Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

nu gribu beidzot dabut fps up...

man tjip kompi Inter Duo Core 1.8ghz

1gb ram

256 mb geforce 7600

2mb cache

esmu meginajis daudzus configus likt, visu ko meginjis darit bet nu nekaa netieku valja no 60fps...

resolutio, colors neko nemaina, meginaju aroo reforce... nekaa

vienigi ar to setingu vsync, nevaru atrast kur vinju atrubiit, izmekleju visus graphic card properties, driver properties bet nu nekaa (maybe laptopiem nevar nomainit?)

ir vel kaut kadi padomi kaa dabut fps up? jo domaju ar tadiem pc parametriem jabut 100fps stabiili

maybe var kads savu config iedot???

bet virpirs neaizmirstat savus setinfo izdzest, lai pectam kads nesaka ka es jus piecakareju or smt...

Link to comment
Share on other sites

nu gribu beidzot dabut fps up...

man tjip kompi Inter Duo Core 1.8ghz

1gb ram

256 mb geforce 7600

2mb cache

esmu meginajis daudzus configus likt, visu ko meginjis darit bet nu nekaa netieku valja no 60fps...

resolutio, colors neko nemaina, meginaju aroo reforce... nekaa

vienigi ar to setingu vsync, nevaru atrast kur vinju atrubiit, izmekleju visus graphic card properties, driver properties bet nu nekaa (maybe laptopiem nevar nomainit?)

ir vel kaut kadi padomi kaa dabut fps up? jo domaju ar tadiem pc parametriem jabut 100fps stabiili

maybe var kads savu config iedot???

bet virpirs neaizmirstat savus setinfo izdzest, lai pectam kads nesaka ka es jus piecakareju or smt...

biaj bg.lv taa programminja ar kuur var izsleegt vsync, ja jau tev optionos nav, taatad tavam vkartes draiverim nav taada iespeeja

noka4aa citus draiverus vai arii ejm meklee bg.lv to programmu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...