Jump to content
GIGN Forum

Probēmas Ar Cheating-death


Recommended Posts

Uzinstalēju uz windows Counter-Strike 1.6 serveri.

Saliku visus nepieciešamos modus: amxmodx, metamod, statsme, clanmod, HlGuard. Viss strādā perfekti nekādu problēmu, bet kā es mēginu pielik Cheating-Death serverim, tā viss cauri ir. sad.gif It kā visu pēc pamācības izdarīju.

Ieliku failu "cdmod.dll" ..\cstrike\addons\cdeath mapē.

Ierakstīju liblist.gam failā rindas

cdmod_chain "addons\metamod\dlls\metamod.dll"

gamedll "addons/cdeath/cdmod.dll"

Nomainiju secure "1" uz secure "0".

Palaižu server caur shortcut-u kur ir ierakstīts viss kā worms bija aprakstījis

"C:\server\hlds.exe -game cstrike -console -insecure -nomaster +maxplayers 18 +sv_lan 1 +map de_dust2"

Viss it kā super, bet nepaiet pat 10 sec. kā mani izmet no servera ar reason: cheating-death is required on this server. Please download from www.unitedadmins.com

Tas, ka man ir īstā versija tas ir 100%, jo novilk uzreiz gan Cheating-Death 4.31.0, gan arī failus priekš windows servera.

Čakarējos ilgi, un nekādu rezultātu. Izlasīju visus topic www.gign.lv izmatoju meklētāju. Bet vienīgais ko es lietderīgu atradu bija. Tas, kas vajag ielikt ķesīti pie "Use high priority level for monitor thread" Nelīdzēja sad.gif Idzēsu Counter-Strike 1.6. Parinstaleju to, un Cheating-Death Client arī, bet nekas no tā nemainījās. Mēģināju sāvā serverī ieiet no kluba. Tas pats izmeta ārā ar tādu pašu reason.

Es vairs tiešām nezinu ko, lai iesāk. Kapēc tā? Vai es tiešam esmu tik beep un akls, ka kaut ko tomēr palaidu garām. Varbūt kāds var kaut ko teik šai sakarā?

Pateicos par to, ka izlasījāt vismaz šo tev visu, un uzklausījāt mani.

Link to comment
Share on other sites

swds.dll fails man ir krakotai. Ar to crak ko iedeva worms, un viss strada, bez Cheating-death (visi var tik serveri ne tikai no lan, bet arī no citiem internet provaideriem), bet ar Cheatig-death visus kick!

Ā, un es atradu to postu kur gariks rakstīja to, bet tas gluži nav tas, kas man vajadzīgs, jo ja es pareizi sapratu, ja nomaina tās rindiņas, tad uz servera varēs spelēt tikai ar tiem Counter-Strike 1.6 kuriem būs steam, un tas man nav vajadzīgs. Protams, paldies , par to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Ā, un es atradu to postu kur gariks rakstīja to, bet tas gluži nav tas, kas man vajadzīgs, jo ja es pareizi sapratu, ja nomaina tās rindiņas, tad uz servera varēs spelēt tikai ar tiem Counter-Strike 1.6 kuriem būs steam, un tas man nav vajadzīgs. Protams, paldies , par to pašu.

Mani mazliet netā saprati. To ko worm rakstīja ir jātaisa, lai nosteam klientus nemestu ārā no servera, steam klienti iet ideāli gan vienā, gan otrā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Latiņam & Wormam & Girikam, tas tiešām palīdzēja. Paldies visiem par atsaucību.

Ja nu tomēr kāds nesaprata, tad lūk maz izskaidrojums to soli pa solim, kā tas jādara:

1) Ieejam ciemos pie mīļās tantes Google (www.google.lv ja nu kāds nezin kas tā tāda), un meklēšanas logā ievadam "hex editor +download"

2) Novelkam un ieinstalējam (domāju nav jāstāsta kā instalēt)

3) Atveram mūsu ieinstalēto programu "hex editor", kas parasti pēc instalacijas ir defaulta Start -> Programs -> Hex Editor -> Hex Editor.exe un ar to atveram failu swds.dll, kas atrodas vienā mapē ar hlds.exe failu

4) tad porgamā nospiežam Edit -> Find un ievadam lūk šadu rindu VALVE_ID_LAN, un nospiežam Find pogu, kad programa ir atradusi to rindu, parakstam to lūk šādi STEAM_ID_LAN

5) atkartojam 4 punkta darbību, tikai meklējamais vards šoreiz būs VALVE_ID_PENDING, kas mums jāparsauc par STEAM_ID_PENDING

Lūk, tas arī viss!

Link to comment
Share on other sites

man ir ljoti speeciiga paarlieciiba, ka pat es uz sava kompja paaris stundu laikaa vareetu uzbliezt savu cs 1.6 serveri ar C-D izmantotojot tikai sho foruma sadalju un sērčeri happy.gif

kaa man žēl to nuubu, kuri to neprot... NAV smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...