Jump to content
GIGN Forum

PAR Clan pieteikume


McSweeT
 Share

Recommended Posts

NJa es seedeeju un shtukoju kapeec tik daudzi lameri censha iekljuut kaut kaados tur klanos

kaads no taa ir ponts un kaads vispar ir pons no CS?

CS ir sen jau izgaajusi no modes!

4ekojot pasaules tiimeklja lapas CS koteejas peedeejas vietaas no visvairaak speeleetaakajam speeleem ( ap kaadu 100 )

Nju labi lai jau plaik tas CS!

UN tagad ...

KAAAPEEC JUUS GIGN UZSkatat ka esat labaakais klans?

(vismaz taa spriedu peec juusu lapas no4ekoshanas)

TAADS PATS LAMERU CLANS VIEN IR KAA VISI PAAREEJIE

Takshto neceliet sevi par augstu!

P.S.

MAnu accout in forum varat izdzeest

tas tika registreets tikai lai ieliktu shito postu

AAA

un vari neatbildeet!

taapat jautafu atbildi zinu :P

ADIOS BEERNUDAARZS

Link to comment
Share on other sites

hmm nu ok vienmeer jau ir patiikami ka kaads "gudraakais" pamaaca "netik gudros"

bet pasaki luudzu kuraa vietaa tu redzeeji ka gign apgalvo ka ir labaakais klans? hmm... vairaakkaart jau ir teikts ka GIGN eksistee tikai funa peec ka nav nekad bijis ieplaanots braukt uz wcg ( taa taksh to raksta? ) vai tamliidziigi.Laikam jau ka tu esi ljoti forsh cs speeleetaajs ka vari gign klanu nosaukt par lameriem? vismaz es tevi nezinu un taapeec tu manaas aciis izklausies smiekliigs un taads pats siikpirdis kaa visi paareejie kas ir centushies izcelties taadaa pashaa veidaa kaa tu sad.gif beediigi, skumji.

nekur ( vai arii es netiishaam to nebuushu pamaniijis ) nav rakstiits ka gign domaa ka vinji ir labaakie speeleetaaji un arii viss forshaakais klans. bet tomeer gign klans ir stiliigs un katrs gign members izceljaas savaa veidaa...

Un tomeer GIGN man liekas ir viens no klaniem kas tomer ir veltiijis vissvairaak uzmaniibas arii speeleetaajiem savaa serverii un visaadi savaadaak blablabla. GIGN lapa taksh ir viena no viss interesantaakajaam lapaam ne tikai cs speeletaajiem smile.gif

pieraadi preteejo

un vispaar labi vien ir ka tu ej prom.

par vienu lohu mazaak

Link to comment
Share on other sites

LOL paradi vienu teikumu visa majas lapa kur ir rakstits ka gign klans ir vislabakais tad buchu no manis dabuusi.

btw ja CS ir tik vecmodiigs etc kapeec tu vispaar tad te kaut ko centies mums iestaastiit? Vai tiesham tev tik ljoti ruup muusu liktenis?

btw2 iedod linku uz speelju supertopsi 2k4 man ar gribetos redzeet blink.gif

Link to comment
Share on other sites

GIGN lapa taksh ir viena no viss interesantaakajaam lapaam ne tikai cs speeletaajiem smile.gif

Vo shitam tekstam smiliez.de_265.gif Lai cik serveru lapaas esmu bijis 100% piekriitu GIGN lapa viss interesantaakaa ir (piemeeram :: Tiinju probleemas :: evil6.gif noteikti izlasiet) ! Pirms saaku speeleet GIGNa, es speeleeju NOXa. Respakt noxam, bet arii tur nebija tik laba lapa.

P.S. Arii piekriitu tam peedejam teikumam laughing7.gif

Link to comment
Share on other sites

4ekojot pasaules tiimeklja lapas CS koteejas peedeejas vietaas no visvairaak speeleetaakajam speeleem ( ap kaadu 100 )

ak tad cs tagad koteejas? blink.gif Klau maakleri, bizo uz savu birzhu apakalj....

Cs turniiros joprojaam vislielaakaas summas apgrozaas tongue.gif

p.s.

thnx radler par labiem vaardiem

Link to comment
Share on other sites

Da Blae , lasiiju sho topicu un akkujel, ko tas eezelis raxta...

1. Dauni ! Lai tavas kaajas te nebuutu...

2. Satikshu kaadreiz , noslaaniishu , ka maate neatpaziis

3. Respect Counter-Strike and GIGN !

Ja tu te atnaaci kaadu nodirst tad es tev saku uzreiz, ka tu, nenodirsi te muus, bet tu nodirsi sevi un izraadiji savu debiilismu, sava texta kljuudaino raxtiishanas stilu, pieraadiiji to, ka tev ir nevairaak par 12 gadiem un tu vobshem esi siiks siikpirdis, kuru moka sirdsapzinja, ka kaada cita speele nav pirmajaa vietaa pasaulee no visaam speeleetaakajaam speeleem... (tad luuk kas tu sanaac finaalaa = smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2477.gif <<-- evil6.gif

Counter-Strike OWNZ

Taas bij manas domas un domaaju , ka paareejie man arii piekriit

Link to comment
Share on other sites

divas lietas

ADIOS BEERNUDAARZS

Pablo si espangol

nekur ( vai arii es netiishaam to nebuushu pamaniijis ) nav rakstiits ka gign domaa ka vinji ir labaakie speeleetaaji un arii viss forshaakais klans

to ka forshaakais klans to gan ir man gadiijies dzirdeet reizi pa reizei

bet vislabaakais sho topiku apraxtoshais teksts naaaca no ownage ....

Link to comment
Share on other sites

CS ir sen jau izgaajusi no modes!

--------------------------------------------

4ekojot pasaules tiimeklja lapas CS koteejas peedeejas vietaas no visvairaak speeleetaakajam speeleem ( ap kaadu 100 )

No modes tu varbut esi izgaajusi ,ta4u cs no modes neizies nekad[fanfaru skanjas]

Tev nav pielipis kaut kas no Loading ?Skaties status otraadaak , ko ?

Link to comment
Share on other sites

Nu max. meenesi atpakalj kaut kur lasiiju, ka CS ir pati populaaraakaa starp shaa veida online

speeleem. Tas par "koteejumu".

Nenjemos apshaubiit, ka GIGN tieshaam savaa zinjaa ir labaakais klans Latvijaa. Jo visi citi ir izmirushi, naakushi pie praata, apreceejushies, apbeernojushies, etc... GIGN`iem pashiem savs serveris, savi draugi, ienaidnieki, fani, sava publika (WEBlapas apmekleejums), un vispaar vinji ir forshi, protams ar iznjeemumiem wink.gif

P.S. CS suukaa, un visi mees to zinam, bet tas netraucee speeleet sho izcili sakaino speeli, tureet aluskausu vienaa rokaa, bet ar otru... kuli pakasiit.

Link to comment
Share on other sites

nja... varu piebilst veel kautko. Esmu redzeejis daudzas Latvijas CS Maajaslapas, nu tad teikshu atklaati, neviena cita GIGN maajaslapai nestaav klaat. ja tas daunis nav to piefikseejis, tad sanaak, ka vinjsh taalaak pa savu degunu neredz u.t.t evil6.gif

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

smiliez.de_29.gifGIGN ROCkS smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...