Jump to content
GIGN Forum

Asaaks Pasaaciens 29.09.2006.


z00m
 Share

Recommended Posts

Street tu ne pa teemu bombij bet nu labi!

Var redzeet ka tev ir shaurs loks ko klausies... iespeejams tu vienkaarshi tikai zini tikai edwordu un mro un gacho! jo paareejie arii bombij labi... bet tas nu taa., 18.gif

vispaar tev suudiiga gaume veciit ja vari pateikt ka edword un mro songi ir ok bet artro sux... nav ar tevi riktiigi puis....

par video batlu varu pateikt to ka jaunos jau pie uzvaras anyway nelaidiis lai kaa tu mochiitu,,,, taa pat kaa visus latvieshus izlidinaaja peec iespeejas aatraak,.... taaa vot,.... un Saints arii kaadaa 3 roundaa bij jau aaraa... ja ne otrajaa...

Link to comment
Share on other sites

Street tu ne pa teemu bombij bet nu labi!

Var redzeet ka tev ir shaurs loks ko klausies... iespeejams tu vienkaarshi tikai zini tikai edwordu un mro un gacho! jo paareejie arii bombij labi... bet tas nu taa., 18.gif

vispaar tev suudiiga gaume veciit ja vari pateikt ka edword un mro songi ir ok bet artro sux... nav ar tevi riktiigi puis....

par video batlu varu pateikt to ka jaunos jau pie uzvaras anyway nelaidiis lai kaa tu mochiitu,,,, taa pat kaa visus latvieshus izlidinaaja peec iespeejas aatraak,.... taaa vot,.... un Saints arii kaadaa 3 roundaa bij jau aaraa... ja ne otrajaa...

mans loks ir tiks shaurs, ka es esmu viens no hhradio.lv streemeriem. dry.gif Zoom lab atziishos man patika dziesma par ziemassvetkiem, bet pārējas dziesmas mani nepiesaista. Un es domaaju, ka tu man vari nestāstīt kāda man gaume. Ja vajag real nick no hhradio suuti PM smile.gif

EDIT: Lab tas par tiem battliem taads mirkļa vājums evil6.gif

Edited by StreeT
Link to comment
Share on other sites

mans loks ir tiks shaurs, ka es esmu viens no hhradio.lv streemeriem. dry.gif Zoom lab atziishos man patika dziesma par ziemassvetkiem, bet pārējas dziesmas mani nepiesaista. Betw parejas tavas dziesmas nu kkaa nepārak sad.gif Un es domaaju, ka tu man vari nestāstīt kāda man gaume. Ja vajag real nick no hhradio suuti PM smile.gif Un vispaar varbuut kaadu dienu gribi battlu? smile.gif

LoL, divi tīņi mākslīgi smacinātās balsīs (jo tā izklausās respektablāk un krutāk) "battlotos". Nofilmējiet un ielieciet filmiņu. Rēkšu līdz nokritīšu bezsamaņā no elpas trūkuma. XD.gif

Link to comment
Share on other sites

LoL, divi tīņi mākslīgi smacinātās balsīs (jo tā izklausās respektablāk un krutāk)

nu beidz happy.gif hhradio.lv Video sadaļa var apskatīties dažus video. Man liekas, ka šeit pat zoom man varētu piekrist, ka galvenais ir ritma izjušana un dikcija <nu protams tam ko tu skaiti navajedzētu būt galīgākajam sviestam> Un vispaar es jau tur neesmu nekaads baigais reperis. Vienk es esmu ļoti liels fanāts smile.gif Tas arī viss

OFFTOPIC OFF

P.S AA kr4 varbūt vēlāk tiks ievietots video ar rītdienas pasākumu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

street es nebatlojos... ja nu vieniigi ieraksti pret mani dissu... ja tas buus sakariigs tad atbildeeshu 18.gif bet labaak nemeegjini... aprakshu....

Allworth kas tev liek domaat ka kaad sno mums ir tiinis ? ja tu smacini maaksliigi balsi taa jau tava probleema... paklausies manus trekus un redzeesi ka nekaa maaksliiga tur nav... hahah... un tev shkjiet ka repaa jaabuut piesmakushai balsij ?

BloodHunter tavs izteiciens jau vien pieraada kaadas tev zinaashnaas par hiphop - parasts mirstiigais kam hh saistaas ar plataam bikseem... a vot zheel...

repot var kovbojzaabakos un ar grebeni...

neskati viiru no cepures nah... he he...

paprasi uz ielas vecriigaa kaadaam pokemonam lai vinsh tev norepo... diez vai vinsh zinaas kas ir flows, ritnms un visas paareejaas huinjas,... bet lab ko te velti runaat..

miers!

un visiem riit jaaierodas pasaakumaa!!!

peace!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...