Jump to content
GIGN Forum

Aizmukushie Chiiteri


EDD
 Share

Recommended Posts

@ main, de_dust2, 3:48

#12 "fffffffffffffffff" 2285 STEAM_ID_LAN 12 04:24 20 ( BANNOTS )

ar spīdiņu skraida.

uzradās jauns talants

# 3 "()xxxx{:: Phoenix ::>" 2329 STEAM_ID_LAN 3 01:04 37

4:04

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

hapE^ @ csdm = wh

Charge@ csdm = pilns komplekts

------------------------------------------------------------------------------------

Abi pashlaik online = mape Train !

------------------------------------------------------------------------------------

Da camon ieiet kads admins patira serveri - pilns ar sudu musham ! Adminu nav , raksti pieteikumu - saka ka admini ir par daudz !

Edited by GB.
Link to comment
Share on other sites

pulktstens 1:16 mape itealy gign demo vel nau jo tikko tikai beidzas un gulet gribu kr4e abi L2 elvis un tas otrs bots abi wh uzreiz 100% redzams buus garanteju ienak epix labos telo un visus pa 0 sauka tikai lol nevienu nevar novakt jo epix sez spekos kr4e pa6i tiekat gala paldies.

labakasi prikols

L2 bronch - kautko vairs neiet kad skanu izledzu

L2 elvis - Mjaa man tiesi tas pats

ROFL.

Edited by GuTTer
Link to comment
Share on other sites

Spottefarik .1 @ csdm = auto aims = norecoi;s = wh [ u.t.t ]

Banned by Darek

Jauns chiterjuga :

--||>>$0k<<||-- @ csdm = norecoils - aims

Edited by GB.
Link to comment
Share on other sites

Ja tu pargudrit nezini - tad shii sadala ir domata sudzibam - ja es ka speletajs saskatu ko nelagu esmu tiesigs reportet to sheit vai kaa citadi un tev ka gign spelu servera padevigajam uzraugam ir japarbauda tas !

Link to comment
Share on other sites

Ch3lzOre @ csdm = Deagle Pro - nezinu kas shim ir , bet neliekas tirs !

Debils.

Ko man japarbauda vinjam , tipa "nezinu kas shim ir" jeb "neliekas tirs". Kas tev neliekas tirs , pirms kaut ko sheit raksti kaut vai padoma ar savu galvu nevis raksti uz sharu lai kads Admins ienak un parbauda vinju "nezinu kas shim ir". Nafig mums Adminiem jatere laiks uz shiem bezsakara postiem.

P.S. bonusa , es pats zinu sho speletaju tapec tur vel +++ nav jegas iet skatities.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...