Jump to content
GIGN Forum

Tas Ir Vajadziigs?


jonathan
 Share

Recommended Posts

saakaas tas laikam peec to "uubermenu" kad serverii paraadiijaas Dr.Pain & co, nodomaaju, ka nopizgjiita parole un deelj adminu tiiriishanas vinji palikushi bez acc, tad nu es izmantojot savas pravas mainiiju nikus vinjiem uz "gign", jo ne xk, ne xbip nestraadaaja. shiem uz to nospljauties un lien tik atpakalj serverii! shodien chalji izdomaa atkal papriecaaties un naak serverii zem "mucho KALNAA" un "wurm KALNAA", okeij pofig liidz briidim kad shamie saak soliit banus pa labi pa kreisi un spljaut visaadus tizlus jokus! uz ko es atbildu vinjiem ar xg. tam protams seko rekonekts un muld taalaak, izkikoju, protams 5 min nav ilgs laicinjsh un funmeikeri ir atpakalj, kam sekoja bans no manas puses, kuru es peec briizha paarbaudiiju ar xfb ieksh konsules :

] xfb much

+-[Meklesanas rezultati]---------------------------------------------------

| BANA ID: 16335

| NOBANOTAIS: mucho KALNAA (87.110.162.208), ADMINS: jonathan

| IEMESLS: atpuuties nahuj

| UZLIKTS: 13.02.2009 02:13, pirms mazak ka minutes

| TERMINS: peec 6 dienam 22 stundam 39 minutem 3 sekundeem

+--------------------------------------------------------------------

protams otrs pazuud un peec briizha paraadaas, aij nu labaak iemetiishu tekstu no konsules:

?Eziic connected

PTB: The Ts are strong enough, [///]Abibas (WTJ: 1/5).

?Eziic is joining the Terrorist force

PTB: The Ts are strong enough, [///]Abibas (WTJ: 2/5).

MarmelLade killed hl.game tawila with m4a1

] xfb much

+-[Meklesanas rezultati]---------------------------------------------------

| Nekas netika atrasts

hl.game tawila dropped

?hl.game tawila has left the game

PTB: The Ts are strong enough, [///]Abibas (WTJ: 3/5).

Eziic dropped

?Eziic has left the game

izlasot visas rindinjas skaidri redzemas, kas notiek. protams chalji bija atpakalj uz ko seko bani atkal no manas puses:

+-[Meklesanas rezultati]---------------------------------------------------

| BANA ID: 16336

| NOBANOTAIS: D1amonD [Power Girl] (87.110.162.208), ADMINS: jonathan

| IEMESLS:

| UZLIKTS: 13.02.2009 02:19, pirms 1 minutem 4 sekundeem

| TERMINS: peec 1 stundam 38 minutem 56 seku

+-[Meklesanas rezultati]---------------------------------------------------

| BANA ID: 16337

| NOBANOTAIS: sp1te [Power Girl] (62.63.189.2), ADMINS: jonathan

| IEMESLS:

| UZLIKTS: 13.02.2009 02:19, pirms 2 minutem 26 sekundeem

| TERMINS: peec 1 stundam 37 minutem 34 seku

mums ir vajadziigi shaadi admini, kas vazaa citus adminus aiz deguna, njirgaajoties par vinjiem un njemot banus nost bez suudziibas izskatiishanas formuaa?

veel nelielam info saruna ar eziiti. kjip KALNAA memberi...

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pirmkārt, PM stands for 'Personal/Private Message'. Tev gan to vajadzēja zināt. :)

Otrkārt, ņemu vainu uz sevīm, Gūdmenam nepiep!saties - ideja bija mana.

Viss sākās ar vakardienu, kad serverī bija problēmas ar accountiem, patstāvīgi serverī atradās kāds oldskūl admins [lasīt - kāds umņiks, kurš iegājis caur šī admina niku un sapratis, ka tas tiešām strādā] un kopumā - bardaks. Vakarpusē spamurajs beidzot visu nokārtoja un bija iespēja normāli atkal spēlēt. Neatceros gan īsti kurā brīdī uzradās tā doma par nikiem 'Dr.Pain' un 'samurajs', bet nu viņa uzradās. Iegājām it kā pabaidīt cilvēkus serverī. Pāris sekunžu laikā mans 'Dr.Pain' niks tika nomainīts uz 'gign'. It kā no vienas puses visnotaļ neloģiska rīcība, jo ja tu padomāji, ka kāds tiešām ir iegājis ar 'Dr. Pain' niku serverī, tad viņš ir imūns un viņam tas xnick ir samērā dziļi pie kājas. Domādams, ka tu saprati kas notiek, es nācu atpakaļ. Serverī bija vēl 2 admini, no kuriem viens čatā rakstīja - tas tak nav īstais 'Dr. Pain', nikam nav atstarpes un uz viņu strādā xnick, tomēr tu nelikies mierā un turpināji mani mest ārā. Atklāti sakot tas sāka palikt uzjautrinoši, jo no malas izskatījās, ka tu tomēr šī admina rakstīto domu nesaprati. To liecina arī manā signā pievienotie teikumi no taviem postiem nakts vidū tepat forumā. Pēc tam tika nolemts uzlikt nikus mucho, wurm un iet spēlēt, tas paākstījāmies ar Nikotīnu un varensoxu, vienā brīdī serverī bija pieci Nikotīni, pēc tam vēl kaut kādas falšās zeķes un beigu beigās tika kāpts KALNAA. KALNS par šo atrakciju pretenzijas neizrādija, bet pats gan KALNAA kāpienā diemžēl nepievienojās. Principā ar to arī viss beidzās.

Šodien uz vakarpusi tiku pasaukts uz serveri, nedaudz tika paspēlēts un jā - šodien tas viss ar nikiem tika darīts ar nolūku, lai mēģinātu pārbaudīt vai tu galu galā saprati kas notika vakar vai nē. Tīri loģiski pierādījumi manā skatījumā gan bija daudz - kaut vai tas pats mans signs, bet beigu beigās tika izsecināts, ka tu joprojām nesaprati. Tad nu tika nolemts iet tev palīgā un mēģināt uzvirzīt uz pareizajām sliedēm, jo tā tīri uzrakstīt to nebija forši. Tālākais lai paliek manā konsoles izraksta ziņā, kurš gan nav pilnīgs, jo viņam ir pazudis sākums un vēl kaut kas pa vidu laikam ap D1amonD un sp1te vietu, bet principā lielākā daļa tur ir. To pielikšu tad, kad būšu pabeidzis rakstīt, jo man ir baigā aizdoma, ka tur ir pamatīgs palags ar tekstu, ko gan nevēlos šķirot, jo man ļoti nāk miegs. Pietiek ar to, ka izņēmu visus killus & stuff.

No savas puses varu tev publiski atvainoties, ja kaut kādā veidā tevi aizvainoju, lai arī man tik tiešām nav ne mazākās nojausmas kā, izņemot, protams, manu signu. Pie pirmā pieprasījuma arī to es varu izņemt.

Ak jā, runājot par bana noņemšanu bez sūdzības izskatīšanas, pēc šī posta pabeigšanas apsolu ieiet serverī un nobanot sevi uz 7 dienām - termiņu, kurš bija visgarākais, ja nemaldos, un apsolos šo dienu laikā arī nerādīties serverī, jo, kā jau redzams, dēļ mana MDSL neta man ir fīča tikt garām banam. Pie reizes atvainojos maniem draugiem 6dienniekiem, šonedēļ pasākums no manas puses izkrīt, bet ņemot vērā, ka 6dien ir valentīndiena, ceru, ka no jūsu puses arī. Veiksmīgi. :thumbsup:

Ja kādam ir vēl kāda vēlme kaut ko piebilst, man noņemt vai kā citādi ar mani parunāties, labprāt par to parunātu rīt, jo man patiešām nāk miegs. Man tam ir arī pierādījums - es to pieminu jau otro reizi. Arlabunakti.

connect cs.gign.lv

Connecting to cs.gign.lv...

Connection accepted by 193.46.236.244:27015

ADMIN jonathan: change nick of samurajs to "merkakjis"

Dr. Pein : eeee kur worms ar macho palika? :(

merkakjis : hvz shas uzvanishu!

* merkakjis changed name to samurajs

samurajs : shas uzvanishu abiem lai ienak

ADMIN jonathan: change nick of Dr. Pein to "kurmis"

pietiks

Termins: 4 minutem 59 sekundeem

Vairak informacijas lasi konsolee!

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: jonathan

| IEMESLS: pietiks

| Terminsh peec 4 minutem 59 sekundeem

+-------------------------------------------------------------------

connect cs.gign.lv

Connecting to cs.gign.lv...

Connection accepted by 193.46.236.244:27015

wurm KALNAA : skatos kads izbanojis visu serveri atkal! tu macho pacenties?

mucho KALNAA : es nee

mucho KALNAA : kur samurajs un pain?

mucho KALNAA : gan jau shie

wurm KALNAA : noteikti abi atkal buhaa un visus bano laukaa

mucho KALNAA : es gan teicu, lai nebano

mucho KALNAA : bet siem jau tik aakstiities

jonathan : turat mutes vai lidosiet

mucho KALNAA : kur jaatur? rokaa?

mucho KALNAA : es turu

*DEAD* mucho KALNAA : ka var turet muti ar vienu roku un ar otru vadit peli un klaviaturu? :(

atpuuties nahuj

Termins: 6 dienam 22 stundam 40 minutem 0 sekundeem

Vairak informacijas lasi konsolee!

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: jonathan

| NOBANOTAIS NIKS: mucho KALNAA

| NOBANOTAA IP: 87.110.162.208

| IEMESLS: atpuuties nahuj

| UZLIKTS: 13.02.2009 02:13

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 6 dienam 22 stundam 40 minutem 0 sekundeem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/16335

+-------------------------------------------------------------------

connect cs.gign.lv

Connecting to cs.gign.lv...

Connection accepted by 193.46.236.244:27015

D1amonD [Power Girl] : spite, kurs visus musu puisus nobanoja? :\

pfff : chau Deiziiij

* pfff changed name to sp1te [Power Girl]

sp1te [Power Girl] : kads te man niku arii nomainija

Termins: 1 stundam 39 minutem 59 sekundeem

Vairak informacijas lasi konsolee!

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: jonathan

| NOBANOTAIS NIKS: D1amonD [Power Girl]

| NOBANOTAA IP: 87.110.162.208

| IEMESLS:

| UZLIKTS: 13.02.2009 02:19

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 1 stundam 39 minutem 59 sekundeem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/16336

+-------------------------------------------------------------------

connect cs.gign.lv

Connecting to cs.gign.lv...

Connection accepted by 193.46.236.244:27015

*DEAD* DeeDly <3 50cent : norek naaksi klanaa?

*DEAD* KALNS : da kursh atkal inferno ir uzlicis?

* nOr3k changed name to nOr3k <3 50cent

RAGGAMAN : jona

DeeDly <3 50cent : jona shovakar visus bano

DeeDly <3 50cent : kaa traks

DeeDly <3 50cent : wormu, macho

nOr3k <3 50cent : chau visiem

DeeDly <3 50cent : spiti

DeeDly <3 50cent : visus izbanojis

DeeDly <3 50cent : vinam laikam nonems tiesibas

nOr3k <3 50cent : Diamond un samuraju tak arii un Peinu

DeeDly <3 50cent : nu ja

nOr3k <3 50cent : mes ar bloodlord dzeram un njirdzam

nOr3k <3 50cent : shas iedoshu blooodlordam uzspelet

* nOr3k <3 50cent changed name to blooodlord <3 50cent

blooodlord <3 50cent killed RAGGAMAN with ak47

blooodlord <3 50cent : aims rullzz

blooodlord <3 50cent died

* [ATAC] blooodlord <3 50cent is a human Rocket for TKing RAGGAMAN

blooodlord <3 50cent : DeeDly uzmet tam raggainim banu

DeeDly <3 50cent : izbano vinu, man konsole neiet

blooodlord <3 50cent : dzeks man ricjet uzikuj

DeeDly <3 50cent : ban vinu ara

blooodlord <3 50cent : man samurajs pauts nonjema acc

DeeDly <3 50cent : ka ta?

DeeDly <3 50cent : man samurajs konsoli nonema

DeeDly <3 50cent : jokojas it ka

DeeDly <3 50cent : bet nemaku dabut atpakal

blooodlord <3 50cent : hvz forumaa tak raxtija kaut kas ka man acc off ! bus ar savu bumeri japiebrauc pie vinja

DeeDly <3 50cent : sitis?

*DEAD* DeeDly <3 50cent : izbano to ragugu

*DEAD* DeeDly <3 50cent : vins pazaudeja raundu

DeeDly <3 50cent : un sabojaja man skilu

DeeDly <3 50cent : jus man visi bojajat skilu :(

blooodlord <3 50cent : shas norek uzzvaniis worm lai caur majas lapu izbano tu rragu

(Terrorist) DeeDly <3 50cent : jonathans nak, nobanos vinu

blooodlord <3 50cent : norekam taa pele sap1sta nevar hs palaist

*DEAD* Citroninsh` : kretins

*SPEC* DeeDly <3 50cent : nelamajies

blooodlord <3 50cent killed [sn1k3rs]* with knife

*SPEC* DeeDly <3 50cent : bus bans

*DEAD* KALNS : opelis lashara

*SPEC* DeeDly <3 50cent : ban?>

*DEAD* KALNS : jona bano aaraa tos aakstus

*SPEC* jonathan : eziic vai guuds?

*SPEC* DeeDly <3 50cent : jaa, jona

*SPEC* DeeDly <3 50cent : bano ara

*SPEC* jonathan : m?

*DEAD* KALNS : abi :0

*SPEC* DeeDly <3 50cent : kalnu

*SPEC* jonathan : funmeikeri baigie?

*SPEC* DeeDly <3 50cent : kalns teica, ka opelis esot nelabs

*DEAD* KALNS : reku atsaucaas

*SPEC* DeeDly <3 50cent : un vins teica, ka grib banu

*SPEC* jonathan : paskatiisimies veel...

*DEAD* DeeDly <3 50cent : kalnu?

*SPEC* jonathan : jokdari atradushies

*DEAD* DeeDly <3 50cent : ar opeliem nav nekadi joki

*DEAD* DeeDly <3 50cent : opelis ir launs

*DEAD* DeeDly <3 50cent : un kalns ari launs

*DEAD* DeeDly <3 50cent : ar opeli ziema vispar nevar jokot

*DEAD* DeeDly <3 50cent : visadas problemas var sanakt

blooodlord <3 50cent : DeeDly ne velti man ir bumers

DeeDly <3 50cent : bumerpower

DeeDly <3 50cent : es tak aizmirsu, ka jus man skilu bojajiet

DeeDly <3 50cent : tapec man neiet

(Terrorist) blooodlord <3 50cent : jona pazuda:

(Terrorist) DeeDly <3 50cent : ejam KALNAA?

(Terrorist) DeeDly <3 50cent : worma klanaa?

bloodlord <3 50 cent changed name to wurm KALNAA

* DeeDly <3 50cent changed name to DeeDly KALNAA

(Terrorist) DeeDly KALNAA : kalns teica, lai mus bano

(Terrorist) DeeDly KALNAA : vins mus nemil :(

KALNS : sniker aizver muti salaga

DeeDly KALNAA : banu?

[sn1k3rs]* : baigais pro atradies ar 4iitiem

DeeDly KALNAA : banu tev arii

Da3m0n :)

*DEAD* DeeDly KALNAA : banu sitam arii

*DEAD* DeeDly KALNAA : galiigs wh

*DEAD* DeeDly KALNAA : aj bet man konsole neiet :(

*DEAD* blooodlord KALNAA : DeaDly tev uzdeva jaut! Baigos pro juuties ar WH?

Link to comment
Share on other sites

kas man nepatika, ir, ka admins adminu vazaa aiz deguna zem feikiem un njirgaajas par adminu, kursh censhas pildiit savus pienaakumus, jo es nebiju iedomaajies, ka kaads no GIGN ADMINIEM shitik stulbi jokotu. tapeec arii prasiiju, kapeec tie teksti tev parakstaa.

Link to comment
Share on other sites

:)

Otrkārt, ņemu vainu uz sevīm, Gūdmenam nepiep!saties - ideja bija mana.

Viss sākās ar vakardienu, kad serverī bija problēmas ar accountiem, patstāvīgi serverī atradās kāds oldskūl admins [lasīt - kāds umņiks, kurš iegājis caur šī admina niku un sapratis, ka tas tiešām strādā] un kopumā - bardaks. Vakarpusē spamurajs beidzot visu nokārtoja un bija iespēja normāli atkal spēlēt. Neatceros gan īsti kurā brīdī uzradās tā doma par nikiem 'Dr.Pain' un 'samurajs', bet nu viņa uzradās. Iegājām it kā pabaidīt cilvēkus serverī. Pāris sekunžu laikā mans 'Dr.Pain' niks tika nomainīts uz 'gign'. It kā no vienas puses visnotaļ neloģiska rīcība, jo ja tu padomāji, ka kāds tiešām ir iegājis ar 'Dr. Pain' niku serverī, tad viņš ir imūns un viņam tas xnick ir samērā dziļi pie kājas. Domādams, ka tu saprati kas notiek, es nācu atpakaļ. Serverī bija vēl 2 admini, no kuriem viens čatā rakstīja - tas tak nav īstais 'Dr. Pain', nikam nav atstarpes un uz viņu strādā xnick, tomēr tu nelikies mierā un turpināji mani mest ārā. Atklāti sakot tas sāka palikt uzjautrinoši, jo no malas izskatījās, ka tu tomēr šī admina rakstīto domu nesaprati. To liecina arī manā signā pievienotie teikumi no taviem postiem nakts vidū tepat forumā. Pēc tam tika nolemts uzlikt nikus mucho, wurm un iet spēlēt, tas paākstījāmies ar Nikotīnu un varensoxu, vienā brīdī serverī bija pieci Nikotīni, pēc tam vēl kaut kādas falšās zeķes un beigu beigās tika kāpts KALNAA. KALNS par šo atrakciju pretenzijas neizrādija, bet pats gan KALNAA kāpienā diemžēl nepievienojās. Principā ar to arī viss beidzās.

Šodien uz vakarpusi tiku pasaukts uz serveri, nedaudz tika paspēlēts un jā - šodien tas viss ar nikiem tika darīts ar nolūku, lai mēģinātu pārbaudīt vai tu galu galā saprati kas notika vakar vai nē. Tīri loģiski pierādījumi manā skatījumā gan bija daudz - kaut vai tas pats mans signs, bet beigu beigās tika izsecināts, ka tu joprojām nesaprati. Tad nu tika nolemts iet tev palīgā un mēģināt uzvirzīt uz pareizajām sliedēm, jo tā tīri uzrakstīt to nebija forši. Tālākais lai paliek manā konsoles izraksta ziņā, kurš gan nav pilnīgs, jo viņam ir pazudis sākums un vēl kaut kas pa vidu laikam ap D1amonD un sp1te vietu, bet principā lielākā daļa tur ir. To pielikšu tad, kad būšu pabeidzis rakstīt, jo man ir baigā aizdoma, ka tur ir pamatīgs palags ar tekstu, ko gan nevēlos šķirot, jo man ļoti nāk miegs. Pietiek ar to, ka izņēmu visus killus & stuff.

No savas puses varu tev publiski atvainoties, ja kaut kādā veidā tevi aizvainoju, lai arī man tik tiešām nav ne mazākās nojausmas kā, izņemot, protams, manu signu. Pie pirmā pieprasījuma arī to es varu izņemt.

Ak jā, runājot par bana noņemšanu bez sūdzības izskatīšanas, pēc šī posta pabeigšanas apsolu ieiet serverī un nobanot sevi uz 7 dienām - termiņu, kurš bija visgarākais, ja nemaldos, un apsolos šo dienu laikā arī nerādīties serverī, jo, kā jau redzams, dēļ mana MDSL neta man ir fīča tikt garām banam. Pie reizes atvainojos maniem draugiem 6dienniekiem, šonedēļ pasākums no manas puses izkrīt, bet ņemot vērā, ka 6dien ir valentīndiena, ceru, ka no jūsu puses arī. Veiksmīgi. :thumbsup:

Ja kādam ir vēl kāda vēlme kaut ko piebilst, man noņemt vai kā citādi ar mani parunāties, labprāt par to parunātu rīt, jo man patiešām nāk miegs. Man tam ir arī pierādījums - es to pieminu jau otro reizi. Arlabunakti.

Kas tu pa galīgu kverpli paliec? Priecājies, ka jonathans tikai serverī bija. Es būtu tev perm banu uz tava ID uzlicis..

Link to comment
Share on other sites

lol.

nezinu kā citiem, bet man tas viss likās visnotaļ nevainīgs jociņš, tāpēc man nav nekādu "hard feelings" par šito visu :)

un man patika, ka bloodlords brauks ar bumeri pie samuraja :)

vobšem, lai runā tie, kuru niki tur ķipa tika izmantoti, man personīgi pofig, vienīgais es ieteiktu rakstīt mach0 nevis mucho, jo tas otrs variants man biš besī :)

p.s.

jonathan, vispār jau viņi neko neizdarīja, tikai runājās, nez kāpēc tu tā par to sacepies. Pie tam, neko sliktu jau viņi tur ar neteica.

Link to comment
Share on other sites

Nu pie tā, ka jūs tur visi banus paķērāt, nevienu citu izņemot pašus vainot nevar... es neatbalstu spēlēšanu serverī ar kaut kādu klonētu niku, jo reāli no tā nav jēgas nekādas... tik vien kā izaicināt likteni un noraut banānu. Cita lieta ir ienākt serverī ar kaut kādu neitrālu (nepazīstamu) niku un vērot kaut kādu čīteri or something...

Link to comment
Share on other sites

nu lol, es saprotu, ka lielai daljai cs ir tikai funs, bet nevar aizmirst par speeleetaajiem, kas ienaakushi serverii lai speeleetu PASHU SPEELI, nevis piedaliities cirka izraadee "parbaudiisim dzhonja pacietiibu"! un te jau izskataas, ka tie teksti ir ielikti tikai no vienas vai divaam mapeem, dd2 nav iemests. principaa, runa iet par to, ka es kaa muljkjis censhosh uztureet kaartiibu serveri, bet vinjiem uz to pohuj un turpina ignoreet mani un manus leemumus t.i. gag'u, ban'u! turklaat pashi admini veel buudami! bljeg, ja jums ir pohuj, ka gign paliek par shitaadu cirku, kur viens otru dirsina aaraa tad okeij, lai arii funmeikeri uztur to serveri kaartiibaa!

Link to comment
Share on other sites

nav pirmaa diena , aizvakardien vakaraa bija same shit. taa jau buutu vienalga liidz briidim kad nomaina uz izkroplotu manu niku un maisa speeleet + nevainiigiem cilveekiem draud ar banu , un tie cilveeki kuriem vini draud ar banu reali notic tam un viniem nav pilniigi nekaadas saprashanas par ko shie runaa.

anyways labi ka jonathan's bija pie rokas un centas vinus nomierinaat.

[qoute]p.s.

jonathan, vispār jau viņi neko neizdarīja, tikai runājās, nez kāpēc tu tā par to sacepies. Pie tam, neko sliktu jau viņi tur ar neteica.[/qoute] ar vaardiem var daudz ko izdariit , jonathan's jau arii droshi vien visu nepiefikseeja.

+ lai taa riktiigi pachatotu vinam speeleeshana nesanaak , taa arii chali nostaav baazee visu mapi /kas ir misija ?/.

nedaudz saak likties ka Ubermana prikoli ir saistiiti ar Eziti un GooD MeN'u.

worm un macho , juus cs nespelejat , tapec ari jums vairak interesee ko vini runaa vai dara nevis ka spelee cs. bet citi tiesham naak speeleet cs.

to: Eziits un GooD MeN's , saakuma kad juus paraadiijaaties bija jautri , tagad serveris ir cirks kur divi neveiksmiigi klauni megina sasmidinat tos kas atnakushi paspelet cs.

vai tiesham jus mircaa vai vel kautkur nevarat to dariit ?

ps , saakumaa vel bija taadi prikoli ka ja kaads admins serverii tad viss mieriigi (Deadly ja pareizi atceros). DeadLy's aiziet prom un pa mic atskan fraaze apmeram "Cirks var saakties!" uzreiz vote uz kautkaadu chernobilju un megaliela dirshana pa mic. tas ir normali ? :) pashi esat admini un tiesibas jums deva lai uzturetu kaartiibu serverii , a ko pashi darat ? :)

pss. labpraat izlasiitu tavu(Eziit , GoodMeN) pieteikumu uz tiesiibaam , ko un kaadus zelta kalnus juus tur solat...

velreiz , labi ka jonathans bija serverii , taa nepaspeeleetu...

Link to comment
Share on other sites

Nepaziistu Tevi, jukka, bet pilniibaa piekriitu..

Ok, var piedurties ar pumpjiem uztaisiit kkaadu torni/tanku/pofig ko un taadaa veidaa taisiit fanu cs'aa(protams, neaizmirstot par misiju un taadaa veidaa nebojaajot speeli paareejiem),

bet uzlikt niku Dr.Pain, rakstiit kkaadu totaalu shit'u un draudeet parastajiem playeriem ar banu..

nezinu, varbuut tas kaadam ir prikols, man tas liekas debiili :thumbsdown:

Manupraat, speeleejot kaa adminam, jau taa ir gana liela nonjemshanas ar chiiteru vakteeshanu, kaartibas uztureeshanu, bet nee, divi pajaljnjiki ar Tevi vel izdomaa gadsimta joku izspeeleet.. sviests :)

Tad mosh man, pa cik mani arii nevar nobanot, ieiet ar feikniku ar kubiem paskraidiit? Uzlikshu niku EziiiC un kopaa pasmiesimies :slap:

Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=28103&hl=

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=28633&hl=

Jukka, te būs abi mani posti uz flagiem. Runājot par Gūdmenu, jau iepriekš lūdzu viņu šeit nevilkt iekšā, jo sūdzība principā ir par mani. Runājot par draudēšanu ar banu, tas viss tika pasniegts pavisam nenopietnā veidā un ja kāds cilvēks to nesaprata, tad man tik tiešām viņa žēl. Protams, arī par to es varu atvainoties, katrā ziņā tas nebija domāts ļaunos nolūkos.

Misijas pildīšana - 95% gadījumu mums ar to nebija nekādu problēmu, nevajag sapņot. :) Frāzi 'cirks var sākties' tu arī diemžēl esi izsapņojis, jo tādu vārdu savienojumu vismaz es nekad mūžā lietojis neesmu. Runājot par tām votēm, ja serverī spēlē attiecīgie spēlētāji, kuri grib pa nedēļu vismaz reizi paspēlēt kaut no no nestandarta mapēm un par to vienojas, kāpēc ne? Tā arī nespēju saprast par kādu 'sākuma parādīšanos' tu īsti runā, jo mēs ar Gūdmenu gignā spēlējam jau pamatīgu laiku. Apskaties kaut vai manu un viņa online time.

Par spēlēšanu kopumā - nekad neesmu noliedzis, ka man patīk ar kādu parunāties serverī pa mic vai patīk spēli pārvērst nedaudz nenopietnākā gaisotnē, tomēr tas parasti notiek weekendu vakaros un pavisam savādāk nekā šajā konkrētajā piemērā. Pietiek arī reizes, kad spēlēju nopietni un pat ja nē, nekad neaizmirstu uzturēt serverī kārtību, specot čīterus un visu pārējo stuff'u. Vakardien un aizvakardien gan pa mic praktiski nerunāju un tā niku padarīšana notika pirmo reizi un nebija ar nolūku kādu uzjautrināt, aizvainot vai kā citādi labvēlīgi/nelabvēlīgi iespaidot. Protams, ja neskaita to momentu, kad Gūdmens uzlika niku Eziiic, es pārvērtos par GooD MaN ar visām no tā izrietošajām sekām un dialogiem par adatainajiem sūdukamoliem un zaļajām vardēm, bet tās lietas nevienu citu izņemot mūs pašus visticamāk neskar. Kas attiecas uz tavu niku, viņš netika izkropļots - uz vienu vai diviem roundiem kaut kas uzlika niku 'juka' un pēc tam nomainīja tālāk uz kaut ko citu. Oh, btw, negribi atklāt savu īsto personību? Tīri tā, intereses pēc, vari atsūtīt kaut PM, netaisos nevienam to nodot tālāk, jo es, atšķirībā no dažiem, zinu PM nozīmi. :)

n0r3k, tev alus no manīm jau ir tāpat, tikai nespēju atcerēties cik daudz, par tiem simtiem jautājumu, uz kuriem man esi palīdzējis atrast atbildi. Tomēr konkrētajā situācijā alus tev būs jāpiedzen no vienas citas personas, jo tajā brīdī to niku izmantoja viņš. :D

Dedlij, bite me. :D Zinu, ka es tev nepatīku un tev teorētiski ir visas tiesības mani sodīt, tikai pagaidām tas vismaz bana ziņā nebūs iespējams, jo mans bana termiņš šobrīd ir mazliet vairāk par sešām dienām, tā ka būs vien jāpaciešas.

Kas attiecas uz pārējiem, atvainojos, ja kādu no jums esmu kaut kādā veidā aizvainojis, izmantojot nikus, kas līdzīgi jūsējiem. Kā jau minēju, tas nebija domāts, lai to izmantotu ļaunos nolūkos.

worm, tu esi ļauns. :)

Grāmatvedība ir fakin' neinteresanta. Un no tām 'lidmašīnām' es čota neko īsti nesaprotu. Veiksmīgi.

EDIT* Bijach, dari tā. Ja kāds šajos nikos nepamanīs atšķirību, tad arī viņu man ir tik tiešām ir žēl. :)

DABLEDIT*

ps. noladies veciit uz zemes :lohs:

Šo kaut kur palaidu garām. Es jau esmu uz zemes, eži nelido, dooh. :lohs: Kas attiecas uz maniem pārkāpumiem, sākumā lūdzu mini kādu piemēru, jo vārds 'pārkāpums' ir samērā švaks arguments.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

tu saki, ka tā niku padarīšana notika pirmo reizi un nebija ar nolūku kādu uzjautrināt, aizvainot vai kā citādi labvēlīgi/nelabvēlīgi iespaidot. lol, ne es zinaaju, ka tie esat juus, ne juus man kkaa pazinjojaat par to! adminchataa neko man negribeejaat teikt, jo tas izbojaatu visu fun'u! man jateree savs neilgais briivais laiks, lai ciiniitos ar jautrajiem adminiem serverii?

Link to comment
Share on other sites

Es iisteniibaa nesaprotu visus shitos funmeikerus!

Vinji vienmeer izdomaa kaut kaadus fufeljus ar ko nodarboties serverii! Man pret vinjiem nav nekaa personiiga, bet man vinju izgaajieni brizhiem tracina. Tieshi deelj jums kuudiitaajiem vieniigais laiks kad speeleet(nakts) ir sadirsts, jo tur visi juus sakaapjat savaa sranajaa "tankaa" un taisiet visu to fufeli ar nazhiem n shit!

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet, Atvainojiet, bet es tomēr noriskēšu ar warnu un izteikšos. Jona, no kurienes tik milziigs aizvainojums? :) Lasot topiku var ljoti labi just, kaa tu cepies ar katru atbalstiitaaju ar vien vairaak un vairaak... Ok, jaa nu eziits tev nedaudz "pa**sa" smadzeni, bet come on tas tak ir Eziits... Veciit es domaaju, ka tu velti dusmo relax :thumbsup:

Ps. žeel, ka es tajaa laikaa nebiju serveriii, jo man tik tieshaam patiik eziisha joki (biezhi eju serverii tikai lai uzlabotu gariigo ar eziisha paliidziibu :) )

Pps. :D Eziit, Deadlyu gan nevajadzeeja aiztikt, tur jau tu saaki shaut paar striipu :D (parak nopietns speletajs)

Kirikuuu arii kaa Tommy

Edited by KiriKuuu
Link to comment
Share on other sites

Hmmm, atljaushos arii izteikties nedaudz! :)

Kopuma varu teikt, ka nicku izkjemoshana, kopeshana vai kloneshana utt ir tomer nedaudz stulbi... personigi, man nepatik, ja manu nicku kaads aiztiek vai izkjeemo...

Bet runajot pa paarejo, tas ir pumpji, tornishi un nazhi, tad shad tad var arii atljauties un nedaudz uzjautrinaaties :)

eziits taksh atvainojaas visiem, kuriem sapeja sirsinja pec shii izspeleta joka, ko vel jus gribat??

Link to comment
Share on other sites

es gribu dzirdeet to, ka nekas taads vairs neatkaartosies un nekaadu adminu chakareeshana te nebuus! juus esat uznjeemushies pienaakumus paliidzeet serverim uzturot to kaartiibaa, nevis izmantojot savas pravas njemot nost banus, lai funs vareetu turpinaaties!

Link to comment
Share on other sites

Labriit!Visa diena izchakareta,jo tiko nesen pirms 15:00 pamodos!Nu jaa ko taadu es jau gaidiju!Eziic nedriixt visu vainu uz sevi uznjemties,jo es jau arii tajaa visaa piedaliijos!Bet es nesaprotu 1nu! Mes to visu dariijam pa naktim reali no pulkstens 1:00-3:00! Laikaa kad darba cilveki visi iet guleet,kad adminu serverii maz vai nav,nu lab jona un vel kads tur njemaas! NO visiem serverii atradushajiem,tikai jonai bija pretenzijas pret mums,jo nikiem bija pamatiga lidziba ar esoshajiem admin nikiem.Tad kad mes ar nazhiem spelejam un pildam misiju vai sakapjam tankaa un nogaidam un izkaljam plaanu kaa labaak ienjemt spotu ,tad kaa jau vnm kadam kaut kas nepatiik un ir pretenzijas un suudziba,lai gana pieturamies pie speles plana un misija tiek pildita! Tagad nakts viduu ieejam pakjeemoties,atkal ir pretenzijas!kamer mirstiigie gulj,lai gana mes atradamies enu dienas izpildildiitaj lomaa,mes vienalga paspejam gan ff izkickot,gan tos kas vaariijas un kliedza mikrafonaa nogagot un arii iepriekshejaa vakara kad amx vel neruka chiterus kickot!Misiju pildam,pienakumus pildam,pa mirkafonu shoreiz pat nevariijaamies,tikai chataa verveleejaam un shaudiijaam visus ko vareja noshaut! Shoreiz problema bija tur ka Eziic uz portjika nevar normali paspelet,ne vinjam normalas austinjas,ne vinjam eerti,ne vinjam mikrafons rukaa,vinja bija jamocaas,lai defektu parverstu efektaa mes uzjautrinajam sevi! ja jona tu man butu atsuutijis caur xpsay message vai PM vai draugos atmetis un pajautajis vai tas esmu ES,es butu atbildeejis un atklajis sevi,tev pie tam visi to saciija kas mes esam.Pie tam tajaa topicaa no kura Eziic panjema Sigu,esmu pateicis ka tas esmu ES! Es personigi gribeeju tikai jonathanam atvainoties par maldinashanu,jo parejos cik zinu neesmu aizskaris,lai gana tapat to pashu jonu neesmu aizskaris,anglju humors no latvieshu humora noteikti atskjiras! Teixim ta ja tu neebutu mums pieversis uzmaniibu mums noteikti ka atri apniktu un mes liktos mieraa,bet tu bez pamatojuma mus sodiiji kaa gribeeji,tapat mapes mainiji pec saviem ieskatiem,konsoles textaaa tas ir arii redzams!Taa kaa man atvaljinajums it kaa iisti ir beidzies,tad shada kjemoshanas viennozimigi vairs neatkartosies,tapat nebutu vairs interesanti vinju atkartot,ja beidzot jona saprata kas mes esam! Ne velti mes likaam beigaas klanus klaat lai nelidzinatos istajiem teeliem,tikai texti mums bija visadi chernji kas ienaca galvaa!

P.s. jukka tu te esi uzradies pedeejaas dienas un jau gudri vaaries,tiko noraavis citaa serverii banu iespejams par WH,tagad meigjini te ieziekjeeties? Drixti arii neatbildeet uz manu postu,tas pat butu laabaak,jo man tev tapat vairs nebus ko teikt!

Reali es skjiet esmu visu pateicis ko gribeeju pateikt!ariii man drixtat uzlikt to banu atpakalj uz taam 6dienam,kas bija tas maximalakais terminsh,lai gana pats sev banu nevareju nonjemt un nevaru!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...