Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

veel viensh jautaajums !par sv_downloadurl !

kaa es varu izdariit lai velkaas no web! itkaa mapes ieliku bet nevilkaas aatraak ! uzrakstiiju arii sv_downloadurl un mana web nosaukumuun tur kur mapes ! kas jaadara??lai vilktos no web?? pameeciibu luudzu!! wink.gifwink.gif

meklet vajag!! http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...ntry113971netii \joti labi izskaidrojis. Un es tev neieteiktu lik uz web labāk liec uz http://www.250free.com/ jo tavs web vnk sux, naturāli lēns...

Link to comment
Share on other sites

Par to partulkoshanu ......... kaa jau visiem CMS, ir language mape, kura vel piemeram mape English .......... panjem nokope vinu ..... paarsauc par Latviešu or latvian - kā vēlies ........ visus .php failus kas iekshaa ver valjaaa vai nu ar notepad vai frontpage ...... or citiem php editoriem ....... paartulko visu anglisko text uz latvisko peec saviem ieskatiem , tad ej uz savu majs lapau, un settingos ( administracijas panelii) noraadi defaultu valodu - Latviešu ......... meedz buut arii ta ka pluginiem pashiem vinju mapee ir language fails vai mape ..... skaties ...... man php-fusion nepatik, lietoju e107 ....... tur es tev varetu kvai aizsutiti 80 % latvian language pack ....

citeiem CMs veel ir jaieliek kjeksiitis or yes japanjem ( jaapstiprina) multi language .... bet tad lietotajs patsvares izveleties valodu, bet var i jau ari to pashu english mapi partulkot latviski ..... un tev vnk nebus vairak angliskas versijas , tikai latviešu .... .droši vien jau ka tev to arī vajag .....

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

a sheit kads nevareetu iedot uzreiz failu??? luudzu?      sad.gif  sad.gif

a sheit kads nevareetu iedot uzreiz meiteni??? luudzu? sad.gifsad.gif

... pasham ar japamekle, ne vis taa ka uz paplaates biggrin.gif ... vnk skaties savam php-fusion pluginus or modus ..... visiem vajadzetu buut description ... vnk atliek tikai palasiit description, ka ari attiecigaja majas lapa lietot search ...... piedo link uz google.lv nenoradishu biggrin.gif

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...