Jump to content
GIGN Forum

Naano4


jerrico
 Share

Recommended Posts

Atceraties vienu ,ka admins ari ir tikai cilveks .

Cik ir nacies uzspelet pa naktim ,tad parsvara ir kads sarkanais admins.

Vienigais kad serveris ir viss neaizsargatais ir ap kadiem 5-6 rita. Bet tas ir saprotami un izkaidrojami. Piemeram man ir jaiet uz shuci ,es tak lidz 6 ar aizmiegtam acim nebombishu cs . Protams var but iznemumu reizes .

Tatad respektesim jau tos adminus ,kuri censhas ieiet kaut nedaudz serveri ,tajas neaizsargatajas stundas .

Ps ... Ja reiz esi uzrakstijis sudzibu ,tad izsaki risinajumu ,ka sho problemu varetu noverst . Savadak topick ir nulles verts .

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā pārējie un kur vispār ir pazuduši!

1) nomainiju darbu un pa naktīm vairs pie PC nesēžu iz darba

2) kad sēžu mājās pie PC labāk uzspēlēju vienu mmorpg nevis cs'u vai noskatos kādu filmu

3) c.rush, ja tu spēlē pa naktīm vai tajos brīžos kad nav adminu viņi nav pie tā vainīgi. Pamēģini pats dabūt tiesības... Katrs admins ir ar kko izpelnijies to ka viņš ir admins( protams ir daži izņemumi )

4) spēlējot pa no rītiem manprāt ir samērā tupas dabas spēlētāji... tā saucamie sīkie utt, kas ja spēlē ar čītiem vienalga spēlē ar K<D!

Link to comment
Share on other sites

3) c.rush, ja tu spēlē pa naktīm vai tajos brīžos kad nav adminu viņi nav pie tā vainīgi. Pamēģini pats dabūt tiesības... Katrs admins ir ar kko izpelnijies to ka viņš ir admins( protams ir daži izņemumi )

Ko tur meginat nospele 50-100 h netelo dauni jee man ir ADMINA TIES "ESMU KRUTS" ! Es taks redzu kadiem te dod admina ties, protams gandriz visi ir normali cilveki, puse te solas pa naktim spelet a nefiga to nedara !

Edited by C-RusH
Link to comment
Share on other sites

Jaaa...domaju ir pacelts loti sapigs temats. Patiesham kur tad ir tie nakts admini !? Nu, tad atteicigi pirms prasi admina tiesibas ar pamatojumu, ka rambaa nelabaa skataa pa naktim, vispirms padomaa, ka Tev ir arii darbs vai macibas. Un beigu beigas sanak , ka nakts admins paradas tikai 5 vai 6 dienas naktii, kad ir arii parejie nakts admini. Tad kads ir ponts no taa kaa visi nakts admini tikai sarodas uz weekendu.

Link to comment
Share on other sites

Man jau ar vairs nav tas vecums lai visu laiku pa naktīm spēlētu...neturu vairs to bezmiegu. Darbā naktsaiņas, tusiņu naktis un nav spēka vairs pie PC pa nakti nosēdēt

Link to comment
Share on other sites

kaut ko vajag izdomaat, vakar tobish shodien speelejot sapratu ka gign pa nakti ir galiigaa paka*aa,es jau protams varu kaa agraak speeleet cauru nakti, bet mani vienkaarshi principa peec ved aara no pacietiibas, ka visi shitie entie tiesiibu prasiitaaji (es speleeju pa naktiim bla bla bla) nespeelee naktiis vismaz darbdienaas, tad vajag njemt nost tiesiibas un dot patiesham taadiem kuri reaali arii spelee pa naktiim nevis muti kulsta

Link to comment
Share on other sites

kaut ko vajag izdomaat, vakar tobish shodien speelejot sapratu ka gign pa nakti ir galiigaa paka*aa,es jau protams varu kaa agraak speeleet cauru nakti, bet mani vienkaarshi principa peec ved aara no pacietiibas, ka visi shitie entie tiesiibu prasiitaaji (es speleeju pa naktiim bla bla bla) nespeelee naktiis vismaz darbdienaas, tad vajag njemt nost tiesiibas un dot patiesham taadiem kuri reaali arii spelee pa naktiim nevis muti kulsta

labaak wormam vaig uzchiniit kaadu antičiitu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

hehz, te visi peedeejie kas prasiijaa (es domaaju vasaras periodu) tie arii teica ka spelees pa naktiim, laikam vinji domaaja, ka vasaraa speelees pa naktiim.. nu te nesen tas em& prasiija ban tiesiibas, vinjam atteica, jo redz esot jau daudz admini, bet reali izraadaas, ka pa naktiim nav praktiski neviena un cik sapratu, tad vinsh bija gatavs buut nakts admins, bet nu skataas pashi..

kas attiecas uz naktiim - normaali cilveeki pa naktiim gulj un no riita celjaas un iet uz maaciibu iestaadi vai darbu, es vienk nerubiiju kaa var atrasties laiks, lai visu nakti speleetu cs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

+ ... es ar kādreiz daudz spēlēju pa naktīm, bet ar laiku vienkārši nevar to vairs darīt regulāri, tieši taspats, ja iedos kādam ban kurš tagad AHOOOONA daudz spēlē pa naktīm, tad pēc mēneša, max 3, atkal vaidzēs jaunu, jo viņš ar nevarēs...tikai tagad es sāku saprast sen senos laikos ko teica macho....

GIGN atbalsta veselīgu dzīvesveidu, ejiet gulēt thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

hehz, te visi peedeejie kas prasiijaa (es domaaju vasaras periodu) tie arii teica ka spelees pa naktiim, laikam vinji domaaja, ka vasaraa speelees pa naktiim.. nu te nesen tas em& prasiija ban tiesiibas, vinjam atteica, jo redz esot jau daudz admini, bet reali izraadaas, ka pa naktiim nav praktiski neviena un cik sapratu, tad vinsh bija gatavs buut nakts admins, bet nu skataas pashi..

kas attiecas uz naktiim - normaali cilveeki pa naktiim gulj un no riita celjaas un iet uz maaciibu iestaadi vai darbu, es vienk nerubiiju kaa var atrasties laiks, lai visu nakti speleetu cs smile.gif

Man pagaidam sanaak paris dienas nedelja pa naktiim uzraut, nu citreiz lidz kadiem 6 ritaa, bet tas tikai tapec, ka man slidoshaa grafika darbs, normaliem cilvekiem kuri macas, vai strada normala mierpilsonja darbu no 9-17, nav reali pa naktiim speleet sad.gif

Piekritu Dj Erix, kad nav reali pa naktiim visu laiku vienam cilvekam speleet, tieshi tapeec, vajadzetu izveidot taadu adminu komandu, kuri speleetu tikai pa naktiim, respektivi kaadi 10 cilveki, kuriem iedot tikai tiesibas kuras strada pa naktiim, tapat kaa ar fun map, kuras var balsot tikai pa naktiim.(nezinu vai tas ir iespejams, bet... )

Shos adminus atdaliit no parejiem, un pavisam vienkarsi, ja tu nedelas laikaa neesi vienu nakti nobliezis, tad tavu vietu ienem nakamais kandidats, kurs forum ir iemetis savu pieteikumu, un guvis atbalstu.

Ideja protams varbuut utopiska, bet ta es redzu kaa vareetu sho probleemu uzlabot.

Lai nebutu taa, kad beigaas nav, kas grib shitaadu lietu uznemties, tad tiem nakts adminiem pa dienu iedot slotu, ka bonusu.

Es domaju, ja 10 cilvekiem iedotu slotu neviens nenomirtu, turklaat, kad uzskata, ka vins nepilda savus pienakumus pavisam vnk to visu hernju var vinjam nonemt...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...