Jump to content
GIGN Forum

Uzskaraas Kompis :(((


Recommended Posts

man ir tāda problēma, ka es ieslēdzu serveri, pēc tam apmēram 3 minūšu laikā man uzskarās dators! sad.gif kad uzspiežu [Ctrl+Alt+Delete] -> pie sadaļas [Processes] -> hlds.exe pie [Mem Usage] rāda visu laiku vairāk par 62 000 K, taču agrāk man lab ja 20 000 K rādīja!

kāds nezin, kas tur par problēmu ir????

pilnīgi tāda pati problēma ir arī vienam citam serverim! kāds man plss pasakt ko lai daru, lai labotu šo nelabo lietu! rolleyes.gif

P.S. mēģināju arī pārlikt addonus! varbūt man addons ir jāpārliek uz jaunāku versiju? vai varbūt kāds hakerītis ir ticis klāt manam kompim (serverim) un kaut ko sačakarējis??? sad.gifblink.gif

Link to comment
Share on other sites

man ir tāda problēma, ka es ieslēdzu serveri, pēc tam apmēram 3 minūšu laikā man uzskarās dators! sad.gif kad uzspiežu [Ctrl+Alt+Delete] -> pie sadaļas [Processes] -> hlds.exe pie [Mem Usage] rāda visu laiku vairāk par 62 000 K, taču agrāk man lab ja 20 000 K rādīja!

kāds nezin, kas tur par problēmu ir????

pilnīgi tāda pati problēma ir arī vienam citam serverim! kāds man plss pasakt ko lai daru, lai labotu šo nelabo lietu! rolleyes.gif

P.S. mēģināju arī pārlikt addonus! varbūt man addons ir jāpārliek uz jaunāku versiju? vai varbūt kāds hakerītis ir ticis klāt manam kompim (serverim) un kaut ko sačakarējis??? sad.gifblink.gif

Hmm, man neuzkaras pilniigi bet nokaras uzkādām 20sec un tad atkal norm un tad atkal peec brriizha nokaras vopshem shodien uzliku HLBooster, pagaidaam PC nau lagojis.. un cerams ka vairs nelagos.. paprovee arii HLBooster uzlikt...

Link to comment
Share on other sites

Labais klikšķis uz procesa -> Set Priority -> Realtime.

Tad resursi tiks tērēti vairāk. Taču ja gribi lai procesoru un ram tērētu mazāk, vari likt realtime vietā low.

Gribu, lai ir visiem serverī ir ļoti mazi pingi

Pie hlds palaišanas norādam parametru -pingboost x, kur x ir no 1 līdz 3 (ieskaitot). Jo lielāks skaitlis, jo vairāk CPU ēdīs hlds, bet būs mazāks pings. Pubam labi ir 1 vai 2. CW serverim teorētiski būtu labi 3. Ak jā un mierīgi aizmirstam par visiem kakainajiem HLBoosteriem, tas nekam nav vajadzīgs...

Edited by shooter
Link to comment
Share on other sites

Labais klikšķis uz procesa -> Set Priority -> Realtime.

Tad resursi tiks tērēti vairāk. Taču ja gribi lai procesoru un ram tērētu mazāk, vari likt realtime vietā low.

Šūter es zinu ka vinjsh nau vajadzīgs bet vismaz man PC nelago.. lidz ar to Serveris arii thumbsup.gif

Ja uzliksi uz Serveri (priority) LOw Serverii bus nezheeligii lagi 4.gif

Edited by TheSnaKy
Link to comment
Share on other sites

hz procis pa mazu

man norm iet

celleron? CPU 2.60 GHz

2.59GHz 1.00 GB of RAM

ka kas tas par +3000 mhz

tas 3000Mhz ir tas pats kas 3Ghz smiliez.de_2469.gif un ja mna ir veel plus 1.6Ghz taatad tas noziimee ka mans procis ir 4,6 Ghz cool2.giflaugh.gif

P.S. itkaa vienu probleemu atradu- uz maajaslapas biju uzlicis servera monitoru un tas laikam bremzeeja baigi ! bet nez man leikas ir veela ri citas probleemas! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...