Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Man ir D-Link 604 ruters un neviens nevara uspelet mana serveri bet caur LAN var uspelet un tads pac prikols ir ar WEB neviens nevar ielist ieksa tikaj caur manu PC un PC2 var ielist

Ludzu palidziet man

Papromesu

Edited by Drumais
Link to comment
Share on other sites

ieej http://192.168.0.1/ ievadi user un pw

Advanced, tur ieraksti servera portu (27015 defultais) tad iekekse lai shedulo allways un spied ok, ja tomer nav mekle gudraku par mani, ar blizz torent downloaderi man ta sanaca pec blizz manuales..

ps man ir tiesi tads pats ruteris

edit: tikai neinu kas janorada TCP vai UDP nezinu to atskribas noradiju bouth..

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

tavam serverim jasledzas klaaat caur areejo IP, nevis caur lokālo IP ..... tas tavs 192.168.0.172 ir ieksheeja, jeb lokaala IP ....... nosak isavu areejo IP ..... un taa jaievada lai ieietu tava serveri, savukaart ruuteris, konektejoties klaaat taj areejai ruutera adresei uztasisi forwardu uz tevim ....... taa ari ir taa vaina ...... ar ruutera settingiem esi idarijis pareizi ........ vnk lokala IP strada tikai pa lokalo tiklu .....

Link to comment
Share on other sites

tavam serverim jasledzas klaaat caur areejo IP, nevis caur lokālo IP ..... tas tavs 192.168.0.172 ir ieksheeja, jeb lokaala IP ....... nosak isavu areejo IP ..... un taa jaievada lai ieietu tava serveri, savukaart ruuteris, konektejoties klaaat taj areejai ruutera adresei uztasisi forwardu uz tevim ....... taa ari ir taa vaina ...... ar ruutera settingiem esi idarijis pareizi ........ vnk lokala IP strada tikai pa lokalo tiklu .....

tur jau ta lieta ka caur ritigo IP nevar tikt un Rutera settings nevar uzlikt citu IP

bet es nez man tas ruters tikaj kadas 3nedelas ir ganjau kadreiz uzinasu kas tur irti ir jadara

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...