Jump to content
GIGN Forum

Wow


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol kur tur kruts, vienkaarshi ja kex pasaka ka 1ns uz ljevaa serv izsitis bwl tad man nav ko pateikt. un nee, kruts buutu tad ja naxx iztiiriitu. taa ka uzmet kuuleni.

p.s. nez cik ilgi man jaaspeelee lai saprastu ?

Edited by Barclay
Link to comment
Share on other sites

Man jau nenācās nevienu galināt tur, vajag ar gudrību ! Es savedu divus bosus kopā, sanaidoju viņus un viņi paši savā starpā sāk cīnīties, un tad kurš nomirst, es savācu tā dropu, tā es tiku pie vislabākajām mantām. happy.gif
Link to comment
Share on other sites

lol labs em biggrin.gif

speelee kameer sapratiisi.

anyway - pie katra bosa nevienmeer vajag tieshi paladina vai shamanja skillu ^^ citreiz vairaak paliidz viens citreiz otrs. bet nu shamanju skilli paliidz vairaak.

Link to comment
Share on other sites

lol, pvp ir peedeejaa lieta, kas vareetu buut svariiga. wow forshu dara instances un kvesti, un itemi, nevis pvp.  pvp ir prieksh kraaninju pagrinaataajiem.  smiliez.de_2125.gif

smiliez.de_2125.gif Diez kāpēc ir horde un aliance... Laikam jau lai nodibinātu draudzīgus transporta ceļus un tirgotos ar precēm, right?

Btw neizprotu jēgu spēlēt PvE serveros. Nu tu kačā savu čaru, savāc kruto setu un ko tu no tā iegūsti? Tu tagad vari ar bariņu citiem tādiem pašiem izsist Naxxramas vai Onyxia, w0000000t ne? A PvP tu ar savu kruto setu vari vnk pwnot visus un būt dievs. Tur jau slēpjas tā spēles jēga - iznīcināt pretiniekus.

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif Diez kāpēc ir horde un aliance... Laikam jau lai nodibinātu draudzīgus transporta ceļus un tirgotos ar precēm, right?

Btw neizprotu jēgu spēlēt PvE serveros. Nu tu kačā savu čaru, savāc kruto setu un ko tu no tā iegūsti? Tu tagad vari ar bariņu citiem tādiem pašiem izsist Naxxramas vai Onyxia, w0000000t ne? A PvP tu ar savu kruto setu vari vnk pwnot visus un būt dievs. Tur jau slēpjas tā spēles jēga - iznīcināt pretiniekus.

taadu PvE serveru nemaz nav. ir tikai serveris kur tevi nesitiis jebkuraa diennakts laikaa kameer tu centies izpildiit kaarteejo nuubisko kvestu. bet tas nenoziimee, ka PvP izpaliek.

Link to comment
Share on other sites

taadu PvE serveru nemaz nav. ir tikai serveris kur tevi nesitiis jebkuraa diennakts laikaa kameer tu centies izpildiit kaarteejo nuubisko kvestu. bet tas nenoziimee, ka PvP izpaliek.

Jā, bet ja tu nevēlies lai tevi sit, tad neviens tevi nesitīs tur un tas sux. A tā, tu paņem un iznes kādu 10 lvl lielāku alianci, kura tikko ar mobu nocīnījusies un galīgi vāja smile.gif

P.S. Battlegroundi vnk OWNO.

Link to comment
Share on other sites

A tā, tu paņem un iznes kādu 10 lvl lielāku alianci, kura tikko ar mobu nocīnījusies un galīgi vāja smile.gif

P.S. Battlegroundi vnk OWNO.

sitaa es divreiz AV iznesu 60lvl^^ (man 51lvl). gaaju viens pildiit kvestu vienaa no taam alaam, un redzu warrioru kas cinas ar barinju to lidojosho mobu:) A otrs bija mags kas uzbruka man kamer cinos ar mobiem. Bet sanaaca taa, ka vinsh neko daudz man neizdariija un tie mobi uzbruka vinjam, kas laava man vinju viegli izpownot.

un Normal serveros biezi ir reidi uz galvenajam pilsetam kur ari ir iespejas izpownot lielakus lvlus. taakaa nesudzos par pvp truukumu.

Link to comment
Share on other sites

jaa, pve < pvp smile.gif katraa gan pvp gan pve ir perfekti jaapaarzin sava klase. pve paarsvaraa balstaas uz teamworku n sh1t, bet pvp ieksh battlegroundiem ir prosta izdziivoshana. nu ok tur arii var taisiit tiimpleju un tadu pamatiigu, bet world pvp ir vienkaarshi dieviigs smile.gif tu vari ciniities jebkuraa vieta ^^ nevis tikai 3 debiilos meeslos. speelei ir tak tik daudzi varianti ka pavadiit laiku biggrin.gif

endzhoi ^^

Link to comment
Share on other sites

mm, pateikshu godiigi - briizhiem nozheeloju, ka transferoju savu rogue no pvp uz pve serveri, bet tas ir tikai momentos, kad nav vispaar ko dariit. AV tagad vienkaarshi smird - speeleetaaji vieniigais ko dara ir iid ka tas to dara ne taa, tas to utt. AB un WSG taadaa zinjaa ir daudz interesantaaks, tur viss ir aatraak un nav laika iideet. pvp<pve elementaara iemesla deelj - tier2.5 sets + 3 mantas no t2 jebkuraa gadiijumaa ir labaakas nekaa 14 ranka. un ierochi un ringi/trinketi vienkaarshi iekabina. shodien biju uz 30 min av un atraavos nullees no t2.5 roga taa, ka pat nopirsties nepaspeeju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...