Jump to content
GIGN Forum

Game


Traffic
 Share

Recommended Posts

Tieciet ārā no istabas. Pašam man vēl nav izdevies, bet tīri interesants geims.

Istaba Nr.1

Istaba Nr.2

1. Istabā esmu savācis:2 gredzenus(izmantoti)

3 atslēgas (2 izmantotas)

bateriju

kabeli (izmantots)

diska vāciņu

lapiņu ar URL adresi

sarkano kastīti

kaseti Varbūt arī ka kko aizmirsu.

2. Istaba :6 lapiņas

alus bundžu

zāļu bundžiņu

nezinu kas tie ir, bet šķiet, ka irbulīši

2 cilvēku foto

zinu to, ka bundžu irbuļus un cd var ielikt plauktā.

Plz uzspēlējiet un palīdziet arī tikt tālāk biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Istabā esmu savācis:2 gredzenus(izmantoti)

3 atslēgas (2 izmantotas)

bateriju

kabeli (izmantots)

diska vāciņu

lapiņu ar URL adresi

sarkano kastīti

kaseti Varbūt arī ka kko aizmirsu.

2. Istaba :6 lapiņas

alus bundžu

zāļu bundžiņu

nezinu kas tie ir, bet šķiet, ka irbulīši

2 cilvēku foto

zinu to, ka bundžu irbuļus un cd var ielikt plauktā.

Plz uzspēlējiet un palīdziet arī tikt tālāk biggrin.gif

Nemaz pusi no tava nosaukta neatradu. ):

Link to comment
Share on other sites

oo man jau likās, ka džeks kko murgaini tur saka, kā ķirsī būtu. Mož ari kāds zin kādu progu ar ko noklausīties otrādāk ?

EDIT: Vispar sapratu, ka būtu liels 4akars, lai viņu noklausītos otrādāk, jo vel jau vaidzētu kkā ieraxtīt to skaņu confused.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Lieta ir taada... Ja Latvijaa vairs nepiegaadaa Hewlett Packard kraasu kartridzhus, tad iemesls tam ir shis Topiks smile.gif

Viss ofiss ir iegrimis shajaa questaa... visiem pox uz darbu .... mlett slimie(mani ieskaitot) smile.gif

Help! Kaads uzrakstat kas jaadara!!!! Viss iespeejamais ir atrasts, tik nevaram atkost kas un kaa! Kastiiti atveeraam ar stieniisha un gredzenu paliidziibu, batereju ievietojaam,, i piiiizzzz...... ko dariit blink.gif

Shitaads klusums darba vietaa nav dzirdeets sen smile.gif

aa 1 atsleega nav izmantota, kur taa jaabaazh, tikai nesakiet ka ...aa smile.gif

Edited by G-60
Link to comment
Share on other sites

es vairs nevaru 2. istabā pacelt papīrgrozu. nez 1. reizi kad spēlēju kkā pacēlu. senx par stiepli iesu pastīties.

EDIT: atcerējos, ka zem papīr groza bija šķilenes. Un tā drātiņa bija tur kur batereja? nevaru atrast.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

nu bāc vairs nesaprotu, kā man izdevās pacelt papīrgrozu.

EDIT: es ari nezinu kur 3. jāliek un papīrgrozu pacēlu. Nedaudz izbesī, ka jāuzspiež tieši tur. Piemēram atkritne spied pa vinu nekā nav uzspied tieši uz atkritnes maliņas un tikai tad paceļas.

EDIT: blin edit pēc edit, laikam vnk jāpacieās un kārtīgi jāpadomā, nezinu vai kāds spēlē arī 2. istabu, bet izklausās, ka tikai 1. spēlē smile.gif nu tad pateiksu tā pat, ka matus var sadedzināt ar šķilenēm.

EDIT: muahaha G-60 apsteidzu laikam visu jūsu offisu biggrin.gif kr4 pieej pie tukšās sienas saktios video, dzeks rādis vietu kur tev jāuzspiez ar bultinu, tad uzspied uz tā 4etrstūra un ievadi kodu nezinu kādu smile.gif

EDIT: Lapiņa uz kuras raxtīts URL man liekas, ka tāda patiešām bija, nu moz ari ir vai nav, bet ieejot tajā adresē nerāda, ka tādas nebūtu, bet vnk ka uz tā servera tāda url nav atrasta.

jau 4 EDIT: smile.gif kr4 pievienoju bildi. to attēlu ar punktiemv ar iegūt sadedzinot matus un paspaidot pa to papīru līdz iegūst šādu. Tātad es vismaz saskatu tur līdzību, jo tieši tie hieroglifi man ir, kas ir ja skatās pēc tā punktiņu attēla.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Crazy nu plz palidzi par to kodu vai URL kas īsti ir ar to URL? Vismaz kur to kodu meklēt?

2. Istabas spēlmaņiem, pie skeleta uzspiediet uz viņa rokas, izkritīs atslēga. atslēdziet dienasgrāmatu, un pēdējā lapaspusē būs cd. Plauktā lietas esmu jau salicis tā, ka viņš saka, ka signāls ir jau tik pat kā, lai atdzīvinātu miruša cilvēka dvēseli.

EDIT: nedaudz savādāk tas texts, I can almost feel dead's persons spirit. Es gandrīz jūtu mirušas personas garu.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...