Jump to content
GIGN Forum

Dienas Poll!


bikl
 Share

Vai jūs iespaido pirmsvēlēšanu kampaņas?  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pret pirmsvēlēšanu aģitācijām jau ir izveidojusies tāda pati imunitāte kā pret reklāmām kā tādām. kaut ko tur beztēmā sola un dirš, bet saprast jau arī var, jo katrs jau šajā pasaulē pelna naudu, kā māk. citi vienkārši to dara godīgi ar sviedriem un asinīm, bet citi, turpret,ī apkāš un apjāj, lai to piķi izsūktu. agri vai vēlu tos kropļus kāds uzspridzina vai atšauj, bet nekas jau nemainās.

balsot tomēr vajadzētu par tiem, kas sola kādus uzlabojumus izglītībai. protams, ka viņi tak neko tāpat neizdarīs, bet moš tomēr. izglītība mūsu valstī ir tādā dirsā, ka vairs negribās pat runāt.

Link to comment
Share on other sites

pret pirmsvēlēšanu aģitācijām jau ir izveidojusies tāda pati imunitāte kā pret reklāmām kā tādām. kaut ko tur beztēmā sola un dirš, bet saprast jau arī var, jo katrs jau šajā pasaulē pelna naudu, kā māk. citi vienkārši to dara godīgi ar sviedriem un asinīm, bet citi, turpret,ī apkāš un apjāj, lai to piķi izsūktu. agri vai vēlu tos kropļus kāds uzspridzina vai atšauj, bet nekas jau nemainās.

balsot tomēr vajadzētu par tiem, kas sola kādus uzlabojumus izglītībai. protams, ka viņi tak neko tāpat neizdarīs, bet moš tomēr. izglītība mūsu valstī ir tādā dirsā, ka vairs negribās pat runāt.

Šodien vienā reklāmā redzēju kā viens džeks solīja, ka līdz 9. klasei grāmatas būs pa brīvu līdz 4. brīvpuzdienas un dubultos stipendiju skaitu studentiem! Man vnk. sanāca rēka, jo zināju ka visticamāk ka ne pusi no tā viņi solīja pat nesāks darīt zaban.gif !

Link to comment
Share on other sites

Atbildēju "nē", jo man principā pohuj par tām reklāmām, es tāpat zinu, par ko balsot.

Bet tad es iedomājos - īstenībā ietekmē gan, piemēram, Tauku partijas slavināšanas dziesmas mani tā kretinē, ka es Kalvīti un Demakovu sāku ienīst vēl vairāk.

Ir gan arī reklāmas, kuras man patīk, piemēram, "Šlesers - kurš gan cits?", jo tā reklāma ir vienkārši stilīgi uztaisīta, taču mani uz to neparaut, manu balsi tā nenoķert.

Link to comment
Share on other sites

man arī nē, kautgan es šajās vēlēšanās nebalsošu, jo neesmu pilngadīgs, toties nākošajās man sanāks, bet man liekas ka tie visi politiķi ir vienādi, galvenais, kādu appist, kādam nozagt kko.. labi ir tikkai viens politiķis kuram uzticētos, Jurim Lujānam, jo es viņu arī personīgi pazīstu, un es zinu kā viņs domā, un 100 punkti viņš nevienu neappistu... bet diemžēl viņš ir izstājies no politikas..

EDIT oj izskatās pēc slēptās reklāmas. blink.gif

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

man arī nē, kautgan es šajās vēlēšanās nebalsošu, jo neesmu pilngadīgs, toties nākošajās man sanāks, bet man liekas ka tie visi politiķi ir vienādi, galvenais, kādu appist, kādam nozagt kko.. labi ir tikkai viens politiķis kuram uzticētos, Jurim Lujānam, jo es viņu arī personīgi pazīstu, un es zinu kā viņs domā, un 100 punkti viņš nevienu neappistu... bet diemžēl viņš ir izstājies no politikas..

EDIT oj izskatās pēc slēptās reklāmas. blink.gif

Un ja nu vissi tagad tev notic un ieveel Juri Lujānu, un vinsh pilniigi neko no soliitaa nepilda? Tak visi vinji vienaa maisaa baazhami! Lai gan ja LSDSP (laikam taa to partiju raksta) tiks ieveeleeti un vinji kaut ko no sava soliita dariis, tad iespeejam savu balsi naakoshajaas veeleshanaas doshu pa vinjiem! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Atbildēju "nē", jo man principā pohuj par tām reklāmām, es tāpat zinu, par ko balsot.

Bet tad es iedomājos - īstenībā ietekmē gan, piemēram, Tauku partijas slavināšanas dziesmas mani tā kretinē, ka es Kalvīti un Demakovu sāku ienīst vēl vairāk.

Ir gan arī reklāmas, kuras man patīk, piemēram, "Šlesers - kurš gan cits?", jo tā reklāma ir vienkārši stilīgi uztaisīta, taču mani uz to neparaut, manu balsi tā nenoķert.

Man liekas, ka zinu, par ko tu balsosi cool2.gif .

Link to comment
Share on other sites

es vienmeer esmu bijis reklaamas fans, taadeelj reklaama ir arii vieniigais veids, kaa mani ietekmeet. liidz shim nezinaaju, par ko balsot, tachu vakar redzeeju reklaamu, kuraa robchiks ziile saka:

"Latvijai ir vajadziigs reaals plaans naakamajiem 4 gadiem...

...mums taads IR!"

Kaa var nebalsot par TB/LNNK un vinju reaalo plaanu?

Vispaar, naak praataa, ka TB/LNNK laikam vienmeer mani ir panjeemushi ar savaam reklaamaam - pagaajushajaas pashvaldiibas veeleeshanaas vinjiem bija reklaama "sarkanos no Riigas aaraa", un, taa kaa es negribeeju sarkanos Riigaa, tad nobalsoju par vinjiem.

p.s. aizmirsu piebilst: shlesers ir big muljkjis laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

es vienmeer esmu bijis reklaamas fans, taadeelj reklaama ir arii vieniigais veids, kaa mani ietekmeet. liidz shim nezinaaju, par ko balsot, tachu vakar redzeeju reklaamu, kuraa robchiks ziile saka:

"Latvijai ir vajadziigs reaals plaans naakamajiem 4 gadiem...

...mums taads IR!"

Kaa var nebalsot par TB/LNNK un vinju reaalo plaanu?

Vispaar, naak praataa, ka TB/LNNK laikam vienmeer mani ir panjeemushi ar savaam reklaamaam - pagaajushajaas pashvaldiibas veeleeshanaas vinjiem bija reklaama "sarkanos no Riigas aaraa", un, taa kaa es negribeeju sarkanos Riigaa, tad nobalsoju par vinjiem.

p.s. aizmirsu piebilst: shlesers ir big muljkjis laugh.gif

Man kaut kaa arii visvairaak aizrauj TB/LNNK, reklaamas labas, idejas labas un pats galvenais, kad labejie, jo kreisie pie kaajas, centralie arii, jo tur parsvara naudas taisishana, a vot shitie kaut kaa ir piekerushi, un nu jau 3 gadu balsoshu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

man arī nē, kautgan es šajās vēlēšanās nebalsošu, jo neesmu pilngadīgs, toties nākošajās man sanāks, bet man liekas ka tie visi politiķi ir vienādi, galvenais, kādu appist, kādam nozagt kko.. labi ir tikkai viens politiķis kuram uzticētos, Jurim Lujānam, jo es viņu arī personīgi pazīstu, un es zinu kā viņs domā, un 100 punkti viņš nevienu neappistu... bet diemžēl viņš ir izstājies no politikas..

EDIT oj izskatās pēc slēptās reklāmas. blink.gif

Lujāns ir sektas 'prieka vēsts' biedrs.Pirms pusotra gada gan televīzijā, gan internetā klejoja video, kurā varēja redzēt Lujāna kungu un vēl vairākus LPP biedrus esot transa stāvoklī vienā no 'jaunās paaudzes' rituāliem.Kā izrādās, jaunās paaudzes rindās ir 46 LPP biedri, dažus no tiem varēja redzēt video.Nezināmu iemeslu dēļ šie cilvēki aizgāja no partijas.Hmm, jā, izklausās pat ļoti uzticami.

Politiskās reklāmas pilnīgi noteikti ietekmē manu viedokli, tikai negatīvā nozīmē.Tieši reklāmu dēļ jau pirms vēlēšanām viss ir skaidrs.TP un LPP ar saviem dubultajiem standartiem ir savākusi krietnu daudzumu muļķus.Vēl komplektā ar kreisajiem ZZS, kas lepojas ar lielāko idiotismu atjaunotās Latvijas laikā - izjauktu celulozes rūpnīcas projektu, un gūst milzīgu atbalstu koku mīlētaju rindās.TP, LPP/LC un ZZS jau var sākt dalīt ministru krēslus.JL un TB/LNNK nekad kopā nesasniegs 51 vietu skaitu, arī prezidente nekad neatbalstīs mazakuma valdību šādā sastāvā.Ir tikai 5 iespējami varianti:

1) TP, LPP/LC un ZZS vairākuma valdībā

2) TP, LPP/LC un ZZS mazākuma valdībā

3) JL, TB/LNNK (gadījumā ja pārsniedz 5% robežu - VL (šobrīd reitings ir ap 1,5%) un citi, piemēram, JD) vairākuma valdībā

4) JL, TB/LNNK mazākuma valdībā

5) Kreiso valdība, kas arī būtu loģisks TP, LPP darbības rezultāts.Centriskie, labējie spēki ir iztiekti sašķelti divās nomentēs, kā rezultātā kreisajiem(PCTVL, SC, Dzimtene, iespējams LSDSP) rodas iespēja izveidot valdību, gadījumā, ja paveicas un izdodas iegūt noteiktu balsu skaitu, kā arī labējās partijas savā starpā nespēj vienoties.

Vispār man patika Ikstena ideja par vēlēšanu rezultātu apšaubīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kaa arii visvairaak aizrauj TB/LNNK, reklaamas labas, idejas labas un pats galvenais, kad labejie, jo kreisie pie kaajas, centralie arii, jo tur parsvara naudas taisishana, a vot shitie kaut kaa ir piekerushi, un nu jau 3 gadu balsoshu thumbsup.gif

Tev vēlēšanas ir katru gadu? happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Tev vēlēšanas ir katru gadu? happy.gif

Eiroparlaments, Pašvaldības un Saeima.

Link to comment
Share on other sites

OK, pierunāji. Bet par to balsošanu es nevaru īsti saprast, vai neiet balsot vispār, vai aiziet par kaut kādu labējo sūdu nobalsot, jo man tas viss tā riebjas, ka negribās tērēt laiku vispār kaut kur kustēties. Gribētos boikotēt vispār tās vēlēšanas, tikai nez, cik tas ir prātīgi.

Link to comment
Share on other sites

lol, es laikam esmu nereaali atpalicis, jo shogad nesmu redzeejis nevienu veeleeshanu reklaamu, TV dienaa skatos apmeeram 5-10minuutes un pat taniis momentos neskatos latvieshu kanaalus, kuros raida taas priekshveeleeshanu reklaamas (sakainaas)...

veel atceros to reklaamu, kur vienas partijas memberi teica: "Mees buuveesim tiltu zem Daugavas!", lol tas bija pirms kaadiem 5 (mozh mazaak) gadiem un jebal veel shobaltdien tas tilts zem Daugavas nav uzbuuveets un es vairs neticu partijaam...

par ko balsoshu, hz, possible par teevzemieshiem, jo vienreiz kkaada portalaa lasiju, ka zaljie ar Baibu Rivzhi (izgliitiibas un zinaatnes ministre) bija paveestijushi, ka grib ieviest taadu fiichu, ka krievi varees kaartot pilniigi visus eksamenus savaa dzimtajaa valodaa, teevzemieshi par to kategoriski bija pret smile.gif karoche "saveejie" taa teikt! es uzskatu, ka eksaktos priekshmetus lai kaarto savaa dzimtajaa valodaa, bet bljadj latvieshu valodas eksaamenu vinji liks latviski, ja reiz dziivo Latvijaa!

Es labвk skatos ROCKY 4

tas pats pa sevi smile.gif

P.S. shхdien Rokijs 21:50 slaaniis Ivanu Drago, takaa saturaas!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Aizvakar braucot uz Kolu, caur Tukumu, kāds gudrinieks bija nedaudz izmainījis partijas "Jaunais Laiks" reklāmu. smile.gif

p.s: Kā man patīk, kad cilvēki izsakās par draudzēm kā par sektām, lai gan pašiem NAV PAT NE MAZĀKĀS sajēgas no tā visa ! Atkārtošu NEMAZĀKĀS!

Skatīt attačmentā

post-6-1159181706.jpg

Link to comment
Share on other sites

īpaši neietekmē, es pat īsti viņas neesmu redzējis, BET...

N

emaz nezinu par ko balsot. Sļesars atkrīt pirmais. 

Es atkal balsošu par viņu, jo viņš ir pidiņš kurš tiecās pēc varas, un centīsies saglabāt savu vietu, ieskaitot ies pār līķiem + ja būs nepieciešams dos tautai NEDAUDZ to ko viņa grib, lai kaucik saglabātu tās uzticību, katrā ziņā šis nedaudz ir vairāk nekā visa mutesbrūķēšana no citu puses

Viņš tak ir tas kurš noOWNOJA mutantu...oi...Cien. Repšes kungu, un ja vaidzēs Ownos vēl daudzus...

Karč man nepatīk neviens, bet šitas pidiņš ir +/- vienīgais kuru vēlētos redzēt pie grožiem.

Link to comment
Share on other sites

man gan patīk šīs reklāmas, piemēram, redzot Šlesera reklāmu, man vienmēr uznāk smieklu lēkme smile.gif

vēl mani ļoti simpatizē apvienības "Dzimtene" reklāmas, vismaz viņu plakāti ar uzrakstu "PAR DZIMTENE". tas tā, lai krieviem būtu vieglāk saprast, ka šie ir savējie smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lujāns ir sektas 'prieka vēsts' biedrs.Pirms pusotra gada gan televīzijā, gan internetā klejoja video, kurā varēja redzēt Lujāna kungu un vēl vairākus LPP biedrus esot transa stāvoklī vienā no 'jaunās paaudzes' rituāliem.Kā izrādās, jaunās paaudzes rindās ir 46 LPP biedri, dažus no tiem varēja redzēt video.Nezināmu iemeslu dēļ šie cilvēki aizgāja no partijas.Hmm, jā, izklausās pat ļoti uzticami.

Politiskās reklāmas pilnīgi noteikti ietekmē manu viedokli, tikai negatīvā nozīmē.Tieši reklāmu dēļ jau pirms vēlēšanām viss ir skaidrs.TP un LPP ar saviem dubultajiem standartiem ir savākusi krietnu daudzumu muļķus.Vēl komplektā ar kreisajiem ZZS, kas lepojas ar lielāko idiotismu atjaunotās Latvijas laikā - izjauktu celulozes rūpnīcas projektu, un gūst milzīgu atbalstu koku mīlētaju rindās.TP, LPP/LC un ZZS jau var sākt dalīt ministru krēslus.JL un TB/LNNK nekad kopā nesasniegs 51 vietu skaitu, arī prezidente nekad neatbalstīs mazakuma valdību šādā sastāvā.Ir tikai 5 iespējami varianti:

1) TP, LPP/LC un ZZS vairākuma valdībā

2) TP, LPP/LC un ZZS mazākuma valdībā

3) JL, TB/LNNK (gadījumā ja pārsniedz 5% robežu - VL (šobrīd reitings ir ap 1,5%) un citi, piemēram, JD) vairākuma valdībā

4) JL, TB/LNNK mazākuma valdībā

5) Kreiso valdība, kas arī būtu loģisks TP, LPP darbības rezultāts.Centriskie, labējie spēki ir iztiekti sašķelti divās nomentēs, kā rezultātā kreisajiem(PCTVL, SC, Dzimtene, iespējams LSDSP) rodas iespēja izveidot valdību, gadījumā, ja paveicas un izdodas iegūt noteiktu balsu skaitu, kā arī labējās partijas savā starpā nespēj vienoties.

Vispār man patika Ikstena ideja par vēlēšanu rezultātu apšaubīšanu.

tā diemžēl nau sekta, bet draudzes nams... ( ķipa baznīca) bet viņš vairāk kā gadu tur neiet, un tagad iet lutera draudzes baznīca. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tā diemžēl nau sekta, bet draudzes nams... ( ķipa baznīca) bet viņš vairāk kā gadu tur neiet, un tagad iet lutera draudzes baznīca. wink.gif

Kā tu domā, cik no sektām sevi dēvē par sektām un cik no sektantiem sevi dēvē par sektantiem ? smile.gif Prieka vēsts nav daļa no oficiālās baznīcas.Iemesls viņa aiziešanai no sektām ir acīmredzams, kurš gan vēlas balsot par sektantu ? Gan jau pēc pāris gadiem būs atpakaļ politikā, viss jau būs aizmirsts.

Link to comment
Share on other sites

es vienmeer esmu bijis reklaamas fans, taadeelj reklaama ir arii vieniigais veids, kaa mani ietekmeet. liidz shim nezinaaju, par ko balsot, tachu vakar redzeeju reklaamu, kuraa robchiks ziile saka:

"Latvijai ir vajadziigs reaals plaans naakamajiem 4 gadiem...

...mums taads IR!"

Kaa var nebalsot par TB/LNNK un vinju reaalo plaanu?

Vispaar, naak praataa, ka TB/LNNK laikam vienmeer mani ir panjeemushi ar savaam reklaamaam - pagaajushajaas pashvaldiibas veeleeshanaas vinjiem bija reklaama "sarkanos no Riigas aaraa", un, taa kaa es negribeeju sarkanos Riigaa, tad nobalsoju par vinjiem.

p.s. aizmirsu piebilst: shlesers ir big muljkjis laugh.gif

aaaa. smile.gif es arī gribēju balsot par TB/LNNK un uzzinot, ka viņiem ir reāls plāns man viss kļūst maksimāli skaidrs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

voyuuber, Tu savas gudrības un provozoriskos valdības modeļus varēsi bārstīt tad, kad pienaks Tev gadi balsot.

em 4.gif

LOL es dzīvoju tagad Tukumā, bet neievēroju, ka tie burti ir samainīti vietām! thumbsup.gif

Vienīgais ko es cerēju ka LPP netiks iekšā, bet nu re, jaunākie rezultāti rāda, ka būs duraki, kas tomēr par viņiem balsos (vai nu par LC). Bet nu nekas, cerība jau mirst pēdējā... varbūt Šļesars tiks svītrots ārā un tur vairs nesēdēs. (naivi, jo viņa darbus jau nevar nepamanīt. nabags tomēr ir pelnījis, jo guļ tikai 5h dienā).

HOW RUPJI! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...