Jump to content
GIGN Forum

Visas Tieisiibas uz GIGN


Recommended Posts

sakuma tiesiibs tiesham vareja nopirk jo serveris bija neapmekleets un worm gribeeja acimredzami kadus sava darba augljus bet tagad vinja alga ir to see the happy smiles on your faces un ar to vinjam pietiek. Tadejadi tagad tiesibas nav noperkamas jo parak lielu skadi var sastradat kads kuram ir pilnas tiesiibas. So atliek vienigais un pareizais veids ka ieguut tiesiibas- uzvesties normali, spelet gign serveri deizgan biezhi lai varam tevi iepaziit, buut sapraatiigam un kaut cik intelektuaalam. Daudzi shii foruma iemitnieki ar tiesiibaam butu ka merkakjis ar granaatu beernudaarzaa. Tadelj ja buusiet sapraatiigi(augstak rakstitas iipashiibas) tad kaut vai mazakas tiesibas(votes) nebuus gruuti dabuut. Gandriiz katrs cilveks kursh ar gign ir gandriiz no pasha sakuma un ir pieradijis ka ir forshs ar tiesiibaam un pat ar slotu (piem Hainy, Radler, es(pirms iestajos gign), Lirels utt) so galvenais ir prast sevi pasniegt gigi.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja atljausiet man iesliigt fantaazijaas, tad es gribeetu paust vienu teicienu, kuram dziljaa meeraa piekriitu:

Katrs cilvēks ir pērkams . . . visam ir sava summa

(Labots sakaraa ar paarpratumu)

Katrs cilvēks ir UZpērkams . . . visam ir sava summa

Labpraat dzirdeetu oponeejoshus viedokljus. smiliez.de_2136.gif

Link to comment
Share on other sites

nu peedeejos 3 meeneshus es ne iiashi biezhi speeleeju.. PC man maajaaas ir, bet ineta nau (+me maajaas ir 2 dienas meenesii.. =] ) parasti dziivojos pa saloniem, bet tagad salduu nau neviena normaala inet kluba + nau ne laika ne naudas tur tuseet...

Link to comment
Share on other sites

infusion tu ko... losis esi ? Beerniiba gruuta bija (koka kluciishi (peedeejie) tie pashi pie griidas bij piesisti ar naglinjaam... nekaa saldaaka par burkaanu arii nebij ?)

Un Visspaar, ja tu nemaaki normaalus textus ierakstiit forumaa, tad nah tu te vispaar lien? Savas apdomaataas domas 1mm resnajaas smadzenees vari patureet pie sevis un neviens taas 4ista neveelaas redzeet un dzirdeet, itsevishkji shajaa foruma sadaljaa... (negruzijies pats ar sevi un nemeklee kasjaku ar citiem) mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...