Jump to content
GIGN Forum

Quotes


macho
 Share

Recommended Posts

slow cool2.gif

Tagad atceros vienu cilveeka taktisko gājienu! Cilveeks bļauj mums @ inferno jūs visi rush a es piesegšu muguru (ko viņš pārsvarā dara vienmēr) un tad mums brēc, ka mēs esam auni, ka nevienu nošaut nevaram! sad.gif

Bet tādu īsti smieklīgu frāzi nevaru atcerēties.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ble ka man besi tie rozamaikas terptie klubniki kas sarijas ripas, satiekas un stasta ka viens otru njem dupsiti YO!

cilvek tu tak neesi normals smile.gif

ps - mammu bet tu soliji ka es vareshu izspelet savu cw pirms elektribu slegs lauka <C> Cilveks

Link to comment
Share on other sites

klubniki viens otru ? :DDDD omfg. kuram metalistam ir meiteene? nu labi tas urodilas nevar nosaukt par meitenem ar melniem nagiem un sataisijushas taka nezin kas . bljaa rawen tas ir debilakais ko esmu dzirdejis ko tu saki tas ir vnk AAA. nostadi urlachu metalistu un blakus poh kaut to pashu klubniku un liec seksigai blondinei izveleties.

Link to comment
Share on other sites

ps - mammu bet tu soliji ka es vareshu izspelet savu cw pirms elektribu slegs lauka <C> Cilveks

laugh.gif

nostadi urlachu metalistu un blakus poh kaut to pashu klubniku un liec seksigai blondinei izveleties.

ne jau visiem patiik blondiines. tik pat labi varetu likt "urodilai, kuru nevar nosaukt par meitenei, ar melniem nagiem un sataisijusies taka nezin kas" izveeleties. nez ko tad vina izveletos??

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

Bet nu par mūziku īsti negribas arī saukt uz datora veidota, viena cilvēka veidotus gabalus.

Kā īsti skaitās - Metallica arī ir metāls? Ja jā, tad nu nevar teikt, ka vārdus nevar saprast un ir haoss, droši vien, ka esi dzirdējis "Nothing Else Matters".

Link to comment
Share on other sites

nostadi urlachu metalistu un blakus poh kaut to pashu klubniku un liec seksigai blondinei izveleties.

Loģiski, ka stulbās blondīnes izvēlēsies seXXXXXXXīgos saldos sārtvaidzīšus, kuriem smadzenes ir tik pat maz cik viņām pašām. Stulbas blondīnes un saldi klubniki ar zīlām saplēstām biksēm manā skatījumā ir vienādi.

A vo par gudru blondīni labāk nerunāsim. Tādu šaubos vai Tu dabūtu cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

  Bet ja godiigi vismaz interesantaak kopaa ar vinju speleet, kad nomirst ir vismaz kaads action.

the same biggrin.gif

Nu cilveeks regulāri pubā izceļās ar savu "milzīgo" IQ .

kaads te sakars ar IQ? vnk vinjam patiik izcelties wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Paar mani naaca atklaasme- cilveeks ir kapteinja stratēga un sociprāša krustojums http://www.blogs.lv/raksti/13864/Ka-pareizi-jaspele-CS/ 18.gif)

Kapteinis stratēģija: pēc 20 vai 30 reižu Full Metal Jacket noskatīšanās, šis jauneklis ir iemācijies visu, kas saistīts ar karu. Viņš ne tikvien ir militārais ģēnijs, kurš gaida, kad viņu atradīs un iesauks Federal Bureau of Discovering and Recruiting Military Geniuses, bet arī tik augstsirdīgs, ka dala savus muļķudrošos kaujas plānus ar pārējo komandu, pat informē citus spēlētājus jelkad viņu stratēģija nesakrīt ar viņa apstiprinājumu. Laimīgie!

Tipiskais gājiens: Sakot "rushojam pa labi", metoties pretinieka apshaudes lozhu birumaa, vēlāk atkārtodams "juus stulbenji nerushojaat ar mani! savadaak es buutu dziivs.. dirsas"

Stratēģija: šauj uz viņu ar šotgunu pāri visai kartei, tu varēsi viņu vēlāk novākt, kad viņš apstāsies, lai uzrakstītu 500 vārdu garu eseju, par to kapēc šotgunus nevaidzētu lietot lielos attālumiem.

Sociopāts: tieši tāpat kā idioti, ko parasti satiec čatos, sociopāts ir nikns un skābs bērns, kurš maskējas par sīkstu veci, kas nevilcināsies spert tev pa pakaļu, gadījumā ja tu uz viņu nepareizi paskatīsies vai izmantosi nepareizu smaidiņu. Šis var izlikties par relatīvi nekaitīgas Counterstrike spēlētāju sugas pārstāvi, taču grupās viņi spēj radīt letālu apgrūtinājumu. Sociopāts ienīst Counterstrike kā arī visus, kas to spēle (un arī visus, kas nespēlē), bet spēlē spēlē šo spēli, jo tas ir vienīgais veids kā viņš var tikt vaļā no savas agresijas pret citiem cilvēkiem nesaplēšot savas brilles.

Tipiskais gājiens: apmētāt citus spēlētājus ar neiedomājami skanīgiem un asprātīgiem apvainojumiem kā "pimpis", "pImPiS" un "PIMPIS".

Stratēģija: sāc apvainot grupu Slipknot. Ar nelielu veiksmi Sociopāta naida brēcieni uzmodinās otrā istabā gulošos vecākus un viņam būs jāizslēdz dators un jādodas gulēt. smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

hyperboy ko tur var nosaukt ka dziesma saproti 3 vaardus kur viss kautkada haosaa un bljaushanaa un krata galvas? wtf/

tu ne es atljaushos iebilst! klausoties kaadu klubnjiku, vai poxuj kaadu kalbasu es nedzirdu nevienu vaardu vai arii dzirdu tikai "drop the base" un no taa sastaav tavs klubniks! paraadi man kaadas kalbasas liricus, kur var dziedaat liidzi! TAADU NAV, jo dziesma sastaav no 3 vaardiem! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

tu ne es atljaushos iebilst! klausoties kaadu klubnjiku, vai poxuj kaadu kalbasu es nedzirdu nevienu vaardu vai arii dzirdu tikai "drop the base" un no taa sastaav tavs klubniks! paraadi man kaadas kalbasas liricus, kur var dziedaat liidzi! TAADU NAV, jo dziesma sastaav no 3 vaardiem!? zaban.gif

Ir - Filterfunk - sos cool2.gifsmile.gif

samuray paklusee vienreiz

Vai arī? shock1.gif

Edited by niger
Link to comment
Share on other sites

bet par visadam sitadam grupam kuras tajaa brutaalajaa asfalta bija nu omg.

Pats arī neesmu smagā metāla piekritējs, labāk klausos, ko melodiskāku. Bet tas nenozīmē, ka noniecinu mūziku, ko neklausos.

paraadi man kaadas kalbasas liricus

Armin Van Buuren - Burned With Desire lūdzu. Arī ne visi klubņiki ir vienādi.

Nu nevajag kļūt par stereotipu pārņemtiem cilvēkiem. Vienmēr ir izņemumi.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Pats arī neesmu smagā metāla piekritējs, labāk klausos, ko melodiskāku. Bet tas nenozīmē, ka noniecinu mūziku, ko neklausos.

paraadi man kaadas kalbasas liricus

Armin Van Buuren - Burned With Desire lūdzu. Arī ne visi klubņiki ir vienādi.

Tagad jau ne tikai Cilveeks vispārina.

ok, bet tadas dziesmas ir 10 no 1000000000! 95 % no kalbasiem nav normaali dziesmu vaardi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...