Jump to content
GIGN Forum

Dienas Poll!


bikl
 Share

Vai jūs iespaido pirmsvēlēšanu kampaņas?  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

voyuuber, Tu savas gudrības un provozoriskos valdības modeļus varēsi bārstīt tad, kad pienaks Tev gadi balsot.

Nosauc kaut vienu objektīvu iemeslu, kādēļ lai es to nevarētu darīt tagad ? Es manipulēju ar citu domām par noteiktām partijām, protams, ne jau šajā forumā, šīs ir tikai manas domas un tos pāris pilngadīgos šajā komūnā diez vai tās iespaidos.Tomēr līdz 7.oktobrim man vēlamajām partijām būs vismaz par pārdesmit balsīm vairāk, tā ka,rupji rēķinot, mana darbība ir pārdesmit reižu vērtīgāka par tavu mācīšanu ko darīt un 1 balstiņu sestdienas rītā.

Link to comment
Share on other sites

Nosauc kaut vienu objektīvu iemeslu, kādēļ lai es to nevarētu darīt tagad ? Es manipulēju ar citu domām par noteiktām partijām, protams, ne jau šajā forumā, šīs ir tikai manas domas un tos pāris pilngadīgos šajā komūnā diez vai tās iespaidos.Tomēr līdz 7.oktobrim man vēlamajām partijām būs vismaz par pārdesmit balsīm vairāk, tā ka,rupji rēķinot, mana darbība ir pārdesmit reižu vērtīgāka par tavu mācīšanu ko darīt un 1 balstiņu sestdienas rītā.

vienkaarshi skaidrs! negribi noshaut sevi? mega manipuleetaajs, vienk rofl...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

angelo4ek icon_chick.gif

vjuberi, viss ko tu tur raksti kaķim zem astes, šaubos vai kādu interesē tavas "manipulācijas".

Par to es nešaubos, ka šeit tās gandrīz nevienam neinteresē, vari neuztraukties.Ārpus šī foruma vismaz pusei no cilvēkiem ir tikpat spīdošas zināšanas par politiku kā lēnrocim, daudzi no viņiem nav tik pašpārliecināti un vēl vairāk ir tādi, kas gada garumā man nepišas klāt par netīšām uzmestu granātu counter-strike kartē, tātad arī uzklausa manu viedokli un maina domas par saviem politiskajiem 'favorītiem'.

Link to comment
Share on other sites

jaa, labi, sapratu tavu namjoku - es esmu politiski neizgliitots konterstraik speeleetaajs, kas atljaujaas kko te uzbraukt tev - politiski izgliitotajam manipulatoram, kursh varbuut pashlaik nodarbojas ar balsu verveeshanu kaadaa forumaa, vai es pareizi sapratu?

jaa, atziistu - nesmu es politiski izgliitots, par nozheelo jaatziist, ka neskatos zinjas (peedeejaa laikaa tv vispaar nesmu iesleedzis) un nelasu laikrakstus (cik nu darbaa pastos Latvijas Veestnesi...), tomeer dazhreiz sanaak portaalos palasiit shadus taadus jaunumus par muusu forshajiem politiskajiem speekiem...

zini ko - es uzskatu, ka katrs ir pats savas laimes kaleejs, jaa nakot pie varas pareizajiem politiskajiem speekiem situaaciju var izmainiit uz labo pusi, tapeec katra "pareiza" balss ir no svara!

piedod, nesmu salidzinaajis visu partiju labos darbus ento gadu garumaa, nesmu saliizinaajis visas politiskaas agitaacijas, nesmu sekojis tam visam liidzi, jo vienk zini, es tanii laikaa lai sasprindzinaatu smadzenes un skatiities kaa partijas kasaas savaa starpaa, lai kaadu no viniem peltu vai slaveetu UZSPEELEEJU CS un jaa, cs'aa es tevi izpistu jebkuraa laikaa, jebkuraa vietaa smile.gif

varbuut es esmu viens no tiem, kas uzskata, ka mana balss jau tapat neko iipashi nemainiis, tapeec nemaz nemeeginu iedzilinaaties visaa tajaa shitaa, tjipo esmu vienaldziigs... nja, taadi cilveeki ir daudz, tas ir fakts, bet tu labaak padomaa cik daudz ir taadi cilveeki (penzionaari, visaadi ticiigie utt.), kas tic visam tam partiju shitam un pavedaas uz to - nobalso un peec tam apdirshaas?

es uzskatu, ka kameer nebuus izveidojusies normaala jaunaa politiķu paaudze, tikmeer te nekas nenotiks, visi sola, bet neviens neko taa iisti negrib dariit, kko pa minimumam uzchibina un visi ir laimiigi, skaties minimaalo algu ar par 30Ls palielinaaja, nu vai nav lieliski?

aaa un btw, vbyuer, pie sava 17 collu monitora tu vari manipuleet cik gribi, bet iznaac uz ielas un pameegini pamanipuleet ar mums, vai tev slabo?

Link to comment
Share on other sites

Par to es nešaubos, ka šeit tās gandrīz nevienam neinteresē, vari neuztraukties.Ārpus šī foruma vismaz pusei no cilvēkiem ir tikpat spīdošas zināšanas par politiku kā lēnrocim, daudzi no viņiem nav tik pašpārliecināti un vēl vairāk ir tādi, kas gada garumā man nepišas klāt par netīšām uzmestu granātu counter-strike kartē, tātad arī uzklausa manu viedokli un maina domas par saviem politiskajiem 'favorītiem'.

neskaitot jautājumu kas rodas pats no sevis "nafig tad te kaut ko tādu rakstīt, ja nevienu tas neinteresē" es čota vēl nesapratu...

Ārpus šī foruma? Cilvēkiem ķipa izejot no foruma mainās zināšanas? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Latvijas politika ir paaraak liels sviests, lai es pat saaktu domaat par ko balsot... Nu taakaa es neesmu latvijaa iisti nevaru nobalsot, bet ja butu latvijaa nedomaaju, ka balsotu vispaar, ja nu vieniigi, mani kads choms aizvilktu liidzi sev nobalsot es par kko nahaljavu nobalsot, piemeram par kkadu foshu nosaukumu, uzvaardu etc. vai par tiem kam ir tas Reaalais plaans.

Link to comment
Share on other sites

neskaitot jautājumu kas rodas pats no sevis "nafig tad te kaut ko tādu rakstīt, ja nevienu tas neinteresē" es čota vēl nesapratu...

Ārpus šī foruma? Cilvēkiem ķipa izejot no foruma mainās zināšanas? blink.gif

Macho, "gandrīz visi" nenozīmē visi.Savukārt cilvēki "ārpus šī foruma" ir visi Latvijas balsstiesīgie iedzīvotāji, izņemot GIGN foruma dalībniekus.Jā, iespējams, šie 3 vārdi bija lieki, bet tas pilnīgi neko nemaina.

slowhands, man ir patiess prieks, ka tu spēlē cs labāk par mani.

aaa un btw, vbyuer, pie sava 17 collu monitora tu vari manipuleet cik gribi, bet iznaac uz ielas un pameegini pamanipuleet ar mums, vai tev slabo?

To pašu es daru, satiekot pilngadīgas paziņas vai skolasbiedrus.Atvaino, bet man nav 10 000 liels paziņu loks, internetā ir visplašākās iespējas.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

nemaz iisti nezinu par ko balsot, kautkad pasen atpakalj izpildiiju forsho www.politika.lv testu, bet tagad jau esmu aizmirsis kas tur iisti sanaaca. laikam jau kaarteejo reizi buus jaaiet vieniigais pareizais randoma celjsh.

Link to comment
Share on other sites

Politiskas norises ipashi neintrese.

Bet ka jau katra pilsona pienakums ir iet un nobalsot pa savu "miluli" ,tad es domaju ,ka savu viss notal nenozimigo balsi atdoshu Tautas Partijai . Vienkarshi shie cilveki viss vairak simpatize.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...