Jump to content
GIGN Forum

Bans No Maukura


Priduraks
 Share

Recommended Posts

BUILD 4383 SERVER (0 CRC)

Server # 53

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 39968

| ADMINS: ManuVietuIenjemRegistretais

| NOBANOTAIS NIKS: Priduraks+pokeris

| NOBANOTAA IP: 95.68.48.179

| IEMESLS: priduraks

| UZLIKTS: 11.01.2010 20:15

| Uzlikts pirms 30 minutem

| Terminsh peec 2 dienam 1 stundam 29 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/39968

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"priduraks , termins: 2 dienam 1 stundam 29 minutem. Vairak informacijas l demo--->weekly-cs.gign.lv-1001112012-de_dust.zip 5.63 MB 2010.01.11 20:12

nesaprotu tevi :(

Link to comment
Share on other sites

Ta ka sheit ir pirma vieta kur raksti, tad saksu stastinju te rakstit!

Bans nav saistits ar vina izdaribam gign, bet manis aizskarsanu, lidz ar to es pacentos vinu drusku apdalit.

Ieeju sodien ihack serveri, un no vinja izskan sveiciens apmeram shads: Chau "superigais" admin, tu esi 0. Es jau to nebutu njemis galva, bet ta nav pirma reize kad vins man ko tadu pasaka, pilnigi bez jebkada iemesla vai skaidrojuma. Ta ka sodien gaarigais nebija tas labakais, es vinu vnk atbrivoju no manis, lai vinam nav jaspele ar tadiem 0 ka mani. Priduraks var iet meklet serveri kur admini ir labakis un tur patuseties. Jo es, vinu nobanoju gan no ihack, gan kso, gan gign, jo redz te adminee tads 0 admins ka es. Priduraks parak labs jutas, lai speletu kopa ar mani, kaut ga pats vins nekur nav admins, tik spej citiem dirst par neko. Palugsu atstat vinam banu, tas tomer nav daudz, 2 dienas tikai. Lai vins paspele citos serveros, varbut tomer sapratis ka es neesu tas sliktakais admins. Kaut gan nesaprotu kapec es varetu but vispar slikts, es neesu vinu vispar aizticis un ari ar baniem un sudzibam nekadu problemu nav bijis man jau ljoti sen ka...

Pridurak, tavs nick laikam daleji atbilst tev...

Link to comment
Share on other sites

Un viņš negrib blakus tevi. Tas nav pamatojums banam ne šeit, ne citos serveros. Ja visi admini banotu spēlētājus tikai par to vien, ka kāds aizskāra viņiem sirsniņu, serverī vairs nebūtu neviena spēlētāja. Kaut kas tev tur ir aizgājis ciet šoreiz.

Link to comment
Share on other sites

Ok, sarunāsim tā, banu noņemšu, jo šis strīds nav nekādi saistīts ar gignu. Pridurakam iesaku nedirsties ar adminiem vai gignā, vai kur citur, jo tas tev atspēlēsies. Bans, kicks nav vienīgās komandas, ir pietakamie daudz citu komandu, lai tavu spēlēšanu un uzturēšanos serverī varētu padarīt pagalam nelaimīgu. Un tici man, tas nav tā vērts.

Banu noņēmu.

Varbūt Pridurakam ir kas sakāms?

Link to comment
Share on other sites

neesmu tik ljauns kaa izklausos ;) es topikus lasu jau man liekas paris gadus serveros, un kaadus postus vinjsh liek tas ir absurds!! un kad man uzlika nepatiesu banu par wh, vinjam bija jaaposto ka sen jav gribeejis banot, kgan es tikaj atpuushos pie cs, nevis kaa pirmos gadus kad kapaaju :D attvainoties man vinjam nav par ko ;) vinjam iesaku biki atiet no cs, jo cik klausos nervi vinjam nav, un neizjuut reaalo dziivi(ceru ka nesapratiisiet kaa uzbraucienus) jo gadaas starp adminiem melnaas aves :D

p.s. kkgan nesen izmetu 500Ls lai vareetu norm speleet cs :D

Edited by Priduraks
Link to comment
Share on other sites

ar kadu nick tad tevi bija banojusi? un kura no serveriem, jo nejau ar sito nick tas bija... ka tik neesi 4itojis ar kadu citu nick un iekritis, jo cik es atminos, varteikt visi ir palikusi ar ban, kam es esmu piebildis ka likas wh! un ja tomer kludos, es teicu tikai ka likas!

btw kads sakars postiem foruma? es neiespringtu uz pareizrakstibu, galvenais lai manu domu saprastu!

un jaa, man liekas mani ihack paritis adminu diezgan ienist, bet paritis (kas galvenokart nakusi no citiem serveriem) mani diezgan atbalsta. Tie kas it ka grib mani izdzit no turienes, ir visi vietejie liepajnieki, viniem vnk nepatik ka kads, ne savejais, ir vel adminos! Bet reala iemesla mani padzit no adminu rindam nav, jo neka neesu savarijis. Tik dazreiz paslayoju un esmu negativais admins. Neciesu visus cs jocinjus.

Un 500ls par cs izmest ir vnk tizli, sorry, tadu pasakot, tu neesi tiesigs man parmest jebko. Es speleju uz laptopa kas lago un skanja naak ljoti minimala no laptopa tumbinjam, un cinos ar cheateriem. A tu te izmetis smuku summinju lai tik cs labak paspelet man kaut ko ljecii,.... Klusti par adminu gudrit!

P.S. Atvainojos, ja ko grutak saprast, drusku drusku alko labak miegam un ne parak liela velme izpausties virtualaja pasaule.!

Link to comment
Share on other sites

btw kads sakars postiem foruma? es neiespringtu uz pareizrakstibu, galvenais lai manu domu saprastu!

un jaa, man liekas mani ihack paritis adminu diezgan ienist, bet paritis (kas galvenokart nakusi no citiem serveriem) mani diezgan atbalsta. Tie kas it ka grib mani izdzit no turienes, ir visi vietejie liepajnieki, viniem vnk nepatik ka kads, ne savejais, ir vel adminos! Bet reala iemesla mani padzit no adminu rindam nav, jo neka neesu savarijis. Tik dazreiz paslayoju un esmu negativais admins. Neciesu visus cs jocinjus.

Un 500ls par cs izmest ir vnk tizli, sorry, tadu pasakot, tu neesi tiesigs man parmest jebko. Es speleju uz laptopa kas lago un skanja naak ljoti minimala no laptopa tumbinjam, un cinos ar cheateriem. A tu te izmetis smuku summinju lai tik cs labak paspelet man kaut ko ljecii,.... Klusti par adminu gudrit!

P.S. Atvainojos, ja ko grutak saprast, drusku drusku alko labak miegam un ne parak liela velme izpausties virtualaja pasaule.!

es domaaju par sho topiku-->http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=40106&hl=Priduraks

soryy bet ar sho speeli aizraujos kkur 9 gadus, nu no pirmsaakumiem, saakumaa bija atkariiba traka, tagad vnk blakus pokerim izklaide, un naudaj man nav noziimes, tapeec iegaadaajos ;) admins es nekad neesmu gribeejis kljuut, jo man patiik speeleet, nevis kjert 4iterus ;) un ka tevi niist kkados serveros to es nezinu, tas jav tavs story ;) kads sakars kljuut par adminu, tas ir kkas noziimiigs :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...