - tos izmanto paarsvaraa tikai tad, ja ienaak ADM, peecaak vairs restartu nau. diemzheel ne visi pilda sho neraxtiito likumu... sad.gif

Laikam arii viss... (nu gan penteris sanaaca...)

Link to comment
Share on other sites

Nu principaa es vienmeer taisu arr jaunaa kartee, pirms tam laujot izspeeleet 1. raundu (t aadeelj nevajag kliegt, ka es to daru taadeelj, ka mana komanda zaudee ) - iznemot gadiijumus kad serverii ir kaads GIGN members (tomee ir arii nerakstiits likums, ka jaa serverii uz doto briidi speelee GIGN members, "administreeshana" ir vina rokaas).

Link to comment
Share on other sites

surrounder - vairaak taadus kaa tu smile.gif

+ votes raunda saakumaa liek paarsvaraa tikai idioti (nu ok - gadaas arii ne-idiotiem miseeklji)

+ restarts tik tieshaam vienmeer tiek taisiits peec pirmaa raunda kad visi pleijeri ir iegaajushi serverii...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...