Jump to content
GIGN Forum

Banned By Plikais.


Kriksis!
 Share

Recommended Posts

Sveiki, mans niks ir Kriksis! , bet reizēm spēlēju ar niku Arnolds^^, kā to darīju vakar vakarā.

Vakar vakarā, tiku nobanots ar interesantu un visietverošu iemeslu "chiiti"

Nobanoja mani plikais.

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: plikais

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Arnolds^^

BAN] Iemesls banam: chiiti

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Karte de_train. aka saRARota un pievienota lejuplādēšanai!

Protams esmu nevainīgs un nekādas papildierīces (ja neskaita peli un klaviatūru) un papildprogrammas (ja neskaita cs un draugiem.lv firefoxā) nelietoju.

Vakar neliku, jo miegs baigi nāca, tgd mājas atbraucu nokačāju pats noskatījos, nesapratu reāli par ko bans.. Vienīgais kas varēja šķist aizdomīgi, ka es aptuveni caur smoku šauju, to varu attaisnot ar 16bit krāsām un gaiši noregulēto ekrānu, tā tiešām var redzēt, vismaz aptuveni kur kas atrodas, ja kustās ))

Patīkamu skatīšanos, ceru uz ātru rezultātu, paldies! :pizdiblee:

DEMO ŠEIT

Edited by Kriksis!
Link to comment
Share on other sites

;)

Ar 16 bitiem un monitora konfigurāciju uz 100% gaišuma easy weasy ar 16 bitiem spēlēt ;)

Ja jau es uz sava monja ar 32bitiem diezgan labi redzu cauri smoke (speleju uz portativa), tad es domaju, ka Tev ar 16bitiem ir gandriz NOSMOKE !!!

k-kur vai tad nebija teikts, ka 16bit nevar izmantot ?

Link to comment
Share on other sites

thesEe, es noteikti neesmu tas pats, jo gign'ā, ja neskaita gadus 4 atpakaļ, spēlēju kādu mēnesi.

Un fake niks Arnolds^^ man parādījās ng pēdējo 3 gadu laikā, kad esot recgrupā sāku pārbaudīt adminus ar šādu fake niku, salidzini sevis banota un manu IP, kas man ir nemainiga, jau kādus ~3 gadus, lattelecom politika ;)

Lūdzu noskataties demo un atbanojat :X

p.s. l1nk1n, viss kas nav aizliegts ir atļauts c(:

Ja Tev ir izvēle 16, vai 32 bit , tad Tu vari brīvi izvēlēties :X

Lūdzu postojaties tie kas noskatās demo, lai no tā vispār ir kāda jēga, savādāk šitā tukšā salmu kulšana nav nevienam vajadzīga :/

Link to comment
Share on other sites

Nju nez es speleju ar 32bit,bet man netraucee ja kads pussijs mochee ar 16bit!Vienigi kad esmu uz KNIFE MISSION es izlecu atrak nekaa vinsh mani paspej smokaa iechekot :) Vakaraa iechekoshu demku un pateikshu ir vai nav tur kas! Plikais jau lidz shim ipashi nav kljudijies,bet nju hvz :) Jadzird plikaa domas :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry par dubultpostu, bet ah*jetj varbūt ir kāds atbildigais, zajeb*l gaidīt, nekādu gaismu i neredzu tuneļa galā.

Ā un sorry par leksiku as well, izskatās, ka vieglāk ir IP nomainīt, tas ir 20minūšu jautājums :X šeit tas mazliet ievilcies :X

Link to comment
Share on other sites

to varu attaisnot ar 16bit krāsām un gaiši noregulēto ekrānu

Es nez ko tie biti dod bet man ar uz 16 stāv bet tā pat tikai csdmos spēlēju kur nav smoke :D

Un par to ekrāna gaišumu, man arī uz gaišāko stāv, tumsā vieglāk pamanīt :D

Bet tos banus arī sāk likt pārāk bieži, nesen iegāju vienā serv kādus 7 kill uztaisīju uzreiz ban : aim + norecoil :D tādas dusmas bija :D

Link to comment
Share on other sites

Es esmu pret to, ka pie mums 16biti ir atļauti, to vajadzētu mainīt!!11 Uzskatu, ak tie, kas spēlē ar 16bitiem ir ielikuši biksēs rozīnīti, jo redziet 32bitos sliktāk var redzēt :waaahhhh: Un jā man patīk sūkāt ledenes, bērnības nostaļģija.

Link to comment
Share on other sites

+1 ownAge'm. Daudz bijušas situācijas, kad ielien specos, čeko kādu superpromega spēlētāju, piemēram, inferno centrā, un šis caur pamatīgu dūmu mākoni iemet divus HS pretī stāvošajiem CT, un tad tu sēdi un domā ko darīt - banot vai nē. Man liekas, ka šādās situācijās atvainošanos parādā ir gan attiecīgais admins spēlētājam, gan arī otrādi, jo neviens nevar no pirksta izzīst ar cik bitiem katrs spēlē, tā ka labāk vienkārši ieradināties uz tiem 32, kā to dara vairākums no mums.

EDIT* Man liekas, ka tas Kriksis kaut ko pīpē. :hrmmm:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

;/

Tāpēc ,jo topiks ir sadaļā sūdzības, kur izskata manu sūdzību, tas ir noskatās demo, izsaka savu viedokli un viss. Nevis stāsta, kā vecāsmammas māsai pa laukiem iet un tamlīdzīgu offtopiku.

Par 16 bitiem jums visu jau pateica, ja jūs tiešām vēlaties taisīt revolūciju un panākt to, ka 16bit ir aizliegti, tad veidojiet topiku "ieteikumu" sadaļā ar šādu ieteikumu, nevis šeit reāli wārnas pelnat (vismaz es te pusei būtu sabāzis pa pārdesmit pročiem)

Nekas personisks, vienkārši gribu lai izskata manu sūdzību un beidzās šitais, bet skatoties uz šito visu, vienkārši nomainīšu IP un tiekamies serverī, jo šeit gaidīt ir bezcerīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...