Jump to content
GIGN Forum

Provaideri


drinkits
 Share

Recommended Posts

tas jau atkariigs no taa, kaadaa rajonaa tu dziivo un kaadi provaideri tev tur ir. Man, piemeeram, pieejami ir kaadi 3-5. Shobriid juuzoju CityNet pakalpojumus. Internets aatrs(~ 80 MB/sek. ienaakoshais traf.) un cena arii laba - 11.50 Ls, bet serviss konkreeti klibo - ja pazuud nets(ne jau manas vainas deelj, bet gan vinju), tad paiet vesela diena, liidz vinji tur kko salabo...bet reti gadaas, ka tas nets pazuudt, taapeec iipashi nesuudzos.

Link to comment
Share on other sites

Internets aatrs(~ 80 MB/sek. ienaakoshais traf.) un cena arii laba - 11.50 Ls, bet serviss konkreeti klibo - ja pazuud nets(ne jau manas vainas deelj, bet gan vinju), tad paiet vesela diena, liidz vinji tur kko salabo...bet reti gadaas, ka tas nets pazuudt, taapeec iipashi nesuudzos.

tu k-ko bishku nejauc ar atrumiem?

es dzivoju Purvciema un mans provaiders ir "Optiline". man ar nets gadas, ka pazud, zato atrums 3.5 MBit/s pa 7.5 Ls/men

Link to comment
Share on other sites

Njaaa atrumins tev labs, varbuut tev vnk ir paveicies ar netu smile.gif

Man te vienam dzekam ir fastnet vai kaut kaa taa... Cik dzirdu daudzi sudzaas par netu, bet vinjam ir vnk uber nets.... no latvija visu kachaa pa 10 mb/sec no arzeeem ap kadiem 3-4mb/sec, lielakajos torentos vins ir viens no labakajiem uploderiem. Vienkarshi paveicaas, kad trapijaas taads nets, lai gan tas fastnet, nav nekas kruts smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ir dzirdeets, ka fastnets konkreeti iesuukaa, bet, redz, tam dzekam ir paveicies. Varbuut chalis vnk dziivo netaalu no taa provaidera un taapeec signaals ir labs, bez losiem un citiem trauceejumiem. Lielaako ties, tavs neta aatrums ir atkariigs no tavas attieksmes pret provaideru - man kaadreiz nets konkreeti gljuchiij, zuda un bija ljoooooti nestabils. Tad nu naacaas iet pie vinjiem uz ofisu un konkreeti chakareet vinjiem smadzenes! Par telefona sarunaam, nemaz nerunaajot...Vienu briidi, pat liidz konkreetiem asumiem, nonaacaam, jo es uzskatu, ka, ja reiz es maksaaju naudu par netu, tad vinjam ir jaabuut kvalitatiivam un nevis kkaadai letai butaforijai...Spilgts piemeers, kaa jaarunaa ar cilveekiem, kuri jums sniedz jebkura veida pakalpojumus, par kuriem juus maksaajat naudu... XD.gif

Fuji - es tachu teicu, ka tas ir ienaakoshais aatrums!!! Protams, ka lejuplaadejot var ar 8-10 mb/s, kas arii ir redzams manis ievietotaa atteelaa, bet ne jau ar 80 smiliez.de_2551.gif vnk ir cilveeki, kas uzskata, ja reiz vinjiem ir 4 Mbps neta piesleegums, tad vinji ar taadu pashu aatrumu dawnloados, lai gan patiesiibaa down aatrums nepaarsniedz 500 Kbps wink.gif

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

tas jau atkariigs no taa, kaadaa rajonaa tu dziivo un kaadi provaideri tev tur ir. Man, piemeeram, pieejami ir kaadi 3-5. Shobriid juuzoju CityNet pakalpojumus. Internets aatrs(~ 80 MB/sek. ienaakoshais traf.) un cena arii laba - 11.50 Ls, bet serviss konkreeti klibo - ja pazuud nets(ne jau manas vainas deelj, bet gan vinju), tad paiet vesela diena, liidz vinji tur kko salabo...bet reti gadaas, ka tas nets pazuudt, taapeec iipashi nesuudzos.

Interesanti ko tu pateici?? "Internets aatrs(~ 80 MB/sek. ienaakoshais traf.)"

Mybe jaucu bet cik zinu tad mb ir megabiti sekundee...

Link to comment
Share on other sites

MB ir megaBAITI, Mb, parasti Mbps ir megaBITI.

man liekas šo vienkāršo lietu cilvēki nekad neiemācīsies. Max, kaut kā grūti noticēt ka tev nāk ar 10.22MB/sec, bet nu moš nāk arī. Fastnetam visdārgākajā paketē varēja izspiest ~8MB/sec, bet nets pazuda tik nenormāli bieži, ka jēga nekāda.

Link to comment
Share on other sites

tu k-ko bishku nejauc ar atrumiem?

es dzivoju Purvciema un mans provaiders ir "Optiline". man ar nets gadas, ka pazud, zato atrums 3.5 MBit/s pa 7.5 Ls/men

10cms.gifsmiliez.de_265.gif me 2 smile.gif !!!

No Interneta

512 Kbit/s

Internetā

512 Kbit/s

Cena

6.98 Ls

Vo tas ir man smile.gif . Bet atrumi ir x3 labāki īstenībā !! Bieži vien kačāju ar 1 Mb/s ātrumu ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

MB ir megaBAITI, Mb, parasti Mbps ir megaBITI.

man liekas šo vienkāršo lietu cilvēki nekad neiemācīsies. Max, kaut kā grūti noticēt ka tev nāk ar 10.22MB/sec, bet nu moš nāk arī. Fastnetam visdārgākajā paketē varēja izspiest ~8MB/sec, bet nets pazuda tik nenormāli bieži, ka jēga nekāda.

Nu 10.22 MB/sek man nav pastaaviigs. Saakumaa naak ar kaadiem 10, bet peec tam nokriitas uz 5-8 MB/sek. Bet ar tikai taapeec, ka tai firmelei nokuuraas ruuteris ar visiem swichiem, kas atrodas manas maajas beeninjos. Tagad esot uzstaadiijushi kkaadu aizvieotaaju, tjipa pagaidu variantu. Veel kas - taa firma atrodas viena krustojuma attaalumaa no manas maajas, taapeec arii loss nekaads nav un ar kaajaam var aiziet izlamaat vinju, ja nets pazuud ilgaak kaa dienu! smile.gif

shadyzz - es dc++ nelietoju, bet gan torrentus. Teiksim taa - es aizeju uzlikt tejai uudeni vaariities un kad atnaaku atpakalj, tad DVDrip filma (~1.36 GB) ir jau klaat wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...